Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 16.04.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема DREAM SQUAD  
Автор titka (непознат )
Публикувано23.09.05 15:54



dream squad са една група,която открих наскоро и с чийто двама основатели се запознах.Песните и музиката им са направени от самите тях и могат да накарат почти всеки да се замисли върху собсетвения си живот и това,което е постигнал.Аз лично се възхищавам на упоритостта им и ви предлагам да чуете някои от техните песни,за да добиете реална представа за какво ви говоря!!!Може да ги намерите на: http://store2.data.bg/dreamsquad/



Тема Re: DREAM SQUADнови [re: titka]  
Авторmiss_D (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 16:18




Teq momcheta sa super edna priatelka mi gi preporacha i mapravo im se vazhishtavam celuvki i bye na vsichki



Тема Re: DREAM SQUADнови [re: titka]  
Автор_TlTKA_ (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 16:59



Сладури,надявам се идеята ми да ви хареса!Дано изненадата да е приятна



Тема Re: DREAM SQUAD [re: titka]  
Авторskraty (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 21:23



mi az kvo da kaja za tqx ...super qki xorica!!!qki pesni4ki...klip4eta(osobenno)...ose6tam 4e ako imat volq mogat da postignat mn v li4eni profesionalen plan...pojelavam mn uspexi i stiskam palci za tqx



Тема Re: DREAM SQUAD [re: titka]  
АвторDeniiiiiii (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 00:30



Много добра група, наистина текстовете са им смислени и като цялото групата си я бива. Имам удоволствието да се познавам с основателите - големи пичове Абе сичко е на 6



Тема Re: DREAM SQUAD [re: titka]  
АвторDeni (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 00:35



Mn hubava grupa, textovete sa smisleni, muzikata e dobra.Ne znam kak po to4no i qsno da se izrazq prosto. Iii imam udovolstvieto da se poznavam s osnovatelite - golemi pi4ove sa. Taka 4e nz kvo pove4e trqbva da se o4akva...



Тема Re: DREAM SQUAD [re: Deniiiiiii]  
Автор titka (_TITKA_)
Публикувано03.10.05 00:53



Както виждам,мненията стават все по-добри.Давайте в същия дух!Надявам се,че скоро и самите DREAM SQUAD ще се присъединят към нас.
чакаме ви сладури

Надеждата умира последна!


Тема Re: DREAM SQUAD [re: titka]  
Автор _|_FaceLess_|_ (непознат )
Публикувано03.10.05 21:37



Mi.......Eto go edin ot osnovatelite...ot plyt i kryv [vse o6te] ....Ta...blagodarq na Titka za hubava temi4ka, radvam se ot mneniqta koito ste napisali..Iskam da kaja 4e ocenqvam tova, koeto ste napisali i iskreno se nadqvam da go mislite... a koito ne go misli moje se ubedi v nego sam -> www.dreamsquad.data.bg ........a pyk ako nqkoi iska da se svyrje s nas moje da ni pi6e na e-mail adresa -> dreamsquad@abv.bg
tva be6e ot men



Тема Re: DREAM SQUAD [re: titka]  
АвторDEON (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 20:37



ZDR!Kak ste?Nadiavam se OK!E........az vse o6te ne sam slu6ala niakoia ot pesnite na DREAM SQUAD no me "prinudiha"da ostavia mnenie.MITKO i BOBI,.......mom4eta,poviarvaite mi mn sam slu6ala za vas i da si priznaia ve4e ste mi malko ama savsem malko omraznali!I v 4ia usta mislite 4e ste postoianno?......................V tazi na TITKA estestveno.Poznavam momi4eto mn dobre i pri tova se vijdame vseki Boji den!!!!!"A pak BOBI tova ,a pak MITKO onova"NI6to li4no razbirase!I vse pak se nadiavam skoro da se zapoznaem! P.S.Kav boi 6e iam za tva s TIN4ETO ...........napravo ne e istina!!!!



Тема Re: DREAM SQUAD [re: titka]  
Автор_|_FaceLess_|_ (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 22:42



Hmm........Mi radvam se 4e govori neprekysnato za nas...Tova e hubavo :P.....Otnosno zapoznavaneto...i za nego ima vreme xaxaxaxa A 6tom ne si ni 4ula vse o6te...ne vijdam kvo ti pre4i da promeni6 tova :P Vse pak vseki koito pojelae moje da razbere koi ni e sait-a i da go poseti...Ostanaloto e vypros na izbor!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.