Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: miss_kiss]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано27.03.02 01:08



Ei,shhhhhhhhhhhh!!!


Ia ne zakachai make love.
Nai-malkoto ima dosta poveche znania za BG muzikata ot dosta ot uchastnicite v kluba.

Ne vijdam zashto vinagi balgarina(balgarkata) triabva da pokaje negativnite si strani i sled tova polojitelnite.


Kupuvaite balgarski stoki - za nashe dobro e!!!!!!!!!!!!!

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balgarin]  
Автор miss_kiss (sokche)
Публикувано27.03.02 12:33



az ne se zakacham..... tq ima niakvi kompleksi da izbiva
ne smiatam obache che az sum choveka na koito trqbva da go pravi
izkazah si mennieto shtom ima razlichno ...emi hubavo tva e super
nali tva e nai-hubavoto da sme razlichni!
samo che ne namiram smisul da se zaiajda.
Ne smiatam ,che treibva da imam ednakuv vkus s neia.



Тема Re:Да не повярваш...нови [re: balgarin]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано27.03.02 13:15



Това е истински клуб! А когато идеята е да MAKE LOVE...,а не да бъдеш в опозиция на всяка цена-приятелите са насреща!
Да не повярваш,че аз и ти ще станем приятели!!!
Тукувиж и с каката-фенка на МИШКАТА,сме станали...близки.
Съгласна съм,че е въпрос на вкус,на лични предпочитания,...ММ не крият че това са ТЕХНИТЕ награди,на тези,които ТЕ си харесват. Е,аз харесвам друга музика и друга музика си слушам. Е,с помощ на "патриоти"от клуба преоткривам този-онзи,но...ШАМАРА едвали...



Тема Re:О.К. miss...СПОКО!!!нови [re: miss_kiss]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано27.03.02 13:21



Без нерви,како,ще свикнеш. Тук сме различни,явно,но сме еднакви по това че не се взимаме толкова на сериозно...Успокой се,мила. В клуба се държим...нормално,въпреки различията и комплексите си...Но признай,че най-големия КОМПЛЕКСАР е Шамара. Все си тръгва,рита,псува... Пичовете не се пенят тяка,те знаят че са НАЙ-ДОБРИ и не държат на всяка цена някой да ги оцени...



Тема Обратен ефектнови [re: balgarin]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано28.03.02 11:19



... са най-добрата група за мен.

За Ирина Флорин съм съгласен.


Това си струва

Тема Re: Обратен ефектнови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано28.03.02 11:40



...Дали не им е много по-лесно да се движат по пътя,прокаран от УИКЕДА и КОНТРОЛ...?

Редактирано от make love на 28.03.02 11:41.



Тема Re: Обратен ефектнови [re: make love]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано29.03.02 09:58



Може би, но Уикеда са доста различни от тях, а Контрол след напускането на Кольо, май вече никой не ги слуша.

Между другото много ми хареса новия Хиподил, ако не си го слушала той е нещо между Хиподил и Контрол ... и познай защо


Това си струва

Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balgarin]  
Автор Morf (0xfff43aec8)
Публикувано29.03.02 14:46



Abe pich kvo znachi "ot aktualnite v momenta".Kak she opredelish dali edin izpulnitel e aktualen ili ne e?Are stiga gluposti.Muzikata ne e moje da se deli na "aktualna" i "neaktualna".Moje i da e ot predi 50 godini, no shtom sega sum otkril niakakva pesen i me kefi znachi e aktualna.
Sega na vaprosa ti: Imashe edna grupa predi (okolo '93-'94) - Reg Dolls.Dicho ot D2 im beshe vokal togava.E za men tva si e edna ot dobrite BG grupi.Mnogo po-dobre ot D2.Druga iaka banda ot tva vreme biaha "ТЪМНО".Abe oshte baia BG grupi haresvam ama sa mnogo underground i sa "zvezdi" na mestno nivo i zatova niama smisul da gi spomenavam.
Lubimi izpulniteli niamam

Do Not Touch The Tape Inside!


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: Morf]  
Автор make love (kritichna)
Публикувано30.03.02 00:35



Споко,"пич",не се пали толкова. Ето,че и сам се справяш... "актуално"в случая имаме предвид "съществуващи". За мен също ЩУРЦИТЕ,ФСБ и ТАНГРА са по-актуални от настоящите.
О, излъгах! Сега имам едни мнооого "актуални"!



Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: Morf]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано30.03.02 15:04



Ei,fen,


propusni kritikata.
Spokoino mojesh da govorish konkretno po temata,kakto sa go napravili 20-30 choveka predi teb.
Zashto mislish,che ne e neobhodimo da spomenavash grupite na mestno nivo ili pak slabo izvestrni grupi.

Moje pak na niakoi da mu e interesno.


Jivi i zdravi!!!

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.