Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Петицията АНТИЧАЛГАнови  
Автор ne_na_chalgata (непознат )
Публикувано27.06.08 16:19



Не на чалгата в българската музика!!
Не на чалгата в българската политика!
Не на чалгата в българското ежедневие!
Не на Трифонов и комерсиалните му манипулации!





Тема Re: Петицията АНТИЧАЛГАнови [re: ne_na_chalgata]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 18:35



Къде забравихте Азис и ТВ 2???
Предавания като "Сблъсък" и "Часът на Милен Цветков" да не би да са образователни? Уличен и безпардонен жаргон!
"Биг брадър 4" какво е? Селски сеир - кой с кого ще си легне, кой с кого ще се скара и кой с кого ще се плюе...

Извинете ме, но тази петиция нито е сериозна, нито е всеобхващаща, нито някой ще обърне внимание!

Съветът за радио и телевизия (СЕМ) с една Албена Вулева неможе да се справи, та какво остава с големи акули като НТВ и БТВ.

Съжалявам, но петицията е смешна.
Нещата трябва да са по сериозни и в национален мащаб. Подготовката за една такава петиция трябва да поне година, за да се проучи общественото мнение и да бъде подкрепена поне от повече една институция.

Министерството на културата няма как да заеме позиция, от СЕМ са безпомощни и колкото и подписки да правим все тая.

Все пак успех!






Тема Re: Петицията АНТИЧАЛГАнови [re: Cвeтлa]  
Автор ne_na_chalgata (непознат )
Публикувано27.06.08 19:50




Петицията, тоест ако я отворите, ще видите,
че това е едно писмо, което е адресирано до
ръководството на БТВ и НТ.
Телевизията в която се подвизава въпросното лице и
телевизията, в която има намерение да се намести в скоро време!

Безмислено е да се пише до СЕМ и Министерство на културата!

Колкото до това, че не е всеобхватна - ами на мнение сме, чме "всеобхватните" неща не водат до нищо поради разводняване!




Тема Re: Петицията АНТИЧАЛГА [re: ne_na_chalgata]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 20:02



Аз се подписах, а хайде сега и ти да се подпишеш в тази подписка:





Тема Re: Петицията АНТИЧАЛГАнови [re: ne_na_chalgata]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 20:22



Подписах, а подпиши ти тук:





Тема Re: Петицията АНТИЧАЛГАнови [re: Гoтин]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 21:38



Аз няма да подписвам тази петиция.
Доста късно сте се сетили.
Вече 5 или 6 години Слави е на екран, а вие сега се сетихте, защо???

Безсмислено е подписката да е срещу Слави, а Вулева и Азис да стоят на екран. Смешно е!



Тема Re: Петицията АНТИЧАЛГАнови [re: Cвeтлa]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 21:51



Не обиждай Биг Брадър

Аз искам Елин Топузаков, Гонзо, Галена, Ивана, Кати и Ася от Невада.
Пак ще повторя за да обясня.
Това са любимите ми известни личности.

Елин и Гонза са страхотни футболисти. Аз съм левскар.
Галена е любимата ми поп-фолк певица, а Кати беше любимата ми поп-фолк певица преди.
Ивана пък е номер 1.
Ася от Невада пък наистина ми харесваше и забелязвам, че сте писали за нея по форумите. Иначе нямаше да се сетя за нея. Но тя заслужава да стане отново известна.



Тема Re: Конкуренция, а не цензуранови [re: Cвeтлa]  
АвторЧaнc (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 13:32



Тук явно има хора, които живеят все още вьв времето на бьлгарската социалистическа естрада. Да забраним чалгата в Бьлгария!

. Много ми е интересно как ще стане това, при положение, че това е вкусьт на бьлгариньт? Все пак сме на Балканите. Все едно в САЩ да забранят рап-музиката, вьв Франция-шансоньт, а в Скандинавието-рокьт!

Вижте какво направи Азис. Напьлни ли един стадион и то най-големият в Бьлгария с публика? Напьлни го. Той ли е най-голямата звезда в Бьлгария? Той е. И 10 петиции да има, все сьщата работа. Това се харесва, това се произвежда. И няма лошо. Така се вьрви кьм успех. Както виждаме, поп-фолк индустрията се развива шеметно и стьпка по-стьпка качеството ще се вдигне. Работят професионално, имат огромни средства и се развиват. Слушахте ли парчетата на Ивана в джас стил? Слага всички в малкият си джоб, но само експериментира, защото знае, че естрада и джас не се продават. Все пак сме на Балканите



Тема Re: Светла иска дьржавна комисия по цензуранови [re: Гocт]  
АвторЧaнc (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 13:43



Светлето се дразни защото любимката й баба Лилияна я пускат по тв от дьжд на вятьр. Мило Светле, това е живота. По-силният избутва по-слабият. Каква публика може да има една 72 годишна жена? 20 годишни тинейджьри едва ли. Та тя би могла да е майка на майките им. За да се тьрси един продукт трябва да има интерес от сьответната покупателна група. При баба няма затова не я пускат и затова от последният й албум Стефка от т.н. й фирма-издател продаде под 500 албума



Тема Re: Конкуренция, а не цензуранови [re: Чaнc]  
АвторЧaнc (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 14:24



Написал сьм джас, а не джаз-сега Светла ще ме упрекне, че и аз като баба Лили не мога да направя едно изречение без грешка




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.