Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: saksun]  
Автор doji (непознат )
Публикувано15.02.10 18:46



Е да но като прибавиш към диапазона и липсата на чуство в изпълнението се получава едно перфектно мрънкане.Галка я няма за да го завоалира и така......



Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: doji]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.02.10 19:03



Галка- малка от" Каризма" пак спинка някъде.
Без Миро хич я няма горката.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: saksun]  
Автор doji (непознат)
Публикувано16.02.10 22:22



Е Галка,Галка и двамата са един дол дренки,с тази разлика че тя поне във високите регистри стоеше доста по добре.Не знам но като го гледам в тия 5 песни за Евровизия как се пъне,ми прелича по скоро на герой на Дюма-един от тримата мускетари.Тримата мускетари-но от Руската версия-едно безконечно мрънкане с провинциален английски PUB стил.По скоро ми е смешен отколкото............................................



Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: doji]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.02.10 18:22



След разпадането на дуета, той поне продължи да пише и изпълнява песни. Докато Галя изпя една, не си спомням как се наричаше. Но нямаше успех.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: saksun]  
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано18.02.10 00:23



Песента се нарича " Три минути до шоу"





Нека защитавайки един певец се опитаме да не засягаме друг. Всеки си има своето достойнство. Факт е, че Галя издаде само тази песен, а Миро издаде албум и много хитове



Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: Щe видя...]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.02.10 10:39



Че кой засяга нечие достойнство?



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: saksun]  
Автор doji (непознат)
Публикувано18.02.10 21:15



Никой.



Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: Щe видя...]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.02.10 06:28



Миро е слаб певец, но то няма и други по добри... , видях че някой е писал за смешника Слави, явно се шегува ...

Теди Кацарова не става ..., няма как да пее като майка си ... , що ли я навират насила да грачи ?!

Само едно ще ви кажа ... , можете само да си мечтаете за Златното ни поколение от миналото, ама нъц ... , слушайте чалга - купувайте им дисковете, давайте билети за тъпи концерти, те от тъпаци богатеят бездарниците ... и скоро даже и Миро нЕма да остане ...


Редактирано от van_helsing на 19.02.10 06:28.



Тема Re: Вестник "Уикенд" критикува Миронови [re: saksun]  
Автор Чaeнo.мoмичe (разбита)
Публикувано03.04.10 09:31



Щото идеята е ние да кажем, че някой е боклук, пък после като не се преборим за място /което за мен си е политика/, да кажем "Ето, знаехме си", а не обратното - да кажем, че песента и изпълнителя са си добри, пък каквото ще да става.
Аз съм много доволна от избора именно Миро да ни представя на ЕВ, песента...слушах всички песни, честно, пусках си ги, слушах, мислих...искаше ми се повече да ми бе харесала "Орел", но някак надделя неговата си песен, накрая и аз гласувах за нея.
Никъде не видях колко са гласовете общо, изобщо каква е била активността. Но каквато и да е била, значи сме имали малцина здравите нерви да понесем този водещ, честно ви казвам, това е мъчение - да гледам на Канал 1 малоумните сценарии...това дете, тези реплики, този Драго...Защо нямаме щастието К1 да си отвори ушите и очите за красивото и стойностното, и да си затвори джобовете за такива протежета?!



Но явно на всички тези хора, трябва да им се даде да изгледат филма "Тайната" и ще разберат, че предначертават бъдещето с подобни писания. Ако не нашето, то своето, де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.