Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Наградите на "ФОРТЕ"!  
Автор make love (kritichna)
Публикувано06.04.02 16:29



На 16.04. от 20:30ч. в зала 1 на НДК ще бъдат връчени наградите за БГ музика на предаването на КАНАЛ1 "Форте".

След поредица от награди,надеждата ни че истинската БГ музика ще бъде оценена,ще бъде поставена пред последното за сезона изпитание,а именно наградите на "Форте".
На базата на плейлистите на БГ радиостанции и на зрителски гласове,ще бъдат връчени наградите.
Доста се спекулира със "зрителския интерес". Много често зрителите са изненадани:"Бре,това чий зрителски интерес е???",но се надявам на 16.04. да не останем разочаровани за пореден път.

Дайте своите предположения в категориите
ИЗПЪЛНИТЕЛ,ИЗПЪЛНИТЕЛКА,ДЕБЮТ и ГРУПА.



Тема Re: Наградите на "ФОРТЕ"!нови [re: make love]  
Автор upuHka (Хами Гризач)
Публикувано06.04.02 20:13



Убедена съм, че ще бъдеш разочарована за ПОРЕДЕН път... ще говорим след наградите (хах..?!)!

* Нали знаеш, че най-лесно се вярва в лошото ?! *


Тема Re: Наградите на "ФОРТЕ"!нови [re: upuHka]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано06.04.02 21:18



Не бих казала,че очакванията ми са страхотни. Все пак България не е толкова голяма страна,с толкова добре развит шоу бизнес и самостоятелност по отношение на музиката,че да има много и различни изпълнители,направили нещо за една година. А и у нас е много валидно правилото "КАТО КАЖЕШ ЗА ЕДНО КУЧЕ ЧЕ Е БЯСНО...". Едни и същи са номинирани винаги,едни и същи печелят...
Харесвам много Мария Илиева,но...просто решиха,че тя е НАЙ-ДОБРАТА и всички ни занимават с нея. Страхотен глас има и Нина-Николина и албума и е страхотен-нищо общо с периода и в "Хъшове"...но да си чула нещо за нея??? Или за Теди Кацарова,която колкото и да не ми е приятна има уникален за България глас... Така,че НИЩО НЯМА ДА МЕ ИЗНЕНАДА!!!

Групите отново са едни и същи... С всичките ми симпатии към Д2...за песента "Аз и ти"едва ли можеш да ги обявиш за ГРУПА НА ГОДИНАТА...

Няма значение. Намираме се в клуб БГ МУЗИКА,а това са правилата на БГ музиката.

Редактирано от make love на 06.04.02 21:20.



Тема Moite neminirani ili nagradeni napravo!нови [re: make love]  
Автор kakaovo_momiche (непознат )
Публикувано06.04.02 22:08



Izpulnitelka:mmmmm....mnogo e trudno 4ovek da reshi koia zaslujava....Kato ka4estvo-Beloslava,kato avangard-Ilieva,kato Simpatiaga-Tony....
NO!!!Triabva da spe4eli tazi koiato hem e prodala mnogo,hem e ka4estvena kato misul....BELOSLAVA!Ne znam za purvoto,no za vtoroto e purva za men.
Izpulnitel:ne moga da vkliu4a koi mi haresva.Da ne e rapur.Abe Basko Kecaizkara neshti4ko,no St.Vuldobrev me razbi s originalnost.Za nikoi ne e taina 4e Misho plesnika shte e pruv i po prodajbi i po prostotia.A moje bi Slavi/no toi nominiran li e ?O,pardon,toi e kum sekciata "4alga"/a moje i Grafa...toi napravi niakoi dobri neshta.
Grupa:P.I.F.
Duet:Karizzzma
Debiut:Te
Pesen:"Vsi4ko bilo e nasun","Nepoznati ulici"/kavur e mai/,no ne i Nety s "Lunata spi"
Abe az haresvam dosta neshta.I pri misulta kakvi shte sa nagradeniteotka4am!!!Taia Florin dokoga shte me mu4i?



Тема Re: Наградите на "ФОРТЕ"!нови [re: make love]  
Автор upuHka (Хами Гризач)
Публикувано06.04.02 22:14



Хехз... много си бърза... ау, колко много пишеш...
Ами за Нина Николина чула съм някои неща, в ММ май имаше изяви, знам ли, тия месеци не ги следя особено... Абе, не ме и интересува, купувам си музиката, кефя й се и да се спасяват... Аз давам каквото мога от себе си за нея (музиката), гледам да е оригинална (за БГ говоря, не за чужда..)...
Гледам награди понякога, за да се посмея, повеселя малко ...

* Нали знаеш, че най-лесно се вярва в лошото ?! *


Тема Re: Moite neminirani ili nagradeni napravo!нови [re: kakaovo_momiche]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано06.04.02 22:22



Ти си върха!!! Кога ще връчиш наградите???
100% припокриване на вкусовете!!!



Тема Re: Наградите на "ФОРТЕ"!нови [re: make love]  
АвторPLAGlAT (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 02:48



HALLLOOOOOO


FORTEEEEE ???????????

Shto za DIVOTIA ?????

Infantilnost pripokrita s Vraskarstvo i kloniahsta kam Kretenia

BOZI4KO naistina li ima niakoi koito gleda tova nedonos4e :((((((((((((

BASI I SRAMA e tova predavane UZAS

UUUUUUUUUUUUUUUU

MAMA MIA



Тема Re: Наградите на "ФОРТЕ"!нови [re: PLAGlAT]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано07.04.02 03:15




Това е клуб за БГ Музика!!! Всякакъв род дебили могат спокойно да си джиткат из клубовете,но мнения да давт???!!!

Хайде,успокой се и си почивай!

Редактирано от make love на 07.04.02 03:18.



Тема Re: Наградите на "ФОРТЕ"!нови [re: make love]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано07.04.02 11:51



Aide i az da si kaja mnenieto.


Izpalnitel - Stefan Valdobrev
Izpalnitelka (mai tova e nai-trudnata kategoria) - Irina Florin,Maria Ilieva ili ne znam veche koi.
Debiut - Te ili Rumaneca i Enchev
Grupa - P.I.F.

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: Наградите на "ФОРТЕ"!нови [re: balgarin]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано07.04.02 20:45



Това е клуб на единомишленици!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.