Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 30.04.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Готината Българска Музика  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано04.04.06 16:21



Знаете ли, радва ме че музиката в България се разива с огромни темпове. Преди години нямаше толковамодерно звучене каквото има в момента и при това не говоря само за поп фолка.
Има много симпатични групи като Мастило, ПИФ, Дони и Нети, които са професионално продуцирани и звучат западно. Например много ми харесват текстовете на Дони и Нети, както и тяхното поведение. Клиповете им са с дълбок смисъл, а текстовете им са като низ от лирики наредени акуратно като гащи и подкушуля на простор на шестия етаж на 25 етажен блок в Обеля 1.
Обожавам музиката на Графа, за мен той е много по талантлив от Джордж Майкал или Крейг Дейвид. Много е романтичен и пичките се разтичат като им пусна графа в голфа.
Цялата простотия, която цареше преди в нашата музика, вече я няма и останаха само стойностните групи. Каризма например е на нивото на Фейтлесс, сигурен съм че ако ги пускаха по мтв щяха да имат повече фенове от тату.
От естрадните изпълнители, които продължиха да се занимават с музика бих отличил Дует Ритон, Лили Иванова, Орлин Горанов и Веско Маринов.
За мен най-важно е когато мина покрай някой с колата да знаят, че слушам хубава музика. А аз слушам всякаква музика по принцип.


Винаги верни

Тема Re: Готината Българска Музиканови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано04.04.06 18:10



Харесва ми новата песен на Орлин Горанов и Кристина Димитрова. Също така мисля, че си заслужава да се чуят новите парчета на Панайот Панайотов.

Жал ми стана когато разбрах, че родината ни напусна Коста Марков, който по мое мнение беше истинска конкуренция на Рики Мартин и Енрике Иглесияс. Коста имаше глас, а движенията му в никакъв случай не бяха толкова невротични, колкото на двамата латиноси.

Бих отличил и група "Ахат". Мегаконцертът им наскоро доказа, че това е една модерна легенда с напредничава визия, обаятелен вокалист и един висок Денис, чиито обувки на платформи го правят същински исполин в модерния рок.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Готината Българска Музиканови [re: Гeнaди]  
Автор Aurelius (новак)
Публикувано05.04.06 02:46



А туба имаш ли в колата за силно звучене?И аз искам голф и да сложа туба , че трябва да надувам Софи и Устата



Тема Re: Готината Българска Музиканови [re: Гeнaди]  
Авторaви (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 18:09



за мен Остава са единствени и са №1!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.