Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За метаморфозите на чалгата.  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 22:12



В периода от средата на 90-те до 2003-4 имаше по-яки поп-фолк песни според мен.



В голяма част от гореспоменатия период Деси Слава беше в Пайнер, а все още не ни набутваха Преслава и Андреа в ушите. Липсва ми онова време, когато тези двете не ги лансираха както сега, а слушахме повече Глория, Райна, Анелия, Емилия, Ивана и Мария.



Тема Re: За метаморфозите на чалгата.нови [re: Гoтин]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 00:22



Ами появяват се твърде много нови певици, а се лансират само две-три (след 2006 това са предимно Преслава, Андреа, Галена и Джена). Няма достатъчно лансиране и ПР на Мария, Гергана, Емилия, а в последно време дори на Ивана и Глория. Вече се наситих на Преслава и Андреа. Галена още ми харесва. Обаче ми се иска Мария, Гергана и Емилия пак да станат толкова популярни колкото бяха до 2004-2005 година. След 2006 година стана на доста гадно ниво и започна да запада. Еднакви песни, въртяни нон стоп. А за сравнение няма слаб албум от 2003 година! Райна - Агресия, Гергана - Губя те бавно, Глория - Феникс, Ивана... Албумът на Мария от 2003 Истинска също беше култов, нямаше слаба песен от него. А промяната започна някъде 2005 година. А готиното време беше 1999-2004. Тогава почти всяка песен беше хит, ама не като сегашните а истински. В днешно време като чуя фразаат "да ти честитя ли... да не си дрогиран" и ми се повръща. Толкова затъпяха песните, че няма накъде.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.