Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 20.05.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ММ наградите  
Автор mireto:) (™)
Публикувано17.03.03 08:52



официално церемонията по награждаването ще се проведе на 21 март В Зала 1 на НДК


'Най-успешен дебют'':
Cravity Co, Каффе, Бичето, Миленита и София

''Най-добра песен'':
''100 години''- Д-2 , ''Away''- Cravity Co , ''Колко ми липсваш''- Каризма, ''All Right''- ТЕ и Мария Илиева, ''Лъжи ме''- Руши и Карла Рахал

''Най-добра рок/алтернативна песен'':
,,За мен''- Спенс и SKRE4, ''Закуска''- РЕВЮ, ''Chamragne''- PHUTURE SHOCK, ''Както никога преди''- ШАНГРИ ЛА, ''Нова''- ЛОРА

''Най-добра електронна/денс песен'':
''Island of the sun''- DJ Kikk, ''Влизам в теб''- Deep Zona Project и Айя, ''Стерео стая''- Мария Илиева

''Най-добра рап/хип-хоп песен''
"Мръсен ритъм''- Колумбиеца и М'глата feat. Лицето, ''Нека бъде лято''- BALLFACE, ''Лошите момчета''- Мишо Шамара и Ванко 1, ''Кой''- Slim, ''Кълчи кълки''- ЪПСУРТ

''Най-добър поп албум'':
''Лунен сън''- Мария Илиева, ''D-2 - 2002''- Д-2, ''U''- Cravity Co, ''Авеню''- АВЕНЮ, ''От друга страна''- Руши Видинлиев

''Най-добър рок/алтернативен албум'':
''Някой те обича''- ШАНГРИ ЛА, ''Нова''- Лора, ''Playbeck''- PHUTURE SHOCK, ''10''- РЕВЮ, ''Cross over the crossover''- IMSMOUTH

''Най-добър рап/хип-хоп албум'':
''Филмотека Slimissimo''- Slim, ''Голямата комбина''- Мишо Шамара и Ванко 1, ''Румънеца и Енчев''- Румънеца и Енчев, ''Борбата''- ICE CREAM, ''Музика за сутеньори, бандити и гъзари''- Колумбиеца и М'глата

''Най-добър български видеоклип'':
''Пропилени дни''- Авеню, ''Колко ми липсваш''- Каризма, ''Лъжи ме''- Руши и Карла Рахал, ''100 години''- Д-2, ''Стерео стая''- Мария Илиева

''Най-добър чуждестранен клип''
''Come into my world''- Кайли Миноуг, ''Feel''- Роби Уилямс, ''By the way''- РЕД ХОТ ЧИЛИ ПЕПЪРС, ''Work it''- МИси Елиът, ''Die another day''- Мадона

''Най-добър изпълнител'':
Бичето, Графа, DJ Kikk, Спенс, Руши

''Най-добра изпълнителка'':
Мария Илиева, Йоана, Нина Николина, Сантра и Тони

''Най-добра група/дует'':
Д-2, Мишо Шамара и Ванко 1, Авеню, PHUTURE SHOCK, Cravity Co

В категорията ''Цялостен принос'' статуетката ще вземат
Дони и Момчил


....да видим....'Най-успешен дебют'':
Cravity Co, Каффе, Бичето, Миленита и София

''Най-добра песен'':
''100 години''- Д-2 , ''Away''- Cravity Co , ''Колко ми липсваш''- Каризма, ''All Right''- ТЕ и Мария Илиева, ''Лъжи ме''- Руши и Карла Рахал

''Най-добра рок/алтернативна песен'':
,,За мен''- Спенс и SKRE4, ''Закуска''- РЕВЮ, ''Chamragne''- PHUTURE SHOCK, ''Както никога преди''- ШАНГРИ ЛА, ''Нова''- ЛОРА

''Най-добра електронна/денс песен'':
''Island of the sun''- DJ Kikk, ''Влизам в теб''- Deep Zona Project и Айя, ''Стерео стая''- Мария Илиева

''Най-добра рап/хип-хоп песен''
"Мръсен ритъм''- Колумбиеца и М'глата feat. Лицето, ''Нека бъде лято''- BALLFACE, ''Лошите момчета''- Мишо Шамара и Ванко 1, ''Кой''- Slim, ''Кълчи кълки''- ЪПСУРТ

''Най-добър поп албум'':
''Лунен сън''- Мария Илиева, ''D-2 - 2002''- Д-2, ''U''- Cravity Co, ''Авеню''- АВЕНЮ, ''От друга страна''- Руши Видинлиев

''Най-добър рок/алтернативен албум'':
''Някой те обича''- ШАНГРИ ЛА, ''Нова''- Лора, ''Playbeck''- PHUTURE SHOCK, ''10''- РЕВЮ, ''Cross over the crossover''- IMSMOUTH

''Най-добър рап/хип-хоп албум'':
''Филмотека Slimissimo''- Slim, ''Голямата комбина''- Мишо Шамара и Ванко 1, ''Румънеца и Енчев''- Румънеца и Енчев, ''Борбата''- ICE CREAM, ''Музика за сутеньори, бандити и гъзари''- Колумбиеца и М'глата

