Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balkandji_barovsky]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано04.04.02 21:19



Koe spored teb e boza?

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: upuHka]  
Автор little crying monster (sulphur)
Публикувано04.04.02 22:59



пропусна блуба лу, анимационерите, уикеда, и балканджи...

...за което бих ти се разсърдила

там
и не където там
там
а там където там
сега след края на ?


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: little crying monste]  
Автор balkandji_barovsky (пророк)
Публикувано05.04.02 14:13



Дали някой е чувал за нас?:):):):)Радвам се, че ви харесва музиката ни:)



Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: make love]  
Автор balkandji_barovsky (пророк)
Публикувано05.04.02 14:19



Ами реално време само за слушане на музика не ми остава много, но работата ми е такава, че мога да си слушам музика непрекъснато докато работя:) А пък и от гледната точка на музикант не обичам да се ограничавам в рамките на даден стил - някак си ми е тъпо да кажа аз слушам само метъл и естрадата я смятам за пълна отврат - не мога, слушам всичко, което ми харесва, независимо от стила. А БГ групите в това отношение са доста благодатни. Напоследък се старая да намирам повече време да ходя да слушам БГ групи на живо - все пак да ги подпомогнем, защото знаем колко труд и нерви и работа изисква една група ( за парите да не говорим.....).



Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balgarin]  
Автор balkandji_barovsky (пророк)
Публикувано05.04.02 14:26



Странен и логичен въпрос наистина - мисля, че не етично спрямо колегите от музикалния бранш да давам мнение. А и бозата е относително понятие. Някои много обичат боза ( аз обичам, ама да я пия ), други обичат други работи.........
Като цяло все пак нещо не михаресва имиджа на БГ музиката, който се изгражда от БГ Радио и ММ, но това е друг въпрос.......все пак и там има изключения...............Пък и както се казва всеки да слуша каквото иска. Като цяло обичам групи с мисъл и в текста и музиката, а не сляпо музикално копиране на западен стил с некадърен изсмукан от пръстите текст и максимално комерсиално звучене с цел бързо пробиване на пазара.......имаше горе писано за такива изпълнители:)



Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: GoliamotoZle]  
Авторwatt (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 15:51



pif - estrada
dj kikk - kradec



Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balkandji_barovsky]  
Автор little crying monster (sulphur)
Публикувано05.04.02 21:41



upuHka е виновната :)
изяви се веднъж като разпространител, та дискчето стигна и до неосведомените

харесва се, мдааа, ръкопляс и много поздрави

там
и не където там
там
а там където там
сега след края на ?


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: little crying monste]  
Автор upuHka (Хами Гризач)
Публикувано06.04.02 21:53



Права си, ако не беше тиииии- малко, зелено животинчее ... Само, че без блуба лу... нещо не ми пасват...
Аз много други неща забравих, освен и Балканджии , за изпълнителка не посочих Ваня Щерева, а трябваше... Ама понататък сигурно още ще допълвам...
Амииииии уикедаааа лелеее... отивам да се гръмна...
забравила съм едни от най-любимите ми неща напоследък, но поне го предрекох...

Не ми се сърдете пък!!!

* Нали знаеш, че най-лесно се вярва в лошото ?! *


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balkandji_barovsky]  
Автор upuHka (Хами Гризач)
Публикувано06.04.02 22:01



Вече направих две копия... (сорри, за което... т.е. че са копия, а не са си ги гепили от вас... )
Едното е у приятел от Русе, доста ви хареса, каза че сте му в топ 10 на "неговата" си Бг-музика... А онова зеленото , което предизвика всичко това и то си каза мнението вече... Скоро може да не се учудваш толкова на известността ви. Засега както забелязвам ви знаят и слушат, хора, които ви заслужават... Успех с клипчето... спонсориииииииии елате насам хихихик...
брех, ама откога не бях писала такива дълги постинги...

* Нали знаеш, че най-лесно се вярва в лошото ?! *

Редактирано от upuHka на 06.04.02 22:03.



Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balgarin]  
Автор kaтo_вpeмeтo (променлива)
Публикувано11.05.02 14:17



Стейн, Анимационерите и Babyface Clan!


а един ескимос приседнал спокойно на плажа поклаща глава и твърди твърди че е зима




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.