Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 27.04.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема EVROVIZIAнови  
Авторkrivaka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 17:58



Toku 6to stanaha iasni dvama ot pretendentite za predstavitel na Bulgaria na tazgodi6noto izdanie na Evrovzia vuv Finlandija-tova sa KARIZMA I KRUM!Kakvo mislite po vurposa?



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: krivaka]  
Автор Чaeнaтa (тиха церемония)
Публикувано15.01.07 23:15



Каризма, колкото и да имам забележки - имат шанс. Певицата можеше да е друга, но все пак и така вървят - по-бавно, но пак вървят.
Крум - интересен е, в крайна сметка има нещо в него. Сега, колко компютърни технологии ползва мен лично не ме интересува, защото и велики групи като Пинк Флойд са главно студийни изпълнители, но никой не отрича красотата и силата на музиката и идеите им. Така и Крум ако има хубави парчета защо да не бъде слушан, няма значение колко техника използва. А по повод на това чие гадже бил, можем само да съжаляваме /евентуално, ако ни е по вкуса момчето.../



Редактирано от Чaeнaтa на 15.01.07 23:16.



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: Чaeнaтa]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано22.01.07 16:21



На теб сериозно ли ти хрумва да правиш каквото и да било сравнение между Пинк Флойд и Крум?!





Тема Бре, не съм и помислила дори!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Чaeнaтa (тиха церемония)
Публикувано22.01.07 17:48



Те са неставними исторически, ценностно, стилово, провесионално и всякак!



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: krivaka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 20:06



№01 - Светозар Христов и Лора Владова – "If you come baby"

№02 - Тони Димитрова и група "Горещ пясък" - "Say you would"

№03 - Petia – "Runaway"

№04 - "ГРУПАТА" – "Back in Your Heart"

№05 - Теди Кацарова – "Super Fire"

№06 - "PANTOMMIND" – "Days of Old"

№07 - Софи Маринова и Устата – "Я твоя"

№08 - Светла Иванова – "No! No! No!"

№09 - "МАСТИЛО" – "Getting Crazy"

№10 - Диляна Ценова – "Confession"

№11 - бELLA - "Falling Angel"

№12 - Аксиния – "Аз знам"

№13 - S-lavina – "Higher (Balkan heart")

№14 - Маргарита Хранова – "Моя любов"

№15 - Natasha & Charlene – "Open Your Eyes"

№16 - Димитър Атанасов - "Only Way Back Home"

№17 - Крум – "Докога"

№18 - Галин Райчев - "In Expectance"



Къде видяхте Каризма?
Сигурно ще е Крум.



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: xм]  
Автор Eeyore (непознат)
Публикувано03.02.07 22:02



Боже, това не е истина!
Толкова безлични певци и песни не бях виждал и чувал! Пак ще берем срам на финала! Това жури на БНТ явно е от недочуващи и склерозирали пенсионери!
Без да претендирам да разбирам кой-знае колко от музика, то сред тез претенденти за еврослава, имаше толкова фалшиво пеене, че сериозно се замислям догодина да свормирам група и да се пробваме!
В момента слушам Маргарита Хранова, жената има глас за разлика от всички предишни, но песента и е подходяща за" Златния Орфей" 85. Толкова ли са некадърни така наречените ни "звезди", направо съм в шок!!! Предпочитам тез двете малтийки ли, от Кипър ли бяха, без да са кой-знае какво пред фалша на нашите! И защо всичи се напъват да пеят на английски, а Софка и Устата дори на отвратителен руски!!!Това конкурс за българска песен ли е, която да ни представи на финала на конкурса ли е, или що?????? Така щели да ги разбират и да ги оценят! Дрън Дрън!!! Аман, някой си Райчев пее ужасно фалшиво и то на английски, и прави физзарядка на сцената!
Ура, мъчението свърши! Сега щели да гласуват! Глухото жури е наред!
Няма да говоря за некадърното и претупано предаване на БНТ, дали няма начин нормална телевизия да вземе правата!!! УЖАС!!!



От трите продуцирани от БНТ песни ми харесха момичето и момчето с ударните инстументи и вариацията на народната песен, мисля , че се казваше "Вода" - бяха оригинални, бих гласувал за тях! Калки се представи в типично-свой стил, и в сравнение със всичко останало направо си е добре! Лигавите "Каризма" няма какво да ги коментирам!

Редактирано от Eeyore на 03.02.07 22:51.



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: krivaka]  
АвторJorko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 22:17



Хахахахах
тази година песните са по-смешни от всякога. Нищо ново и нищо свежо. Тея хора не се ли научиха, че с блудкави или шаблонни (а много често и блудкави и шаблонни) изпълнения нищо не се постига. Моите уважения за изпълнител като Тони Димитрова (аз лично много харесвам песните и), но надали има шанс да заинтригува някого с песни в стил сан ремо '79. За устата и софито въобще не ми се говори, щото просто музиката им за мен е пълна пародия - не струва, ама хич. ГолЕм смЕх, има даже и 2-3 изпълнителки които като гласови данни и качество на песните не могат да се сравняват даже и с любители в караоке бар. За мастило кво да кажа... ами "брилянтин" всички сме гледали - толкова ли не можаха поне те да поразчупят малко нещата. Абе аз лично доста метълче слушкам и Пантомайнд на живо съм слушкал, ама тва не е е песен за конкурс ве момчета!!! Лорди бяха различни и бяха подбрали песен, която те грабва (сравнението между лорди и пантоммайнд не е особено подходящо , но те са единствените метълчета тази година). Това вашето си е една от многото песни - бая подобни съм чул, не че не ми харесват, ама тва не е най-доброто. Крумчо хич, ма хич не ми радва ухото (нито лявото, нито дясното) - да се научи да пее! Лора и Светозат - това торбалан кючек 2 ли беше (ама поне трябва да призная, че са малко по-различни, въпреки че не понасям особено ориенталски ритми). Каризма не съм им чул песента, ама дълбоко подозирам, че ще е нещо блудкаво и банално (дано да се лъжа!). За останалите даже не ми се говори!!!

С няколко думи - хора, напрао ми е и смешно и тъжно като си помисля какъв творчески запек ги мъчи бнт, а очевидно и голяма част от бг изпълнителите. (Държа само да отбележа, че НЕ съм фен на слави, ако някой реши нещо подобно - и той не струва).



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: Eeyore]  
АвторJorko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 22:22



Това за английския е много добър въпрос!
Пич, пиши ме и мене за групата за догодина - и аз не мога да пея, ше ги размажем напрао !!!



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: Jorko]  
Автор Eeyore (непознат)
Публикувано03.02.07 22:46



Jorko, няма проблем, ще се обадя! Ти мисли на английски ли ще пеем, или на руски!
Но ако все-пак гласувам, то ще е за Елица Тодорова и Стоян Янкулов!



Редактирано от Eeyore на 03.02.07 23:33.



Тема Re: EVROVIZIAнови [re: Eeyore]  
АвторJorko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 22:57



Ей мамка му! Като стигнаха до крум и огасих телевизора от яд. Ей сега дойде сестрата и каза, че съм изпуснал Калки и Стоян Янкулов, а двете песнички били яки гррррр

иначе от утре тръгван на уроци по суахили. Ще ги шашнем напрао - и на английски и на руски и на суахили и ше рапираме и ше друсаме кючеци и бекстрийт бойз ше имитираме, че даже и семки ше люпиме на сцената (тва последното, за да го има и нашенския елемент в изпълнението)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.