Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бягството на булгарина Ангел Грънчаров  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано23.07.05 21:09



Познатият ви Елтимир известен още като Мангел Копанаров по прякор бай АмГъл-гъл-ракийка ще напуска най-позорно България като емигрира „при Иванич в Татарстан”.
Отдавна тоя човечец имаше подобно намерение и дори направи опит, дано този пък е успешен. Тогава получи нашата подкрепа макар и така и да не разбрах истинската цел на тази визита и странната му понякога пристрастеност към Татари(волжки българи-булгари), Башкири, Чеченци и други „българи”, ....Но вече знам кого обслужват подобни недоразумения.
Явно, обаче много от следователите на подобни „идеи” не са разбрали същността на това което сме НИЕ-Българите и че нашата езикова идентичност е и специфичнота звук и буква "ъ" , която не могат да я произнесат никои други народи измежду които и волжките българи . Не случайно на конференцията на Българския национален конгрес в Татарстан беше прието наименованието "Булгари"!! Сега има предложение за преименоването на Татарстан в Булгарстан - за да е в синхрон с тюркоезичното и мюсулманско население там.



източници:



VITA BREVIS ARS LONGA

Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: Caбaзий]  
Авторзнaeш koй (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 00:51



Че що трябва да диша същия въздух, който дишат разни гниди? То от толкова много боклук, който се навъди, не остана място за нормални българи.
Но тук не става дума за Сабазиус. Той е велик богослов и философ. Той е познавач на езиците и религиите (все пак е сменил 10-тина досега. и вие да бяхте и вие щяхте да сте на неговото дередже).





Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: Caбaзий]  
АвторП.C. (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 09:22



А на мен ми е интересен въпроса дали ще вземе семейството си. Четох някакъв негов разказ за опита му да получи политическо убежище в Русия и ми беше чудно как така с чиста съвест зарязва дете си, което иначе така много жали, че нямало какво да му даде да яде. Естествено той никога не би търсил вината за това в себе си.
Щом не можеш да се погрижиш за собственото си дете се чудя от къде ти идва самочувствието та се правиш на толкова велик?




Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: знaeш koй]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано24.07.05 12:52



Знам кой.

Така, баннахте ме от форума си/отново/, триете ми съобщенията в книгата за гости.. . Явно съвсем насериозно ме възприемате като враг№2. Но , което е най-важно на простички въпроси отказвате да отговаряте .Не искате да има диалог, което или показва вашата враждебност и омраза, или неспособност за адекватни отговори вследствие на липса на мозък.
Всичко останало, което пишете и ще напишете ще потвърди горните ми заключения.

Ето го простичкия въпрос:
Откъде бай Ангел има мои снимки? Кой му ги е дал и как е станало това?

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: П.C.]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано24.07.05 13:18



Така е. Когато един баща обича детето си-НЕГОВА КРЪВ И ПЛЪТ ще направи всичко възможно да му осигури нормален живот. Ако трябва ще смени работа , местожителство, но ще намери начин.
И логично би било да очакваме от един любящ баща , съпруг и Българин е да вземе и семейството си там. В противен случай......

И един пример:
Един мой познат заряза жена и дете за да изкара някоя пара в Гърция . но винаги когато имаше изпращаше пари оттам-за да могат да живеят те тук по-добре. Един вид той се жертва за тях- и това е Велико.
Е, след една година се върна защото нито тя нито той можеха да живеят един без друг.. и заради възпитанието на детето му - То имаше нужда и от БАЩА!!


....дали пък бай Ангел не си е намерил наистина доходоносна работа в Русия-такава ,че да може да издържа жена и дете?!! Възможно е ..
нека той сам си носи отговорност и поеме последствиета. Не е малък , не е глупав..
Аз само си позволих да ви информирам и малко да коментирам

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (поръчва музика)
Публикувано24.07.05 23:33



обществен враг N2
а кой е N1?

уиски с шопска салата не върви


Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: П.C.]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано25.07.05 15:13



То това е от гена нали знаеш кои велик народ ги прави и бяга :-)
Чандалата е опастна работа, особено ако е привърженичка на пан тюркизма единение с татари чеченци други тюркоезични маймуни :-)

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: Caбaзий]  
Авторquot;бpaвoquot; (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 20:53



То си личи, че не е официален паспорт, но тъпаците цяла теория съчиниха. Сабазий и Боян, вие още ли не разбрахте, че отново като балъци сте се хванали на майтапа?



Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: quot;бpaвoquot;]  
Автор Aнreл Гpънчapoв - Eлтимиp (новак)
Публикувано26.07.05 06:00



Спас - Сабазий едва ли ще прочете написаното, в последно време не му се случва да е трезвен. Ако някой не вярва, да му звънне по телефона и сам ще се убеди. Телефонът на това "тракийско божество" е е 0899535508.
А пък другото момченце Боян - Иво съвсем пък няма думата. Имаше някаква снимка на един със свалени гащи, легнал по очи. Дали да не я изровя?
Колкото до моя нов паспорт, той има единствено символично значение. Издава се на лица от български произход с принос към световната култура. Ако вечнопияния Спас беше посетил съответната страница в Интернет, щеше да види, че са включени както Кограгови /Волжки/, така и Исперихови /Дунавски/ и Алцекови българи. Голяма част от последните отдавна са станали италианци, но все пък българският им произход може да бъде проследен. Само че нали чукчите бързат да пишат преди да са прочели... Аз обаче първо събирам данни. Бавно и упорито. След това проверявам истинността на данните. И едва тогава си позволявам да публикувам. Сега отново ще напиша, че както е тръгнал, Спас - Сабазий ще влезе в лудница. И думите ми са нещо повече от предположение.



Тема Re: Бягството на булгарина Ангел Грънчаровнови [re: Aнreл Гpънчapoв - Eл]  
АвторB.C. (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 17:24



"Издава се на лица от български произход с принос към световната култура." Ти ли си с принос към световната култура?



И какво точно си и приносил?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.