''Най-добър български видеоклип'':
''Пропилени дни''- Авеню, ''Колко ми липсваш''- Каризма, ''Лъжи ме''- Руши и Карла Рахал, ''100 години''- Д-2, ''Стерео стая''- Мария Илиева

''Най-добър чуждестранен клип''
''Come into my world''- Кайли Миноуг, ''Feel''- Роби Уилямс, ''By the way''- РЕД ХОТ ЧИЛИ ПЕПЪРС, ''Work it''- МИси Елиът, ''Die another day''- Мадона

''Най-добър изпълнител'':
Бичето, Графа, DJ Kikk, Спенс, Руши

''Най-добра изпълнителка'':
Мария Илиева, Йоана, Нина Николина, Сантра и Тони

''Най-добра група/дует'':
Д-2, Мишо Шамара и Ванко 1, Авеню, PHUTURE SHOCK, Cravity Co

В категорията ''Цялостен принос'' статуетката ще вземат
Дони и Момчил

да видим...


Колко много неща има на света, които не са ми нужни.

Редактирано от mireto:) на 17.03.03 08:54.



Тема Re: ММ наградитенови [re: mireto:)]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано17.03.03 14:16



Доколкото знам ММ наградите се гласуват само от журналисти и водещи на тел.ММ и в този ред на мисли искам да попитам ,абе тези хора въобще могат ли да различават стиловете в музиката[izchervqvam se.
В категорията най-добра рок песен да номинират Скреч и Спенс.,малеееееее
Остава и те вземат наградата,за рок песен.Хайде в тази категория горе-долу съм съгласна с другите номинации на Лора,Ревю и Шангри ла.. За Phuture Shok
не казвам нищо,защото не съм ги слушала.,но Скреч и Спенс е извинявайте ама........ .
За другите номинации въобще не коментирам



Тема Re: ММ наградитенови [re: foxxy]  
Автор Tony_st (mechtatel)
Публикувано17.03.03 17:05



Абсолютно съм съгласна!!! Аз си мисля, че в тази категория - Шангри ла трябва да спечелят.



Тема Re: ММ наградитенови [re: foxxy]  
Автор Brunette_Ambition (In Vitro)
Публикувано17.03.03 20:02



вместо скре4 и спенс можеха да сложат Ваня Щерева и Ще те купя.Тя напълно си го заслужава!Иначе съм напълно сигурна,че в категорията за чуждестранен клип Мадона няма абсолютно никаква конкуренция,ама абсолютни никаква,ако не и дадат награда ще е истинска подигравка с качествената музика!все още ме боли,че миналата година и сее размина същата награда заради безкрайноо скучното видео на Fatboy slim,поне да беше някой друг от номинираните,а не тази простотия.


Erotic

Тема Re: ММ наградитенови [re: Tony_st]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано17.03.03 21:49



Ами след като нашата любима група не е номинирана,което е много,много лошо,и аз съм съгласна ,че от тези който са номинирани Шангри ла трябва да вземат наградата. Слушала съм само две техни песни и ми харесват,но не мога да кажа нищо повече за тях. Ти какво мислиш за тях?.



Тема Re: ММ наградитенови [re: foxxy]  
Автор Tony_st (mechtatel)
Публикувано18.03.03 10:18



Ами предвид твоето изказване - да, нашата група я няма в номинациите...което и мен шокира...
Шангри ла - пловдивска група - сещай се, че съм пристрасна малко и са готини - гледала съм ги 2-3 пъти по клубове - ами имат готини парчета, а и кавърите са им добри...
Виж и за Ревю мога само хубави неща да кажа - Милена е страхотна!!
Така че, която и от 2-те групи да спечели - ще съм доволна.



Тема Re: ММ наградитенови [re: Tony_st]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано18.03.03 16:01



Аз пък мисля, че трябва да спечелят Ревю.



Тема Re: ММ наградитенови [re: Бeйби]  
Автор Tony_st (mechtatel)
Публикувано18.03.03 16:03



Разбира се и те може да грабнат тази награда....



Тема Re: ММ наградитенови [re: mireto:)]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано21.03.03 15:57



Ако някой се интересува ММ наградите,тази вечер от 20ч.по бтв.



Тема Re: ММ наградитенови [re: foxxy]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано22.03.03 22:44



Леко разочарована съм от тазгодишната церемония. Миналата година беше някак по-артистично, имаше повече какво да се види в изпълненията. Хареса ми най-много изпълнението на Каризма, въпреки че Галя не се справи отлично с пеенето наживо... Е, поне беше наживо. Нещо, с което не могат да се похвалят всички. :)
Силно съм възмутена от това, което представи Руши!!! Разбирам, че момчето се вдъхновява от Мадона, но това си беше чисто и просто нагло плагиатство. Тези огромни ръкави бяха копирани едно към едно от изпълнението на Мадона на Frozen от Drowned World Tour. А огромната рокля на Карла пък беше "взета" от Justify My Love от Girlie Show. В същото време, хореографията се луташе някъде между Майкъл и Джанет Джаксън и със сигурност никъде не се виждаше Руши.
Не одобрявам подобни кражби, защото това си е печелене на слава на чужд гръб. Сега всички ще си кажат, че Руши се е справил страхотно, а за всичко трябва да се благодари на други, далеч по-големи изпълнители...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.