Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема petyr antonov me kefi!нови  
Авторbugs bunny (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 12:15



Novoto mu parche P.S.1 e mnogo iako!



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: bugs bunny]  
Авторlilli (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 00:00



i az sym na sy6toto mnenie!mislq,4e par4eto e strahotno i 6te stane golqm hit!gledah petyr antonov i po italqnskata tv-nqma takiva o4i be hora!!!!!A, P.S.1 E NEVEROIATNO!!!!!!!!!



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: bugs bunny]  
АвторMAЛE4KA (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 00:04



Браво на Лили,поне си пряма! За мен тази песен е много лична и красижа.Слушах я поне 30 пъти.Да не говорим,колко харевам и него!Дано я пускат повече,както стана с "Руж".Апропо не разбирам защо Иоана винаги я пишат на първо място след като песента е на Петър!Обожавам P.S.1!!



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: bugs bunny]  
Автордopeтo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 23:44



Петър Антонов е невроятно красив и талантлив!Ние сме три приятелки и сме луди по него.Смятаме да направим фен-клуб и да го поканим .Песента P.S.1 е наи-хубавата му до момента,а клипът е направо СУУУУУУПППППЕЕЕРРРРРР!!!иЗГЛЕГЖДА КАТО ЧАСТ ОТ НЯКАКЪВ СТРАХОТЕН ФИЛМ!ОБИЧАМЕ ПЕТЪР!!!



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: bugs bunny]  
Автор chaeno_momiche (с много захар)
Публикувано17.04.04 10:40



Е, не си прав/а, не е яко, супер яко е!



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: chaeno_momiche]  
Автормишkaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.04 16:47



и аз се присъединявам към общото мнение!много готско парче,супер яко и модерно!!!браво на Пепи!



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: bugs bunny]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано18.04.04 22:46



На мен не ми харесва чак толкова много,но парчето е добро!Един съвЕт:НИКОГА ВЕЧЕ ДА НЕ ПЕЕ С ИОАНА,ТЯ Е УЖАСНА!



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: bugs bunny]  
АвторГeй 3лoдeй (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 08:28



И мен , и мен ... обичам Пепи , а както се говоли в нашите среди той е от "нашите". Обичам Пепи ... аз и Азис обичам , ама Пепи и по свеж



Тема Re: petyr antonov me kefi!нови [re: bugs bunny]  
АвторCaшka (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 21:36



петър е страхотен и гадните намеци на тъпаци като горния страшно ме ядосват!парчето му е велико,а за филмите да не говорим!винаги ще има глупаци които ще завиждат.ама те да си помислят ,те какво правят...в техните среди!!!!



Тема Re: petyr antonov me kefi! [re: дopeтo]  
Автормишkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 21:44



браво!и аз мисля така!незнам за6то тук се появяват хора които искат да пи6ат глупости-ТА ТОВА Е МЯСТО ЗА ФЕНОВЕ,ТАКАВА Е ТЕМАТА!НИЕ ХАРЕСВАМЕ ПЕТЪР !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.