Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Руши Видинлиевнови  
АвторГeoprиBacилeв (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 17:32



Здравейте. Искам да ви питам харесвате ли песните на Руши Видинлиев? Не знам дали сте коментирали до момента този изпълнител. Заслужава си. Той вече има три албума.



Тема Re: Руши Видинлиевнови [re: ГeoprиBacилeв]  
АвторCтeфka Бepoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 22:54



Предпочитам Майкъл Джексън



Тема Re: Руши Видинлиевнови [re: Cтeфka Бepoвa]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 21:42



I az. Ela v klub "Michael Jackson", ako ne si nqkoi ot kluba de :)



Тема Re: Руши Видинлиевнови [re: ГeoprиBacилeв]  
АвторT.X. (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 20:38



На мен не ми харесва г-н Видинлиев като певец, ама страхотни свирки прави.



Тема Re: Руши Видинлиевнови [re: T.X.]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 17:32



Moje li da obsajdame muzikata mu, a ne ne6to drugo!



Тема Re: Руши Видинлиевнови [re: ГeoprиBacилeв]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 18:22



На мене ми харесва музиката му. Изпипани са му нещата. За този стил е идеален.
С последния албум малко се поизсилва (имам предвид този имидж а-ла Роби Уйлямс) - ама к'во пък.



Тема Re: Руши Видинлиев [re: Bивиaн]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 11:56



Dvete mu baladi ot albuma "Onzi" mnogo prili4at na pesni na Robbie Williams, ama drugite pesni sa si negov stil. Taka mi se struva de. Ti ima6 li albuma "Onzi"? Mnogo mi haresva pesenta "Be Ge Ti Vi".



Тема Re: Руши Видинлиев [re: GeorgiVasilev]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 12:31



Eto kakva statiq namerih za noviq album "Onzi":

Руши Видинлиев е загърбил сладникавите балади и лековатите денсхитове ала "Il Ritmo Del Mio Cuore" в третия си албум "Онзи". Намерението на певеца е да се покаже откъм по-зрялата си страна и с по-рокаджийско звучене.
Пилотният сингъл вече се завъртя в ефира, придружен от впечатляващ клип. Заснет е на кинолента от Жоро Марков. "Онзи" - по музика и аранжимент на Мага и с беквокалите на Мария Илиева - е и най-доброто парче в албума. Гласовите възможности на Руши продължават да не са най-силната му страна, но парчетата са добре смесени и продуцирани. Приблизително половината са на английски, но българските определено са по-добрите попадения (като изключим сладникавата балада "5 секунди 7 думи").
В проекта са му помагали утвърдени имена като Графа, Иван Лечев, Любо от "Те", Мирослав Гечев, Георги Георгиев от "Остава" и PRO X. Нина Николина пее беквокалите в доста странната и алтернативна "Кислород".
"Онзи" е първият албум, който Руши издава като независим изпълнител, след като приключи 2-годишния си договор с "Ка мюзик". Нелош опит за български изпълнител, закотвен твърдо в комерсиалната част на музикалната стълбица.

Kak 6te komentirate?



Тема Re: Руши Видинлиев [re: ГeoprиBacилeв]  
Автор don_flo (Победител)
Публикувано31.05.05 18:38



айде стига с тия педе4раси бе деба... завладяха ефира



Тема Re: Руши Видинлиев [re: don_flo]  
АвторGeorgiVasilev (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 17:54



Vie nemojete li da obsajdate muzikata na pevcite, a ne tehniq li4en jivot? Kajete ne6to za pesnite, klipovete, konzertnite izqvi, interviutata na Rushi Vidinliev?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.