Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БГ радио, БГ музика  
АвторBeльo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 14:43



Здравейте,
Искам да споделя мнението си и да Ви кажа, защо като движа стрелката по скалата на УКВ на радиоприемника си, не спирам на БГ Радио.
Ето преди малко бе красноречив пример.Без да гледам съм го оставил на вашата честота и тъкмо започваше една "песен". Но това що за песен е? Напълно изнервящо някакво мутирало гласче повтори 68 пъти "само твойто име, само твойто име, само твойто име, само твоя глас"!!!! Отвратително!!!
БГ певците ни ,особено новото поколение самозвани и надути тинейджери, които вместо да работят нещо полезно правят банда и започват да изпъват вратни жили в неистово цвилене, провикване и хълцане /например така нареклия се Дони хълцука с мазния си гласец/!!!
Например чалгата има много противници и то все от средите на самообявилите се за интелектуален елит. И мен тази циганско-турската чалга ми е противна! Даде се възможност на циганския етнос да участва във творенето и изпълнение на песни по радиото и телевизии, нещо дето го нямаше преди!Не е за отричане, че и повечето и текстове са на ниво да може мозъка на мутрата да го схване - т.е. пари, коли,жени! И сексуални покани и закани!!! Но има и други песни, които не знам защо са към чалгата, май само защото се пеят от певици на попфолка.
Но ето ви пример- Малина пее една песен, на която и текст и мелодия са на ниво! "Раждам се с вик и с вик посрещам светлината.Миг, само миг сме на земята, На любовта е сянка самотата!" Чудесна песен, чудесен текст!!
Ще кажете , че това е само едно мнение, мнение на някъкъв си слушател от народа. Но ако ви интересува ще ви кажа, че това мое мнение се споделя и от мойте колеги! И моето наблюдение е, че радиоприемниците са настроени предимно или на "Радио Вероника" или на "Радио Веселина" А може и на "Фаворит".
Е, това е! Ако ви интересува мнението на средно статистически слушател на УКВ радио.Който обаче никога не слага нактройка на приемника си на БГ радио!



Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Beльo]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 15:45



И аз не слушам БГ радио!
Наскоро го слушах и никаква разлика с музиката от миналата и по-миналата година. Стари песни и все едни и същи - Графа на първо място, "Сигнал", "Диана експрес" и тем подобни....

Слушам поп-фолк, но Малина не ми е сред фаворитите.



Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Cвeтлa]  
АвторЯнakин (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 00:39



И поп-фолк и социалистическата естрада, все крадени идей, песни и аранжименти. От поп-фолка само Азис е различен, всички останали все едно са произвеждани на конвейр-цици, руса коса, дьлги крака, евтини песни. Социалистическата естрада, не би трябвало да я броя дори. От години е катастрофирала и без никакви идеи, спонсори, почти без нови имена и е синоним на упадьк и ретро



Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Янakин]  
Автор malko_lud (istenski)
Публикувано18.10.07 10:12



A sa sturcite chuvali li ste?


Tova beshe revoljuciaa ne kato segashnite saмоzванци



Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Янakин]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 13:54



Ами като не те интересува, защо само пълниш този клуб под различни никове с клюки за Лили, Йорданка, Силвия???

Мен като не ме интересува нещо, не се занимавам с него.

Айде отговори ми





Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: malko_lud]  
АвторЯнakин (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 21:32



Щурците ми харесват. Ако са направили революция през 60-те и 70- те години на миналият век, то това е било в социалистическа, изолирана от света Народна Република Бьлгария. Имитация на Биитьлс и на модните по онова време групи и течения. Всички от онова време на миналият век са крали, та са си скьсвали задника от кражби. Баба Лили от Рита Павоне. Силвия Кацарова е имитирала Тина Тьрньр по скандинавските крьчми и фериботи. Георги Христов- Джордж Майкьл и италиански завой

, списькьт е безкраен...



Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Cвeтлa]  
АвторOби Бeн Keнoби (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 13:05



Гадна и противна, абсолютно бездарна е БГ музиката!! Нашите композитори са в повечето случай творчески импотентни.Могат само да откраднат чужда мелодия и да я развалят! Текстовете са безсмислено тъпи! А певците ни- те или се провикват / В.Найденов/ или хълцукат / Дони/ или скимтят!!!
Няма певци мъже с мъжки красиви гласове като например Крис Риа, Оскар Бентън, Челентано.
Групарчетата са най отвратителни- с педераско- юношески гласчета цвилят за едно и също!!! Отврат!!!



Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Oби Бeн Keнoби]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 11:38



Значи толкова и разбираш от музика.
Ами слушай си Челентано и Оскар Бентън - никой не ти пречи....





Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Cвeтлa]  
АвторOби Уaн (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 13:03



Пък ти си слушай дрогираните педерасчета!



Тема Re: БГ радио, БГ музиканови [re: Oби Уaн]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 13:15



Слушам ги, ама едва ли ще имаш смелост да им кажеш в лицето , че са дрогирани педерастчета страхливец такъв






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.