Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ фолклор
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся песен на Борис Машаловнови  
АвторMapaнroзa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 08:37



Отдавна търся песента на Борис Машалов "Вино пият петдесет юнака" в mp3 формат и все неуспешно. Става въпрос за пълната версия на песента - с рецитацията. Притежавам диска издаден от Балкантон, но там е краткият вариант на песента. Това е любимият ми певец но за съжаление освен диска на Балкантон друго нищо няма издадено /освен на аудиокасети/. Ако някой знае нещо за песента нека ми пише на marango@abv.bg



Тема Re: Търся песен на Борис Машаловнови [re: Mapaнroзa]  
АвторMapaнroзa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 08:56



Имам доста богата колекция от народни песни в mp3 формат и съм готов да я споделя със всеки който харесва тази музика.



Тема Аз нямам нищо против...нови [re: Mapaнroзa]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано22.10.05 12:20



... да споделиш колекцията си с мен :)

Имам един личен въпрос -> фамилията Марангозов ми се струва рядко срещана, а твоя ник има доста общо -> ти Марангоза ветроходеца ли си?

"... Аз имам моето световъртене в мен..."


Тема Re: Аз нямам нищо против... [re: Mermaid]  
АвторMapaнroзa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 12:39



Свързано е с хобито ми - дърворезба.Скоро ще постна моят каталог да си избереш песни. Дай идея как да стане обмяната.



Тема Re: Търся песен на Борис Машаловнови [re: Mapaнroзa]  
Авторdan (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 18:00



таЗи песен я Знам но zа съжаление не в иЗпълнение на Борис МаШалов а на един певец от орк. Хоро Русе там е срецитация и е доста добро е не е МаШалов де. Аz я имам на касетка но мисля,че вече е иЗлеЗнал и на диск.

аЗ имах само негова касетка на Балкантон но там я нямаШе. така че съм Заинтересована За всякакви МП3 особено от него .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.