Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ фолклор
*Кратък преглед

Тема ЛудоМладо  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано27.07.04 10:12



кажи, моля те, къде в Сф човек може да отиде на кръчма, в която се свири народна музика на живо? Само че едно уточнение - не където се жули чалга и от време на време има по едно право хоро :) Искаме да отидем да се натанцуваме този петък дето иде. Моля те, дай бърз ответ!
Хайде, много здраве!


love peace harmoney


Тема Re: ЛудоМладонови [re: Mermaid]  
Автор ludomladoМодератор (оптимист)
Публикувано27.07.04 13:10



ето няколко места:

"Сите българи заедно" - в Банишора - идеално за танцуване ...

"Под липите" - Лозенец, ул. Елин Пелин 1 (откъм стадион "Българска армия")

"Хаджи Драгановите къщи" - ул . Козлодуй близо до хотел Принцес....



Тема а така!нови [re: ludomlado]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано27.07.04 13:48



Благодаря, Иво! Ти няма ли да дойдеш да тропнем по няколко хорца :) Ние няма да закъсняваме, че на другия ден ще пътуваме рано към Берковица на феста. Ако си свободен за уикенда, заповядай с нас! :) Ще е драго и ще спим на чували.

love peace harmoney


Тема Re: ЛудоМладонови [re: Mermaid]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 16:22



Privet, pi6e Dan4o tarambukata.. Ednata kru4ma, kudeto i az svirq se kazva "Pod Lipite", a drugata e "Site Bulgari zaedno". V "Hadjidraganovata Ku6ta" su6to sviri muzika na jivo. Za tanci preporu4vam Site Bulgari zaedno, za6toto v Pod Lipite e po tesni4ko.. osobeno prez po4ivnite dni. Pri nas predimstvoto e 4e muzikata e bez usilvateli i koloni. V Site Bulgari saedno mojesh da tancuvash i da povikash ako iskash nqkoi da te 4ue.. Do Site Bylgari Zaedno se stiga s trolei 5. Pod Lipite e na ul. Elin Pelin 1, prqka na pl. Jurnlalist, otkum bul. Dragan Cankov.. tel. za rezervacii e 8665053. tova e ot men. za pove4e info d1tarambukata@abv.bg



Тема е това е!нови [re: Dan4o]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано27.07.04 23:48



Здрав да си, Данчо! Много ти благодаря! :) днес решихме, че за следващите ми няколко идвания спокойно ще си ги обиколим тези местенца, за да не остане някъде изтървано преживяване :)
Не знам като казваш, че е тясно при вас какво точно имаш предвид, но щом има настроение и хубава музика, все ще се намери начин.
Аз имам огромното желание да попадна на разнообразна музика от цяла Бг, но не знам кой би подготвил такъв репертоар за кръчма. И като иска човек да тропне здраве трябва да се задоволи с едно право, еленино и дайчово.
Абе в краен случай и с това става купона, така че както дойде :)
А за Сите българи инфото ми беше, че има само маке и реших, че няма да сме драги само това да провлачваме :)

love peace harmoney


Тема Re: е това е!нови [re: Mermaid]  
Автор ludomladoМодератор (оптимист)
Публикувано28.07.04 12:36



...да не ме забравите - и мен ми се потропва петък вечер



Тема До колкото разбрах...нови [re: ludomlado]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано28.07.04 13:34



днес ще има резервация за Сите българи за петък. Така че взимай си дружина и пристигай :) Все ще се намерим :) И ще сме драги :)

love peace harmoney


Тема аз пък не разбрах...нови [re: Mermaid]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано29.07.04 19:05



Здравейте!
Сега ще се видим, ако не сега, ще пукна, ейиии!!! Ама, моля ви се дайте тука един точен и добре обяснителен адрес, на мен, незнаещата... ама моля ви, че аз ще съм разчекната както винаги на сто места и не знам как да дойда...
Ама не само адрес, ами обяснение за спирки, градски транспорт...изобщо - бабешко обяснение искам:)))
Нетарпението ми да се видим ще ме побърка:))))хех...



Тема събрахме се петък вечер...нови [re: Zlatna]  
Автор ludomladoМодератор (оптимист)
Публикувано02.08.04 09:08



...в "Сите българи..." и мисля, че се получи точно както го бяхме запланували - с много хора и песни ...и всички останахме доволни



Тема Re: събрахме се петък вечер...нови [re: ludomlado]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано17.08.04 10:13



Колкото повече хора, толкова по-малка възможност за комуникация помежду им. Особено като са на дълги пейки... Но нищо!
Иво, следващия път сме на другата кръчма, ще ни водиш там :) И понеже е по-малко, ще имаме по-голяма сплотеност и съответно по-добри показатели откъм контакти :)
Ей на! Да мине оттпуската, след това 2-3 седмици и ще заформим втора част, живот и здраве :)

love peace harmoney



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.