Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови  
АвторBOLKA (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 14:42



Кои според вас ще са песните в Бест три на Жоро?Моите предложения:

1.Болка
2.Още
3.Колко пъти
4.Не съжалявайте
5.Надявам се и вярвам
6.Пролет с Петя Бу

кои останаха?



Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: BOLKA]  
АвторлoШ (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 12:09



Георги Христов през последните години издава само Дъ Бест

"Избрах за вас 1"
"Най-доброто от Г. Христов"
"Дъ Бест1"
"Дъ Бест2"

а сега и "Дъ Бест3"


Песните са едни и същи, разбъркан е само реда. Много рядко пуска по 1- 2 нови песни. Е как да си го купя????????????????????/



Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: BOLKA]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 16:58



ne kazah ...ni6to



Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: BOLKA]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 17:00







Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3" [re: BOLKA]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 17:02



pey sarce



Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: лoШ]  
АвторЧaнc (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 21:53



Георги Христов е може би единственият естраден певец, който се старае и то успешно да не прави халтури на плейбек, каквито останалите спокойно правят. Пример : Баба Лили пее спокойно на плейбек, който се прекьсва от време на време от 2 музикантчета. Георги Христов не прави т.н. концерти по дупки, т.н. пиано-барове, които са си чисти крьчми, дори не участва в сборни халтури. Поддьржа класа, според вьзможностите си в Бьлгария. Успешно. Обаче има успехи в чужбина, които колегите им могат да мечтаят. Сега пак се сещам за т.н. "пьрва дама" на естрадната музика в Бьлгария. Последният й да го наречем концерт от уважение кьм 72-те й години бе в една механа в Брюксел. Ракия, шопска салата и кебапчета се сервираха докато Лиляна пееше "Хризантеми"и "Осьдени души". Това преди Митко Щерев да й забрани да пее хитове му



Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: v]  
Авторlosh (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 08:41



Ми верно е!!!
Кат тичаш след баба ти Лили като кученце, естествено, че няма да знаеш къде пее Г. Христов.





Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: BOLKA]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 09:54



1 . sega razbrah 2 . i samo dajd 3 . dali si razbrala



Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: Чaнc]  
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 10:14



tova e li4nost , koiato me kara da se gordeia , 4e sam Bylgarka !!! Samo se iadosvam mnogo , kogato obikolih ciala Sofia , za da kupa DVD i nikade ne namerih . A kak da pokaja na horata kadeto jiveia ne6to ot na6ata pop muzika ,kato namiram samo folklor i " pop - folk " ... A me pitat i iskat da vidiat ne6to ot na6ta kultura . Ako ne drugo to pone koncertite , koito pravi GH neka gi pusne na DVD .Taka i nie horata ,koito ne vinagi sme si v rodinata 6te mojem da gi vidim . Uspeh ! I neka Bog da te pazi !



Тема Re: Георги Христов подготвя "НАЙ-ДОБРОТО 3"нови [re: v]  
АвторЧaнc (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 02:38



Лош, Вие гейовете от гей - фен клуба на Бабетката, кьде се сьбирате да слушате Детелини и Панаири ? Знам,че журналистчето от клубчето е проглушило ушите на колегите си с глупостите си за бабет, обаче не сьм сигурен кьде се сьбирате...ще звьннем в редакцията да попитаме






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.