Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема далечен споменнови  
Автор Tapkaлaн (вижда всичко)
Публикувано15.10.05 11:00



Берлин. На 15 октомври 1946 г. умира Херман Гьоринг - един от главните военни престъпници на фашистка Германия.
Роден е на 12 януари 1893 г. в Розенхайм, Бавария. Участва в I световна война като пилот на изтребител. Член е на Националсоциалистическата партия (от 1922 г.) и ръководител на щурмовите отряди (SA). Като политически пълномощник на Хитлер (от 1930 г.) и председател на Райхстага (от август 1932 г.) има заслуги за спечелване на изборите. В правителството на Хитлер (1933 г.) става имперски министър на авиацията и мин.-председател на Прусия. Главнокомандващ е военновъздушните сили (1935 г.), ръководител на един от най-големите германски промишлени концерни "Гьоринг" (от 1937 г.). Един от организаторите на нацисткия терор в Германия и окупираните европейски страни. Райхсмаршал е от 1940 г. Осъден е на смърт от Международния военен трибунал в Нюрнберг през 1946 г. Няколко часа преди изпълнението на присъдата се отравя в затвора.


ако има ад,сигурен съм,че се намира в ада на ада.и там да остане.

по-добре порше,отколкото трамвай


Тема Re: далечен споменнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано17.10.05 13:13



Споко за него няма ад тои е във валхала място където воините пият медовина и си прекарват времето в компанията на блондинки.

Ад има само за такива като теб и тои е на земята
Да не ги гръмне някои конкуренд, да не ги прецака да не би хората да почнат да схващат алчните дупета на къде ги водят, да не стане някоя революция, все такива весели неща
Вярно пълноценен живот, но кратък и тревожен

Човек дори добре да живее умира



Тема Re: далечен споменнови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (морален)
Публикувано17.10.05 14:11



в страна с помияри като теб и гелето, революцията е мисия невъзможна
а аз съм постигнал такава степен на спокойствие и душевен мир,че и блондинките ми завиждат.за сметка на това,конкуренция нямам.изядох я

свинското е най-вкусният зеленчук


Тема Re: далечен споменнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано17.10.05 15:08



Ти си в такава степен на душевен мир, че чак си позеленял от яд.
Просто едвам се сдържаш да ми обясниш какъв съм помияр забравяш, че не съм привърженик на революцията, но фобията у теб е налице, господин спокоиствие.
Няма страшно аз не ти се сърдя разбирам, че вземаш истината навътре, човешко е.

Човек дори добре да живее умира



Тема Re: далечен споменнови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (морален)
Публикувано17.10.05 15:51



място не мога да си намеря.сменям стола с дивана и пак обратно.
а от климатика посинях направо
извини ме за помияра.сбърках.отпадък по-ти тича.
а истината има 2 лица.и винаги е вътре.

свинското е най-вкусният зеленчук


Тема Re: далечен споменнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано17.10.05 16:30



При хора като теб истината е дори с повече лица, на това древните хора му викат лицемерие
Това, че неможеш да си намериш място сигурно е от бутилката с кола, не ти ли казаха да си я извадиш от задника
Незнам дали ми ходи определението боклук ама на теб ти пасва като на свинче звънче

Човек дори добре да живее умира



Тема Re: далечен споменнови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (морален)
Публикувано18.10.05 10:07



при хора,виждащи само една истина се забелязват симптоми,описани в науката медицина,характеризиращи се с натрапчив егоцентризъм,маниакална депресия ,отчужденост от обществото и неминуемо жалкият им живот преминава в очакване на годо
ама много ви хареса лафа с бутилката.измислете и вие нещо,за да се посмея и аз
вече не ти викам боклук,а отпадък.има разлика.еволюираш

свинското е най-вкусният зеленчук


Тема Re: далечен споменнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано18.10.05 23:14



Истината винаги е само една, не съм забелязал да страдам от някаква социална отчужденост, напротив бих казал, че съм много светски тип човек. Това явно си го измислил, вбесен, че мозъчните ти напъни не дават необходимия резултат. Не се напъваи правиш само бръчки и то не на мозъчната кора.
Истината е само една, но зависи кои метод за търсенето използваш, неможеш да използваш едновремено всички защото едно нещо може да е едновремно лъжа и истина, но пак зависи .
Първия метод е на Аристотел нарича се коренспондентна теория за истината, това е съответствие на мислите към деиствителноста.
Ако няколко човека виждаме, че имаш бутилка с кола в задника, то това е истина а всеки които ни упонира лъже.
Втори вариянт се нарича коперниканска теория за истината и представлява отношение на съответствие между нашите мисли.
Тоест ако ние приемем, че в гъза ти има бутилка кола то това е истина. Тук е важна съгласуваноста и непротиворечивоста на твърденията ни.
Трети вариянт е съотношение на деиствителноста спрямо нашите мисли и се нарича още коперникански преврат в теорията за истината.
Тоест ако ние сме сметнали, че би трябвало да имаш бутилка с кола в задника, но нямаш такава то значи, че това не си ти.
Четвърти вариянт на истината е съответствие между предметите от деиствителноста.
Тоест ако твърдим, че в задника ти има кола ние ще вземем първо твоя снимка за да установим дали това си ти и шише от кола за да го сверим с това в задника и да установим, че наистина имаш шише кола в задника.
Та коя истина наи ти допада.
Иначе си прав лафа с колата се застоя, време е за нещо ново.
Благодаря ти за това, че еволирам в твоите очи, но ти в моите не търпиш никакво развитие наи обикновен деградант с малко повече пари.

Човек дори добре да живее умира



Тема Re: далечен споменнови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (морален)
Публикувано19.10.05 09:16



кратко упражнение на тема философия.плитко и плоско.
и замести малко повече пари с адски много пари ,защото в твърдението ти има неистинност,по отношение собственото ти състояние спрямо моето.но,разбирам,плод си на разклонение в еволюционното развитие.

свинското е най-вкусният зеленчук


Тема Re: далечен споменнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано19.10.05 16:35



Защо твоето упражнение по психология, да не би да не е плитко и плоско, че даже няма нищо общо с реалноста. Или викаш парите променят всичко дори и интелекта. Като кихнем където трябва даже можем да вземем пулицар за литературно творчество с есе на тема истината никога не е една, аз съм доказателството за това. Или нобелова награда на тема истината и неините психологически измерения в капитализма. Основната обосновка е нацистите са лошите защото са водили воини на идеологическа основа за разлика от американците които я водят на капиталистическа. От тук следва, че човек ако вярва в нещо различно от силата на парите е луд или няма значение какво прави а каква е подбудата му да го прави. Тоест ако ти правиш гадости, но твоята подбуда са парите за да го правиш това те прави абсолютно нормален индивид.

Естествено е, че съм плод на разклонение в еволюционото развитие дори бих казал, че съм черешката в еволюционата мелба за разлика от утаики като теб
Ти си просто живото доказателството че съществува инволюция ако живееше достатъчно дълго един ден щеше да се превърнеш в маимуна и ще почнеш да трупаш банани в хралупата на някое дърво от алчност и това пак щеше да те прави голяма маимуна в света на маимуните.

Човек дори добре да живее умира

Редактирано от Бoян lYl на 19.10.05 17:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.