Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема СПРЕТЕ С КАВЪРИТЕ!!!нови  
АвторSOZE (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 22:03



"БЕРКСТОК" ми преля чашата, бе, хора!!!
Бях пиян и несвързан, ама вече е пракалено групи като "Мастило", примерно,
да свирят кавъри и да минават за нещо в тая държава...
Знам, че циците на Вики са хит, ама въпросната особа да се мъчи над "Song2" на Blur - това беше подигравка дори с неосведомените там...
Да не говорим за десетките непознати и вече обречени групи, дето се събуждат след 20-годишен сън и на тази кълка би трябвало да не им пука за конюнктурата - НЕ...те бичат кавъри на Dream Theater...Ако поне малко харесваха тая група, щеше да им е ясно, че да се дуелираш с тях е кощунство...
ПИСНА МИ ОТ ДОКАЗВАНЕ, ПИСНА МИ ОТ КОМПЛЕКСИ!!!
ПИСНА МИ ОТ: "Аз МОГА да изсвиря това парче, бе, аз съм по добър от (западна група по избор)...



Тема Re: СПРЕТЕ С КАВЪРИТЕ!!!нови [re: SOZE]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 22:59



Neka " peat " kakvoto si iskat. Veselo da stava ...te bes tova sa ot nekadarni po-nekadarni....



Тема Re: СПРЕТЕ С КАВЪРИТЕ!!!нови [re: SOZE]  
Автор чaeнo мoмичe (от плодове)
Публикувано14.08.04 18:04



Принципно си прав, проблемът е в това, че публиката иска да слуша известни неща, любими. И тъй като Дрийм Тийтър не са тук, затова някой изпълнява нещо тяхно. Защо мислиш, че претендира да е по-добро от оригинала? При положение, че "битката" е неравностойна, т.к. първият е недостижим, дори само заради това, че е написал песента:) А е много отговорно да изпееш чужда песен, защото хората обичат западното, без значение, че в него се псува , или се дъвчат три реплики.
Не защитавам никого, споделям мнение.
А Мастило какво искаш да пеят? Холееееми хитове, няма що!
Добре че Иринката не ви е мъчила.




Тема Re: СПРЕТЕ С КАВЪРИТЕ!!!нови [re: чaeнo мoмичe]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано14.08.04 18:48



Под "Иринката" имаш предвид Ирина Флорин, нали? Тя може да е стисната, злобна, скръндзава и каква ли още не, но определено прави само и единствено авторска музика - имам пред вид, че тя е една от малкото, които разчитат само собствените си идеи.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема PULEN TA6AKнови [re: MadMaster]  
Автор PigFromSpace (Serial Killer)
Публикувано15.08.04 19:54



"Под "Иринката" имаш предвид Ирина Флорин, нали? Тя може да е стисната, злобна, скръндзава и каква ли още не, но определено прави само и единствено АВТОРСКА- имам пред вид, че тя е една от малкото, които разчитат само СОБСТВЕНИТЕ СИ идеи."

leleeeeeee to tova si edin ot nai-qkite vitzove koito sum 4uval naposleduk
abe pi4 (ili suotvetno v jenski rod) az li4no sum pisal edno ot par4etata v noviq i album i moga da se zakulna 4e v nego nqma nito edna neina sobstvena avtorska li4na izlqzla ot neinata perni6ka selska kratuna tikva ideq v ob6ti linii si stoi kato zombi i i kazva6 kavo i kak trqbva da izpee i.t.n. ufff sorry 4e se otplesnah ama mnogo se razveselih

kato govorim za avtorstvo pro4eti oblojkata na albuma i

Редактирано от PigFromSpace на 15.08.04 19:59.



Тема Re: PULEN TA6AKнови [re: PigFromSpace]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 12:55



Stiga s taja Irina Florin. Samo za tova se govori tuk. Koi ja znae? Nikoi. Dobra-lo6a, var6i si tam rabotata i tova e. Po slab glas ot neiniat ne sam 4uval. Zatova se kazva -pevica ! A ne - poetesa, za6toto se predpolaga, 4e " pevicata " moje da pee...



Тема Re: СПРЕТЕ С КАВЪРИТЕ!!!нови [re: MadMaster]  
АвторSoze (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 13:20



Да, прав си, MadLover...оопс, извини ме - MаdMаster
Ирина Дефлорин не прави кавъри, но само между другото песните й ги пишат Жорката от Остава и Момчил Колев...почти всичките...и тя бъкел не разбира от музика, бе...ама иначе си прав

Апропо, защо си сменяш ник-а?
...щото Мади стана Естер?



Тема Re: СПРЕТЕ С КАВЪРИТЕ!!!нови [re: чaeнo мoмичe]  
АвторSoze (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 13:30



Шоколадено момиче, харесваш ми!!!
Права си, разбира се, но ТУК се прекалява с кавърите по тези земи...
Аз не ти казах и за други два очебийни случая на същия фест...Ще паднеш от смях, сигурен съм:
1. КАРИЗМА ИЗПЯХА ПАРЧЕ НА ТУРСКИ (НЕ МУ ЗНАМ ИМЕТО И НЕ ИСКАМ ДА ГО ЗНАМ, но май беше на оня педераст Таркан), ЗА КОЕТО БЯХА ЗАМЕРЯНИ С БУТИЛКИ...и с пълно право...пак провидението беше на тяхна страна и се измъкнаха само с уплаха
2. ПАК "МАСТИЛО" - "Proud Mary "на Creedence - ами какво да кажа за това парче? Всеки кръчмар го прави...това и "Next door to Alice"
НАПРАВО Е ГАДНО!!!
Все пак е добре, че има хора като тебе, които искрено се радват на някои български неща...хубаво е!



Тема Re: PULEN TA6AKнови [re: zzz]  
АвторSoze (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 13:40



и за поетеса не става...не знам за новия албум, но за стария Свиленчо от Оатава й пишеше текстовете...
Съгласен съм да се спре с темата Ирина Дефлорин...немощна е - това е истината.
Не знам защо издава албуми още тая гад завистлива! От егоцентризъм явно!



Тема ...а ти спри с Флорин! [re: MadMaster]  
АвторFeedBack (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 13:42



като няма общо Иринчето с кавърите, защо се месиш тогава?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.