Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови  
Автор make love (kritichna)
Публикувано01.07.02 02:04



Какво ще кажете за новата песен написана по текст на слушател на БГРадио-"АКО НЯКОГА"?

Миналата година песента,написана по тази схема-текст,избран между хиляди слушателски предложения,имаше огромен успех. "Аз и ти"стана един от най-големите хитове на Д2. Текста беше написан от слушателка от Плевен. Музиката написа Митко Кърнев и Д2 я изпяха :)

Тази година,песента която направиха СУПЕР ГРУПАТА на България пак е много добра. Вчера на площад Батемберг за пръв път беше изпълнена.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
За тези,които не знаят,пояснявам,че СУПЕР ГРУПА са онези музиканти,които на първите годишни награди на БГРадио,бяха определени от колегите си като НАЙ-ДОБРИ. Това са:
ВОКАЛ-Любо \група "ТЕ"
КИТАРА-Митко Кърнев \ "Д2"
ПИЯНО-Ясен \група "ТЕ"
БАС- Ивайло \група "ТЕ"
БАРАБАНИ-Стоян Янкулов-СТУНДЖИ

Снощи се получи супер як купон! Напишете ми какво мислите за песента "АКО НЯКОГА"...като я чуете. От днес се върти по БГРадио.



Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: make love]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 02:16



ЯКООООООООО!

Парчето е мнооого добро! Е,малко смешна комбинация...музиката е на Кърнев и (нормално)си е като за Д2. Но Любо си я е изпял в характерния за ТЕ стил СУПЕР ЯКА КОМБИНАЦИЯ!!! Важното е,че резултата е добъър!

Това парче е по-добро от АЗ И ТИ. И със сигурност ще стане хит!



Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: make love]  
Автор dafh (запознат)
Публикувано01.07.02 16:07



privet,

az mislia, che texta na pesenta e ujasen. kakto mojeshe da se ochakva i samata pesen e pulna boza. vse oshte se mucha da razbera zashto bgradio reshiha, che trimata ot TE triabva da sa v super grupata. daleche sum ot misalta, che Lubo ot TE e SUPER vokal na Bulgaria (za basa i klavirite niamam mnenie). v nashia ofis veche se slusha radio TANGRA, zashtoto samo pri misalta, che shte triabva da slusham po tsial den po BGRADIO tazi gnusna pesen mi se gadi.

iavno traditsiata na bgradio za suzdavane na porednata gnusna pesen produljava, sled kato minalata godina D2 vuzpiaha limonadata po text na plevenchankata.

ne haresvam TE, zashtoto muzikata im e bezlichna, textove sa im izturkani. Lubo sigurno ne e losho momche, no do kolkoto znam e zavurshil hudojestveno uchilishte taka, che iavno ne v peeneto mu e silata.

tova si e lichno moe mnenie i ne iskam nikogo da angajiram s nego. sujaliavam, ako sum obidil niakoi ot pochitatelite na TE (moje bi ima takiva).

God gave man a pennis and a brain, but not enough blood to use them both at the same time.


Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: dafh]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано01.07.02 16:34



далеч съм от мисълта да споря с теб,но...група ТЕ са едни от най-добрите музиканти в момента у нас. музиката им не само,че не е безлична,но е и много...некомерсиална и оригинална...\могат да ме вземат за имидж мейкър\ Не,истината е че са малко групите у нас,които по първите няколко акорда можеш да ги разпознаеш. Това показва стил и индивидуалност на групата.

Не споря и аз,това е мое мнение...аз харесвам такава музика,просто.

Любо е завършил академия,а не гимназия \художествена\. Мисля,че наистина е най-добрия вокал. Това се разбира от факта,че е от малкото които на живо звучат супер яко,като в студио...

Карай...Въпрос на вкус.

Жалкото е че парчето е в стил Д2,а не в стил ТЕ! Карай. Слушай ТАНГРА! Добри са,наистина



Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: make love]  
Автор dafh (запознат)
Публикувано01.07.02 16:49



malko utochnenie: imah v predvid, che Lubo e zavurshil SHUPI - Troyan (Sredno Hudojestveno Uchilishte po Prilojni Izkustva), posle ne znam kade e sledval, a i ne mi vliza v rabotata

kolkoto do purvite akordi - ne iskam da te razocharovam, no pochti vsiaka tiahna pesen ia poznavam tochno po purvite akordi. chuvam gadno vlachene na introtata im po bg radio, kazvam si tova sigurno sa TE, okazvam se prav i namaliam radioto :) (moje puk da sum medium)

predpolagam, che mnenieto mi ne e mnogo obektivno, zashtoto si padam poveche po rock

sus zdrave,
s

God gave man a pennis and a brain, but not enough blood to use them both at the same time.


Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: dafh]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано01.07.02 22:33




хареса ми,че си медиум!!! супер яко!

нека не спорим. харесваме различна музика. аз предпочитам джаз...
---------------------------------------
едно допълнение в защита на групата - малко са и БГ групите,в които членовете им са с музикално образование...всъщност,сещам се само за ТЕ (без ЛЮБО), СЛЕНГ (без ДИМИ) и АКАГА...
--------------------------------------
...но образованието няма голямо значение в много от случаите в музиката



Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: make love]  
АвторBazil (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 16:03



5rivet!!!
Vijte,kvo 6te vi kaja za 'Ako niakoga'.5ESENTA E DOBRA,TEKSTA E OTLI4EN,MUZIKATA E VURHOVNA,NO LJUBO VSI4KO RAZVALIA.Mislia,4e ako Di4o iz5ee tazi 5esen,6te se 5olu4i 5o-dobre.Viarno,4e 5esenta si e v stil D_2,no SAMO Mitko rabote6e...Ljubo kato e vokal na su5ergru5ata,6to ne 5odvi rakavi i ne se zahvana i toi s kom5ozitziata,a???Razbira se,4e ne6tata 6te o5rat do Mitaka.Niama do koi drug...DA,FENKA SUM NA MITKO I D_2!!!No az su6to ne moga da 5roumeia kak taka Ljubo stana vokal?!Di4o e kude-kude 5o-dobur!Koeto si e istina,si e istina.Glasa na Di4o zvu4i 5o-nejno,5o-melodi4no.Toi vlaga mnogo 4uvstva v 5esnite i tova si li4i.I to 5o takuv na4in,za da stane bez 5restruvka.Osven tova glasa mu e 5o-obraboten.Ljubo,s tva nosno 5eene,s tazi lo6a diktzia,s tezi ligavi izvivki-na5ravo se izlaga jestoko.Ako ste gledali tv DEN,tam dadoha re5ortaj za su5ergru5ata i vsi4ko okolo neia.D_2 sa v tzentura na vsi4ko.Sega niama da izbroiavam kolko se staraiat i rabotiat,za6toto 6te mi otneme mnogo vreme.Momenta,koito edinstveno slu6am s KEF ot 'Ako niakoga'e tozi,v koito 5ee Di4o.Ne e dobro su4etanieto TE i D_2.Daje e ujasno.Te moje da sa dobri instrumentalisti,no ako ne 5raviat ka4estvena muzika,kvoto i da sa zavur6ili-ne e ot 5olza.Te sa dobri instrumentalisti,no ne i muzikanti.Su6to kakto FSB.Moga da s5oria mnogo na temi za muzikata,za6toto tzial jivot se zanimavam samo s tova.Eto za6to durja na mnenieto si 5o tozi vu5ros.Znam kakvo govoria.



Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: make love]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано03.07.02 09:58



ужасна е!

Когато отидеш в Ада, кажи че аз те пращам. Ще получиш групово намаление...


Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: Bazil]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано05.07.02 10:15



Пряко съм свързана с предаването по ТВ ДЕН,за което говориш... Радвам се,че все пак някой \освен участващите в него\ го е гледал...
В предаването,обаче стана ясно,че това не е състезание между групите. Аз например много се кефя,че тези две много добри БГ групи работят заедно. Наистина,самият Любо каза,че според него Дичо е много добър вокал и той самият би гласувал за него,но...този път родните БГ музиканти са гласували за Любо...
Не знам дали "ако някога" ще повтори успеха на "аз и ти",но... Хубаво е,че има подобни опити,най-добрите да работят заедно!



Тема Re: Новата песен на СУПЕР ГРУПАТА!нови [re: mireto:)]  
Автор Бeйби ()
Публикувано05.07.02 21:31



Сериозно ли? Още не съм я чула.
Ама знаех си.
"Аз и ти" беше доста сладникава...
Те грандиозните проекти винаги се провалят.
А кой е написал музиката на новата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.