Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 25.04.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Истината за Иванова,БГ естрадата,"Евровизия"нови  
Автор dmax68 (член)
Публикувано12.03.08 01:24



Мнението е от http://lifestyle.ibox.bg

БГ Евровизия (Финал)... Този път всичко разбрах!

Истината за Лили Иванова, за БГ естрадата, за победителите и за самата "Евровизия"



Да, бе... съвсем сериозно! Този път всичко си разбрах!

Дори и най-важното – истината за Лили Иванова. Да ме прости Финала за българската песен на "Евровизия", ама той ми поизбледня след пеленговането на колаборацията „Лили Иванова плюс пълен плейбек”. След като 69 години се кле в живота си, че винаги пее на живо, „примата” най-после се разболя от синдрома „Мили Ванили”.

Признавам си, на първата песен не я усетих, но на втората, след като подскача три минути като развеселен рейвър и не се задъха грам, докато пееше... дойде съмнението. Вече при третото парче, когато тръгна към публиката с микрофон, вдигнат над главата, а припевът се носеше из атмосферата... Иванова беше разкрита!

Не че кой знае какво толкова лошо е станало, ама половината от редовите участници, пеейки на живо, си изпатиха от кофти тонрежисьори. Питайте най-вече Дани Милев!

Другото, което разбрах, беше свързано с водещата (защо ли?) Аксиния. Над два часа чаках, но не дочаках, за съжаление, великия момент, в който нейните „пластмасови бозки” ще паднат, ще се търкулнат между редовете и тя ще хукне да ги гони като две „силиконови питки”. Нулева естетика. За еротика да не говорим .....

Разбрах още, че стилистът на Иван и Стани не си е взел бележка и ги е набутал този път в „Мумията 2”. Момчетата пяха боси. Сигурно за да демонстрират моментното ниво на българската естрада. Иначе с този „бос имидж” Бой Джордж прочу Калчър Клъб, но тогава годината беше 1982-ра все пак .

Разбрах и че адски готиното парче на Светльо и Владо (класирани все пак след дисквалификацията на Я-Я) обеднява без оня момент с мегафона, а и с официални костюми двамата са нелепи като киборги. Визията им на полуфинала беше в пъти по-яка.

Стана ми ясно, че четирима водещи са малко. Догодина трябва да са поне 8, а защо не и 12, за всеки участник на финала по един. Така де!

Гостите Руслана и Майк Джонсън ми бяха скучни и ги пропуснах. Нямаше как, защото по това време във „Времена и нрави” един викаше на Вучков „маймунооооооооооо!”:) А това не се изпуска!

От финала на БГ Евровизия 2008 разбрах също, че Елица и Студжи няма шанс скоро да измислят друга песен. Ще си пеят само за „Митре ле” поне още 2-3 сезона. Как ли хълца Митре, ако е жив или прави салто в гроба, ако се е споминал?

За песента-победител какво да кажа? Пълен шок! Направих си труда да я „разфасовам” в „Саунд Фордж”, заедно с „Out Of Space” на Продиджи. Ами, крадена е... поне половината и никой не може да ме убеди в противното. За капак, блондинката със жартиерите пее на ниво „учителка в детска градина”. Чак НЕ дразни колко е фалшиво!

Категорично шанса ни беше в Георги Христов, но самата система със SMS-ите е пълен „шит”. Цял живот съм гледал "Евровизия" по сръбските (тогава югославски) телевизии. Гласуваха си специалисти, събрани във всеки по-голям град, чрез жива връзка. Не е нормално сега 10-12 годишни хлапетии да пускат по пет SMS-а, гласувайки за „модерна България”. Айде, моля ви се... знаем колко е „модерна”!



Тема Re: Истината за Иванова,БГ естрадата,"Евровизия"нови [re: dmax68]  
АвторЧaнc (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 14:54



айде кьде си мила Светле



Тема Re: Истината за Иванова,БГ естрадата,"Евровизия" [re: Чaнc]  
Автордд (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 16:36



с цялото ми уважение към Елица и Студнжи - ама наистина и всичките им песни- Земя ,огън - все като Водата ми звучат...... явно са изчерпани откъм въображение ......



Тема Re: Истината за Иванова,БГ естрадата,"Евровизия"нови [re: дд]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 16:52



Браво, браво.... Задобряваш!
Давай, изоставаш....
Темата не си я разработил достатъчно!





Тема Re: Истината за Иванова,БГ естрадата,"Евровизия"нови [re: Cвeтлa]  
АвторЧaнc (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 21:53



не сьм я писал аз, но и без да сьм бил там сьм сигурен, че баба ти е пяла на плейбек. Казвам сигурен. Абсолютно.



Тема Re: Истината за Иванова,БГ естрадата,"Евровизия"нови [re: Чaнc]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 01:20



Ама пак Лили ти е в акъла....Ех, много я обичаш тази жена! Неможе и ден да мине без да пропуснеш да пишеш.... Ама е хубаво сам да си пишеш и отговаряш.....задобряваш...






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.