Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Защо само действащи????нови [re: Лeдoвe]  
Автор Cив (кръгъл идиот)
Публикувано21.03.02 20:28



напълно съм съгласен с Ледове
към НГ и ФСБ могат да се добавят BFC и Panican Whyasker

Всъщност аз не съм извратен. Твойте рокли
не слагам дори,не вечерям със чужди съдби


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: Shanya]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано21.03.02 21:19



Kakav e toia Veselin Petrov?

Za Vasil Petrov li stava vapros?
Toi ne pee BG muzika.

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: Защо само действащи????нови [re: Лeдoвe]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано21.03.02 21:25



A,be da ti kaja ne sam slushal mnogo ot "Nova generacia".
Ne sam gi vijdal dori kak izglejdat,dokato...

Edin den biah v edin internet klub.Vposledstvie liubimia mi klub.
Darjat go bashta i sin.
Edin pat v kluba zbucheshe "Nova generacia"(ama az oshte ne gi znaeh i pitah bashtata koi sa tia).
Toi mi kaza koi sa i mi kaza,che sina mu e sviril v taia grupa i che edno vreme sa bili dosta izvestni.
Kaza mi,che edin ot muzikantite e pochinal i ottogava sa prestanali da se zanimavat s muzika.


Ta v momenta pisha ot internet-kluba na Simeon(Monkata).
Bashta mu sedi prez 1 komp. ot men i gleda zadalbocheno v monitora.


Tolkova po tozi vapros.

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: В студенстски град ли е???нови [re: balgarin]  
Автор Kaпитaн-Apkaн (Левскарче)
Публикувано21.03.02 22:45



Понеже съм чувал ,че там е клуба им.А починалия е братът на Монката Митко

Стигам до някаде,а после пак,пак назад.Няма да мога и днес да полетя


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: make love]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано22.03.02 00:07



Ами и аз това се чудя ама ако си пуснеш някое чалгаджийско радио ще видиш ква музика пускат. Значи хората обичат всякаква шарения. Имам един познат който не го бърка да слуша чалга последвана от тежък техно бийт в някоя задръстена селска дискотека. И има много като него...

______________________

Keep Walking


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balgarin]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано22.03.02 00:12



ПИФ съм ги слушал на живо и ми харесаха! Не знам защо ти се струват отвратителни... А иначе групата която най ми хареса на живо беше Обратен ефект по времето по което още не бяха много известни. Беше в един търновски клуб и тока спря за 10 мин. Не можеш да си представиш какво шоу направиха. Въпреки, че музиката им не ми допада много са добри...

______________________

Keep Walking


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: make love]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано22.03.02 00:18



Защо да не е възможно? Трябва ли ако съм фен на Вълдобрев да слушам само него? Ами старите парчета на Васко Кеца ме радваха. Че аз даже имам една любима песен и на братя Аргирови- забравих как се казваше - но започваше -откъсвах вече този ден от календара на земята...
А карам по спомени, защото от 2 години не съм в БГ и не знам дали изброените от мен имат нова продукция и каква е тя

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balgarin]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано22.03.02 00:20



да бе за него- пообъркала съм му името- още като го пишех нещо не ми звучеше правилно, но се надявах да се намери някоя добра душа като теб да ме разбере. Защо не пее БГ музика - от кога не я пее - аз харесвах много Другия

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: Shanya]  
Автор Perdu (новак)
Публикувано22.03.02 07:59



Сигурно, ще предизвикам обичайните стотина коментара след мнението си, но на мен любима ми е ЛИЛИ ИВАНОВА, заради всичките и периоди епохи и т. н. Много й се радвам, че все още се държи и по този начин държи в шах всякакви недорасляци, от които и аз пея по-добре. Аз съм за истината в музиката, а тя тръгва от дарбата - нея не можеш да си я купиш, както се случва с всичко останало - награди, ефир, класации.
Нека и другите да просперират (и някои наистина успяват), но в основата да седи талатнтът, т. е. това,с което Господ ги е направил по-различни от нас.



Тема Re: Liubima BG grupa i izpalnitel???нови [re: balgarin]  
Авторbamse (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 10:57



ima6e edni 'banda beli' mnogo qk rap praweha, no se zatriha nqkyde
zalko za takiwa hora - imat (samo) potencial
nekoi ako gi e 4uwal, a o6te po-dobre da im ima demo kasetkata da drasne. dyrza da q imam na wseka cena
za modernata bylgarska muzica moga samo da wi kaza - BOZA
i 6to we4e nema koncerti kato edno wreme. spomnqm si na ohluwa i doma na NHK (w burgas) staaha golemi ludnici. tam za pyrwi pyt wideh 'nova generaciq ' - dobri beha - pity.
aaaaaaa i 4uite nowata 'arteriq'




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.