Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 24.05.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Харесвате ли Ивайло Колев?  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 02:19



Харесвате ли Ивайло Колев?
Какво мислите за гласа му?






Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: az]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано15.11.06 14:50



Много хубаво пее момчето и е симпатичен-има данни да направи кариера,стига да го лансира подходящия човек.Не съм чувала отдавна нещо за него-изявява ли се някъде?



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: мeчичe]  
Авторcenitel (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 19:34



NE!kato muzikantka otgovorno zaqvqvam-NEKADUREN E!!!i e tolkova prost,.gorkiq...



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Авторoщe пo-roлям цeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 09:32



Алоу, "музикантката", а ти защо си толкова проЗта, горката? Сигурно от много разучаване на ноти не си имала време да се научиш да пишеш на кирилица.





Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: oщe пo-roлям цeнитeл]  
Авторcenitel (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 22:19



ne,be,sladuk,shtoto jiveq i ucha v Germaniq,a tuka pc-tata nqmat kirilica-sorry za prostotata mi,ama mai ne az sum prostata...hehe:)



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Авторoщe пo-roлям цeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 15:44



Ти не се оправдавай. Аз чета и мнения написани на кирилица от хора живеещи в чужбина, така че, в теб е проблема ...хехе:-) Ако някой иска да чуе новата песен на Ивайло Колев, може да посети този адрес - http://www.myspace.com/ivailocoleff и да си каже мнението без да влага лични чувства, а само като слушател





Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: oщe пo-roлям цeнитeл]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 00:58



Аман от "вещи ценители"! Когато започнеш да пееш като него, тогава ми се обади, "музикантке"!!!
Значи на есен в сряда на куково лято ша та чакам!
> А новата му песен е много добра!



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: az]  
АвторBo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 12:52



Е те тоя е мноого зле


Новата му песен е пълна отврат- безидейна, с много кофти звук, никакъв аранжимент... Щом "това" може да ви харесва, значи сте с много ниски изисквания...То бай българин съвсем му се е промил мозъка в последно време и вече не знае кое е добро, кое е лошо и слуша каквото му кажат от медиите. Осъзнайте се бе ееййй, аман от нагласени и изкуствени звезди!



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: Bo]  
Авторcenitel (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 18:02



V otgovor na az:smeq da komentiram "talanta" na "peveca",poneje imenno az se zanimavam s jazz peene i to v Germaniq i sum imala 4estta da rabotq s golemi imena ot muzikalnata scena,taka 4e ne mi obqsnqvaite,4e Ivailo e pevec,zashtoto prosto mi e losho...suglasna sum s poslednoto mnenie-4e v BG se slu6a kakvoto kajat mediite-abe,hora,vie nqmate li ushi???



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 18:23



"imenno az se zanimavam s jazz peene i to v Germaniq i sum imala 4estta da rabotq s golemi imena ot muzikalnata scena" ...............

Това може би го чета в 10-та тема от този клуб!!! Ти за нещо друго да говориш можеш ли? Какво ме интересува какво учиш,какво пееш и с кой си била на една сцена. Ела да ми попееш на мене и ако имаш въздействието на Ивайло, пак ще си говорим!!! /Ама да ти кажа много се съмнявам.../
А до Бо-то: твоето изкаване също съм го срещал из виртуалното пространство, защо ли ми бие на позната злоба...
Хорица, всички ГОЛЕМИ имена в БГ /и не само/ са признали дарбата на Ивайло, така че можете да си говорите каквото си искате...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.