Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 22.09.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Харесвате ли Ивайло Колев?  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 02:19



Харесвате ли Ивайло Колев?
Какво мислите за гласа му?






Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: az]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано15.11.06 14:50



Много хубаво пее момчето и е симпатичен-има данни да направи кариера,стига да го лансира подходящия човек.Не съм чувала отдавна нещо за него-изявява ли се някъде?



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: мeчичe]  
Авторcenitel (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 19:34



NE!kato muzikantka otgovorno zaqvqvam-NEKADUREN E!!!i e tolkova prost,.gorkiq...



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Авторoщe пo-roлям цeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 09:32



Алоу, "музикантката", а ти защо си толкова проЗта, горката? Сигурно от много разучаване на ноти не си имала време да се научиш да пишеш на кирилица.





Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: oщe пo-roлям цeнитeл]  
Авторcenitel (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 22:19



ne,be,sladuk,shtoto jiveq i ucha v Germaniq,a tuka pc-tata nqmat kirilica-sorry za prostotata mi,ama mai ne az sum prostata...hehe:)



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Авторoщe пo-roлям цeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 15:44



Ти не се оправдавай. Аз чета и мнения написани на кирилица от хора живеещи в чужбина, така че, в теб е проблема ...хехе:-) Ако някой иска да чуе новата песен на Ивайло Колев, може да посети този адрес - http://www.myspace.com/ivailocoleff и да си каже мнението без да влага лични чувства, а само като слушател





Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: oщe пo-roлям цeнитeл]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 00:58



Аман от "вещи ценители"! Когато започнеш да пееш като него, тогава ми се обади, "музикантке"!!!
Значи на есен в сряда на куково лято ша та чакам!
> А новата му песен е много добра!



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: az]  
АвторBo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 12:52



Е те тоя е мноого зле


Новата му песен е пълна отврат- безидейна, с много кофти звук, никакъв аранжимент... Щом "това" може да ви харесва, значи сте с много ниски изисквания...То бай българин съвсем му се е промил мозъка в последно време и вече не знае кое е добро, кое е лошо и слуша каквото му кажат от медиите. Осъзнайте се бе ееййй, аман от нагласени и изкуствени звезди!



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: Bo]  
Авторcenitel (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 18:02



V otgovor na az:smeq da komentiram "talanta" na "peveca",poneje imenno az se zanimavam s jazz peene i to v Germaniq i sum imala 4estta da rabotq s golemi imena ot muzikalnata scena,taka 4e ne mi obqsnqvaite,4e Ivailo e pevec,zashtoto prosto mi e losho...suglasna sum s poslednoto mnenie-4e v BG se slu6a kakvoto kajat mediite-abe,hora,vie nqmate li ushi???



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 18:23



"imenno az se zanimavam s jazz peene i to v Germaniq i sum imala 4estta da rabotq s golemi imena ot muzikalnata scena" ...............

Това може би го чета в 10-та тема от този клуб!!! Ти за нещо друго да говориш можеш ли? Какво ме интересува какво учиш,какво пееш и с кой си била на една сцена. Ела да ми попееш на мене и ако имаш въздействието на Ивайло, пак ще си говорим!!! /Ама да ти кажа много се съмнявам.../
А до Бо-то: твоето изкаване също съм го срещал из виртуалното пространство, защо ли ми бие на позната злоба...
Хорица, всички ГОЛЕМИ имена в БГ /и не само/ са признали дарбата на Ивайло, така че можете да си говорите каквото си искате...



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: aз]  
АвторБo (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 17:50



Препоръчвам ти, ако въобще имаш някакъв потенциал в главата, да преосмислиш малко ценностите си, да си продухаш евентуално слуховия апарат и да си купиш едни очила с по- голям диоптър.
Това не е музика- това е боза, както и да ти изглежда на теб. Няма никакво излъчване това същество, пее фалшиво и бездарно.
От друга страна, пък, хората с ниски изисквания май си живеят доста щастливо, щото не знаят какво не знаят.
Ама кво ли съм седнал да пиша и аз... айде фъкоф.



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: Бo]  
Авторцeнитeли cмe вcичkи (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 21:48



Браво

темата за Иво на първо място.От това по-добра реклама няма.Тези двечките вместо да му извадят очи, ще му изпишат вежди.



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: Бo]  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 17:44



Да бе, понеже няма никакво излъчване и пее фалшиво затва има толкова фенове! Хаха, не ставай смешен! Влез само във vbox.com и виж колко клипове и колко коментари има за него, аз днес чак забелязах!



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: az]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:17



Ивайло не е просто гениален певец и ангелски глас, той е чудо на природата! Учудват се, че рита футбол, той просто не е певец, а дар Божии. Рита му се, не се натиска за сцената, макар да я иска. Без години упорит труд да пропее (както останалите)......защото винаги си го е можел, той се появи и отвя всички! Това е чудото.



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:24



Отдавна се нервя, че в България музиканти са груби и недодялани хора. Какво като си музикантка, ние нямаме добри музиканти, развратени да, бездарни да, но добри ......много малко. Жалко, че си музикантка, объркала си бранша, евентуално. Защото Ивайло е надарен от господ, и е музикант без да корумпира някого от бранша. Аз лично спрях дъщеря си от музиката, защото там е пълен разврат и корупция и грозни сцени. ВИе дори не знаете какво е изкуство, а искам да ви обясня.........МУЗИКАТА, БИ ТРЯБВАЛО, ДА БЪДЕ ИЗКУСТВО! Ивайло е гениално музикално чудо с невероятен усет за ритми и музика. А ти си зарови главата в пясъка, щото ни е жал за нас с такива музиканти.....колко продаваш с таланта си и смееш ли да застанеш на една сцена с Ивайло, ако единият ще отпадне с смс-и???? Сърцата се печелят не само с талант, със сърце също. А в изкуството трябва да има красота преди всичко, не само шестинки....те се учат, повяяярвай ми.



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: Bo]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:28



То ти си бай българина, все нещо не му харесва. ХОди паси трева като си със специални изисквания, омръзна ми от злобари, да знайш. То затова са форумите, да има всекакви говеда. За да има ниво, трябва да има и свобода на избора. Ти май не ни оставяш много такава.





Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: cenitel]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:32



Хубаво ще е да слезаш на земята! Пази Боже сляпо да прогледне! Какво като си излязла извън България, и за да не продължиш да обиждаш на тая тема, аз половината си живат съм живяла навън, в две страни, които са водещи в световното развитие. Много си сбъркана, направо не мога да повярвам, че такива се и пъчат. Я млъкни и си ходи на джаза, там не е необходим голям талант. Жал ми е за теб и сбърканите ти представи, че ме и нервиш. Мноого ме нервиш, детенце. Нагличко си.



Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: Бo]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:36



На тези, които се правят на много сведущи, пък околните не мислят, че са, им казват обикновено, че им хлопа дъската. За твоята съм сигурна. Не е добре, да се мислиш за велик (а). Вреди на репутацията и психотеста.
Колкото до Ивайло, той няма да пострада от вашата ограниченост, не си заслужава да го намесваме. Проблемът тук е в теб и още една изказваща се, нищо чудно да е едно лице.





Тема Re: Харесвате ли Ивайло Колев?нови [re: viki]  
АвторViki (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 22:41



Викторио няма ли да млъкнеш най накрая писна ми да ти чета безумните исказвания !!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.