Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 08.05.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови  
Автор Бeйби ()
Публикувано19.04.02 11:01



Защото заради тяхното озвучаване пеенето на Йоана звучало фалшиво!
Чудя се, защо ли не прозвучаха така и "Хазарт" със "Сигнал"?
Или пък Мария Илиева и Любо.
Може би и Нети трябва да съди БГ радио :))).



Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: Бeйби]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 11:13



Бях на наградите в НДК - пълна скръб беше Йоана...височините я съдираха, та може би така и падна и тази част от костюма. Но не само при нея има този проблем - живото пеене се опъва на доста от Янкуловите изпълнителки. Представи си само Ирра на живо, то и песните на нея не изискват никакви гласови данни де!)) Виж, евала правя на солистката на "Мери бойс бенд".
Много се радвам, че Ваня Щерева се преориентира и само като текстописка се изявява напоследък - нейното си беше истинско ходене по мъките. Флорин е само студийна изпълнителка - много добри са продуктите й напоследък, но без техниката е заникъде. Белослава е много добра, според мен! КАк се изказах само - подготвен!)))) А за Любо от "Те" - и той не блести с гласови данни - ей сега го пускат в момента по БГ-радио....
Руши е свежар, но дано не се вземе много насериозно!)))
А от Стенли ми се повръща вече!
Кой друг да обсъдя, че не се сещам...... Пиф и Остава ме кефят, Д2 отдавна са ми втръснали, Сленг всеоще ги слушам с удоволствие, Р и Е са ми гъстаци, така че няма да ги коментирам тук.
Стига за сега!))))



Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: Bravo]  
АвторБeйби (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 12:09



Напълно съм съгласна с теб.
А "Мери бойс бенд" и на мен ми харесват.
Забрави да кажеш за Нети :).



Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: Бeйби]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 12:46



Все пак на нея гледам от веселата страна на шоуто!)))) В ЦУМ пяха на живо с Дони - такава комедия и в сатирата не могат да предложат!))))) Виж, в Мария Илиева има нещо и дано да го развие успешно!



Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: Bravo]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано19.04.02 16:49



Moi chovek,


Liubo ot "Te" e moje bi choveka v nashia shoubiznes,koito pee nai-dobre na jivo.
Toi e profesionalist.
Za razlika ot mnogo drugi.



Kaji mi imash li predlojenie koi moje da pee po-dobre ot nego na jivo?!?!?!?

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: balgarin]  
Автор Бeйби ()
Публикувано19.04.02 17:15



Мен определено Любо много ме кефи, дори напоследък най-много, но има някои гласове, които не можеш да сложиш след неговия.
Какво ще кажеш за Звезди Керемедчиев?
Мога да изброя и други - Наско от БТР, този от Хазарт, не му зная името, Дони, Дичо и др :).



Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: Bravo]  
Автор Бeйби ()
Публикувано19.04.02 17:20



Добре де, съгласна съм, че е сладка и умее да прави шоу.
Но дано и тя да не се вземе насериозно...



Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: balgarin]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 17:57



Уважавам пристрастията ти, но погледни и ти със снизхожденние към моите. Та по отношение на Любо от "Те" - "Има ли цветя ...." е прекалено лесна за изпълнение песен и не би затруднила средностатистическия българин, хванат от улицата да го изпее без всякакво затруднение.....но има една тяхна песен, в която на височините му е трудно на Любо - при това говоря за студийния им запис, а не за живо изпълнение - направо звучи неприятно! А по въпроса за живото пеене, без да съм кой знае какъв фен на БТР, Наско определено пее много добре. Възхищавам се и на уменията на Орлин Горанов, Данчо Караджов, Васко Кеца и Жоро Христов - който си го може, може си го! А другото си е просто временно, днес са хит, утре никой не си ги спомня - просто такива са времената. Но това си е моето усещане за музика - да ме развълнува изпълнението на живо!))))



Тема Защо самонови [re: Бeйби]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано19.04.02 23:14



за звук? Мен ако питаш трябва и за картина

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Наско Янкулов щял да съди БНТ!нови [re: Бeйби]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано20.04.02 00:29



Samo Zvezdi ne sam slushal na jivo.
Drugite sa ujasni.

Toia ot "Hazart" sam go slushal samo vednaj.
Dobar e.


Drugite sled 2-3 godini moje da se poopraviat,a moje i da ne se opraviat nikoga

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.