Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ДПС е отново на власт ! ...нови  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано15.08.05 11:57



тук май трябва да помълчим .... да наведем глави и да се засрамим ...
знам че това не е приятно, но е по-добре човек да си го признае ( пред себе си най-вече) и да се замисли ...
да се запита "Какво направих аз, за да спра ДОГАНЩИНАТА в политиката ?" а и още един въпрос ... "Какъв беше резултата от мойте действия ?! и до какво доведоха те ?!!!" ....

ПОЛЗАТА от тези няколко минути стоене с НАВЕДЕНА ГЛАВА И В РАЗМИСЪЛ ще бъде много по-голяма от всички тупания в гърдите и крясъци КОЛКО ВЕЛИКИ НАЦИОНАЛИСТИ СМЕ и КОЛКО ГОЛЕМИ БЪЛГАРИ ! :(

а след това, на всички онези които са признали грешката си (пред себе си) ще задам въпроса "Какво може да се направи от тук нататък ?" ... и "Какъв ще бъде ефекта от действията които предлагате ?"



Тема Врагът!!нови [re: eFFeXX]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано15.08.05 12:56



Доган ли бил най-големият враг?!!! АУУУ
абе пич, не разбра ли,че най-големият враг на българите са съвремените пещерни "националисти" и патриотари, обладани от проеврейски вманиаченост, комплексарщина и умствена импотентност . хахаха

Какво направих ли? Не подкрепих лайнари, който се опитват да спекулират с Национализма-тва е !!
А,че "доганщината" трябва да бъде спряна .. просто не е този начина, не е този начина и затова няма да подкрепям подобни глупости.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Врагът!!нови [re: Caбaзий]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано15.08.05 15:08



Сабази,
вземи да се спреш най-после, а
или поне се научи пъво да четеш и после да отговаряш по темата ..!
омръзна ми да чета едни и същи глупости от теб !!! направо си като сборник с клишета ...
и съвсем не бих се учудил ако караш само на "копи/пейст" принципа ! нищо ново или различно няма при теб.... за съжаление.

ЧЕТИ, ЗАЩОТО НИЩО ОТ ТЕМАТА МИ НЕ СИ ВИДЯЛ, А САМО СИ Я НАПЪЛНИЛ С ТВОЙТЕ СИ ГЛУПОСТИ !!!



Тема Re: Врагът!!нови [re: eFFeXX]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано15.08.05 16:32



Ти си папагал на "атака". Аз може глупости да приказвам незнам -времето ще покаже. но това е мое мнение, и ще го повтарям докато не го разберете!!!
НЕ ТИ ЛИ СТАНА ЯСНО!!!
копи.пейс ала Волен Сидеров

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Врагът!! САБАЗИ ПАПАГАЛОВнови [re: Caбaзий]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано16.08.05 11:49



абе аз тази атака никъде не съм я споменавал ... само ти я повтряш непрекъснато и навсякъде ... айде сети се тогава кой е папагала !
и спри да измисляш глупостите си да си ги коментираш сам ... все едно аз съм ги казал ...
този "Враг" е пак твоя измислица ... при мен го няма

впрочем, атака са същите папагали като теб ... само плямпат и нищо конструктивно не казват



Тема Re: Врагът!! САБАЗИ ПАПАГАЛОВнови [re: eFFeXX]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано16.08.05 14:27



Знаеш ли? - противен си ми още от самото начало.
Ако обичаш намери си други неграмотници, които да вразумяваш и да ги "светваш". Аз говоря за простички неща като: честност, чест, достоинство, чиста съвест и т.н , а ти ми приказваш разни политиканщини. Няма да се разберем!!

Но явно, тия прости нещица не са ти в кръвтта .

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Врагът!! САБАЗИ ПАПАГАЛОВнови [re: eFFeXX]  
Авторзнaeш koй (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 19:23



Спас Минков - Сабазий (пише се още Мар, Мардук, Мардукан и пр.) е едно дребно и комплексирано същество, един неможач, който винаги и всякога ще писука в опит да влее на всички от своята пасивност. Подсъзнателно всячески се мъчи да стопира всяка инициатива за да не контрастира с околните неговата неспособност. Единствения му шанс някой да му обръща внимание е вечно да създава конфликти, а единствения му шанс да "победи" е всички останали сами да се провалят по една или друга причина. Тогава той ще дойде и ще ви каже "Видяхте ли! Аз нали ви казвах!"
Може и да стигнал до някои истини, но и той самия не може да осъзнае, да извлече полза от тях, а камо ли да на базата на тези истини да действа за постигане на целта си. Едно вечно лутане - една пълна каша. Понеже и той не знае какво цели. Това е един болен, побъркан човек, чието присъствие според мен вреди доста на посетителите във форумите.



Тема Re: Врагът!! САБАЗИ ПАПАГАЛОВнови [re: знaeш koй]  
Автор Tapkaлaн (поръчва музика)
Публикувано19.08.05 20:49



това изказване прилича на изказванията на един новопарламентарен лидер на една новопарламентарна бъдещофракционирана групичка от неуспели бизнесмени.с малки изключения неуспели.
кво те брига къв е човека?лежи си в своя сос и остави момчето да се изявява.

уиски с шопска салата не върви


Тема Re: Врагът!! САБАЗИ ПАПАГАЛОВ [re: знaeш koй]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано20.08.05 13:21



Напровтие това, коетоп целях до известна степен стана факт. Осмяхме бай Ти Ангел по прякор колобъра и то така,че вече започна да му се убива и умира.
Ще осмивам и всички малоумници, които със своята фанатичност са вредни за свободномислещите Българи.

Със сигурност съм по-можещ от теб , но твоето съзнание не може да побере такива като мен. За теб единствено бай ти Ангел е можещ хаха ТОЙ е!!
Светльо, не ставай на на някой друг адвокат -нито пари ти дава нито нищо. Замисли се така като си я подкарал докъде ще стигнеш.
Отвори си очите и стига си виждал врагове в някакви си дребни м комплексирани хахаха

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Врагът!! САБАЗИ ПАПАГАЛОВнови [re: знaeш koй]  
Автор Caбaзий (сабасианец)
Публикувано20.08.05 15:45





хихи кой ли съм, а какъв ли съм и какво целя . а Какво всъщност целя????
Мдааа
каша в нечия глава..

но да наблегнем на думата "полза" каква ли ти е ползата на теб да ми изкарваш личните данни в нета ххаха ползата и вредата!!

VITA BREVIS ARS LONGA


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.