Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> БГ фолклор
*Кратък преглед

Тема Mnenia  
Автор M™ (Кръчмар)
Публикувано28.11.02 20:28



Днес слушах поредицата "Сите българи заедно". Песните са много добри и звучат много автентично. Ще ми е интересно да кажете други добри албуми с македонска музика

"Човек трябва да живее така, че когато умре и на гробаря да му е мъчно."


Тема Re: Mneniaнови [re: M™]  
Автор lunabg (zveznata)
Публикувано30.11.02 22:49



Zdr! S Makedonska muzika ima mnogo albumi i vsi4kite sa mnogo hubavi. Koito i zboren album da nameri6 6te ti haresa. Az li4no imam "Ve4nite Makedonski pesni" toi e 2 diska i naistina pesnite vatre sa mnogo dobre podbrani. Kazva ti go edna Blagoevgrad4anka (makedonka)



Тема Re: Mneniaнови [re: lunabg]  
Автор M™ (Кръчмар)
Публикувано01.12.02 18:01



A znam gi tezi albumi na Ara audio naistina sa podbrani samo hitovi pesni. Sasto taka mnogo mi haresvat i pesnite na Volodia Stoianov, koito izpalniava mnogo dobre pesnite ot tozi kraj. Naj-liubimata mi negova pesen e "5 veka" neznam dali si j slushala, no licno men me rastarsva vseki pat, kogato j cuj. Albumat na "Banskite starceta" sasto e mnogo dobar i v nego sa sabrani dosta ot taka narecenite vecni pesni

"Човек трябва да живее така, че когато умре и на гробаря да му е мъчно."


Тема Re: Mneniaнови [re: M™]  
Автор lunabg (zveznata)
Публикувано03.12.02 22:04



Za Volodia Stoianov niama kakvo da govorim toi naistina si razbira ot rabotata i pee makedonskite pesni taka kakto trabva da se izpalniavat i nai-vajnoto znae im tekstovete, za razlika ot niakoi drugi koito se opitvat da peiat makedonski pesni no dori ne sa si napravili truda predi tova da si izvadiat tekstovete (govoria za proslovutia Slavi Trifonov) Napravo otka4am kato 4uia negovo izpalnenia na makedonska pesen. Niama li koi da mu obiasni na toia 4ovek 4e teji pesni ne sa 6ega rabota?



Тема Re: Mneniaнови [re: M™]  
Авторnikolov (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 00:52



4ui Nikolina 4akardukova,Guna ivanova,Vaska ilieva,Ivan diakov!Moje i grupata ot Razlog"PERUN".!Nazdrave!



Тема Re: Mneniaнови [re: nikolov]  
Автор M™ (Кръчмар)
Публикувано04.12.02 01:13



Ork. Perun go imam na disk. Mnogo dobri pesni ispalneni ot mnogo dobri muzikanti. Naj-mnogo mi haresvat bavnite tejki pesni v albuma.
Na Ivan Diakov haresvam mnogo pesenta "Kade ste vie", koiato e ot predishnia album, kakto i Cujte majki, koiato predstavi tazi godina na pirin folk.

The end


Тема Re: Mneniaнови [re: M™]  
АвторЛoт (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 19:23



По добре, си поръчай чрез Дюкян Меломан ДД Синтезис или Анастасия (Мк) много добро, много близо до фолклора и много добре изпълнено (особено ДД Синтезис)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.