Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 23.04.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СКАНДАЛНО ПРАВИМ ПРОБЛЕМ НА НОВА ТВнови  
Авторю (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 13:20



Напоследък има много слухове в Интернет пространството, че Ася Статева (водеща в култовите предавания от 90-те Супершоу Невада и Шоу Такси) ще участва във Вип Брадър догодина Надявам се продуцентите на предаването да четат и да си направят сметката Аз бях забравил коя е Ася, но после се сетих ме тя е една от най-известните ТВ водещи на 90-те Надявам се наистина да бъде поканена Ако не, ние нейните фенове, които през 90-те гледахме Супершоу Невада и Шоу Такси ще направим проблем на Нова Телевизия и ще направим бум Ще идем пред сградата на Нова телевизия с палатки ако трябва

Това го пиша по повод на вашите нападки срещу Златина, която защитава Слави и Ася за да ви докажа, че те имат и други фенове Но какво да правя като някой хора са малоумни и не помнят Супершоу Невада и Шоу Такси И аз ще се включа в протеста срещу Нова заедно със Златина и други фенове на Ася Да тя все още има фенове



Тема Re: СКАНДАЛНО ПРАВИМ ПРОБЛЕМ НА НОВА ТВнови [re: ю]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 14:59



Как така си забравил Ася, а си неин фен?
Дори и името й незнаеш!
Казва се Ася Станчева. Коя е Златина?
Извинете ме за невежеството, но искам да съм в час





Тема Re: СКАНДАЛНО ПРАВИМ ПРОБЛЕМ НА НОВА ТВнови [re: Cвeтлa]  
АвторJames (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 15:02



Бе и аз мислех, че се шегуват, но ето, че е истина (копирано от новинарски сайт)

В отговор на:


ТВ СКАНДАЛИ ПРЕЗ 2009

Оказа се, че през 2009 ще има митинги-шествия пред бТВ и Нова ТВ, които ще надминат скандалността на гей парадите. Този път ТВ феновете ще потърсят правата си.

За какво става дума? В Интернет усилено тече подписка, която има за цел да накара продуцентите на Вип Брадър да поканят бившата ТВ зевзда на 90-те Ася Статева (позната от "Супершоу Невада" и "Шоу Такси") за участие в предаването. Феновете предупреждават, че ако искането им не бъде удовлетворено догодина, през 2009 г. те ще направят протест пред сградата на Нова Телевизия в столицата. Новината се разпространи като клюка из форуми и чатове в Интернет преди броени дни.

Напоследък има много слухове в Интернет пространството, че Ася Статева ще участва във Вип Брадър догодина.

Що се отнася до евентуалното бъдещо протестно шествие пред бТВ, става въпрос за "Шоуто на Слави". Въпреки, че Слави Трифонов подписа с бТВ нов тригодишен договор, феновете се безпокоят шоуто му да не бъде спряно, защото непрекъснато се появяват слухове за спирането на шоуто му. "Шоуто не е изчерпано, а е последното стойностно предаване в тази държава.", коментират разпалени фенове по форумите.

Ако поне едно от тези протестни действия се осъществи, това ще бъде за първи път в нашата страна. Относно гей-парада в София, хората искащи да направят шоествията пред бТВ и Нова са категорични: "Щом гейовете и лесбийките имат право на шествия, ние, ТВ зрителите също имаме това право по закон". Крайно време беше ТВ зрителите да започнат да търсят правата си.



Коментари:

ОТ НАКЪДЕ НАКЪДЕ ГЕЙОВЕТЕ ИМАТ ПРАВО НА ГЛАС, А НИЕ ТВ ЗРИТЕЛИТЕ НЯМАМЕ ПРАВО??? Е ПЪК ЩОМ ТАКА - ДОГОДИНА ОЧАКВАЙТЕ МАСОВИ ПРОТЕСТИ ПРЕД СГРАДИТЕ НА СКАПАНИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ.

ЕЙ ГАДИНИ, КАТО НЕ ВИ СЕ НРАВИ ВИП БРАДЪР И БИГ БРАДЪР ЗАЩО НЕ ПРАВИТЕ ПРОТЕСТ, ГЕЙОВЕТЕ СА ПО-ЗАДРУГЖНИ ОТ ДРУГИТЕ ГРУПИ!!!

КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА НЕЩО - ПРОМЕНЕТЕ ГО. НА ПРОТЕСТ

А НЕ САМО ДА ВИКАТЕ ПО ФОРУМИТЕ "ОХ ТОЗИ СКАПАН БИГ БРАДЪР"




Моят коментар: Наистина човек трябва да прави скандали в тази държава за да го забележат. Такъв ни е манталитета. Български. И понеже и аз харесвам Ася и Слави и аз ще се включа.



Тема Re: СКАНДАЛНО ПРАВИМ ПРОБЛЕМ НА НОВА ТВ [re: James]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 16:07



Златина ми се губи в цялата тази работа... Коя е? Някой знае ли?
Сестра на Ася ли е?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.