Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За гея - Светлозар Асенов - Севарнови  
АвторCeвap Гeйckи (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 01:03



Снощи някой ебал Севар - заподозрени са същите лица като последния път. Гаден долен Сабазий, пак ли ти го направи бе! Ах, ти предател на бог Елтимир!



Тема Re: За гея - Светлозар Асенов - Севарнови [re: Ceвap Гeйckи]  
Авторhuna (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 10:46



Надявам се да му е било гот.



Тема Re: За гея - Светлозар Асенов - Севарнови [re: Ceвap Гeйckи]  
Авторfotograf (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 11:16



nqkoi znae li dali Ebanich ste pusne snimki na sluchkata?



Тема Re: За гея - Светлозар Асенов - Севарнови [re: Ceвap Гeйckи]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано17.07.05 13:40



Не съм аз щот не съм във Варна където е той.. освен толкова силно да ме желае,че всеки , който му го вкарва да му се струва,че съм аз. Тва е то любоффта

Но истина е че предадох "бог" Елтимир -бога на шльокавицата мързела , клеветата , словоблудството и т.н.

само не разбрах на кого го предадох ама нейсе. За тва требе да се питат висшите създания от Шамбала

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема за бай АмГълнови [re: fotograf]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано17.07.05 13:53



Ми не щот всичките снимки , които той публикува са му подарени със чисто сърце от хората- бивши съмишленици и той сега ги изполва срещу тях.
-Тва е то божествено и мъдро, коректно и честно по Елтмирски!!
9 всико това е заото "идеите" бяха осмени след катопридобиха достаъчна популярност-Просто и ясно. Той си внуши,че за всико са виновни служните, Есхар, санбазий и кой ли не само не и глупостите , които е написал и продължава да пише. фибиите му, злобата и болният му организъм и мозък.
И напълно нормално е да обвинява мен в лудост, когато не може и една дискусия да проведе поради тоталняи срив на интелекта му вследствие на алкохола.. Явно ,че когато не можеш да разбереш елемнтарни неща и думи ти се струват доста често налудничави. Това последното е ясно и има обратен знак, но когато вече си абсолютно сиурен в своата богоизбраност и правота значи си тотално неадекватен -побъркан.
какъвто е неговият и на светльо случай.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: за бай АмГълнови [re: Caбaзий]  
Автор Aнreл Гpънчapoв - Eлтимиp (непознат )
Публикувано17.07.05 17:33



Спасе, пак ли те пуснаха от лудницата. Ето хората да видят кай пише тези гадости и за какво става дума: http://isperih.narod.ru/vragove/spas_sint.htm



Тема Re: за бай АмГъл [re: Aнreл Гpънчapoв - Eл]  
Авторfotograf (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 21:52



hubavo, ama kaji na Ebanich da pusne snimkite ot ritualnoto obezchestqvane na Sevar



Тема Re: За гея - Светлозар Асенов - Севарнови [re: Ceвap Гeйckи]  
АвторAндpeшko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 06:07



Смешно е да се плюете по форуми и сайтове пред хора, които не ви познават. Отстрани погледнато е доста нелепо.
Видях сайта на Иванич - остроумен и забавен - с талант. Обаче и с доста залитания в негови си лафове, които само той си ги разбира и баласт. Все пак като цяло - добре. Личи си че има талант за публицист, ако вкара малко преценка, кое интересува хората и кое им доскучава.

Изобщо не се наемам да си изяснявам кой крив и кой прав - вашто е като семейна караница - комшиите не щат и да чуят какво било и им е досадно.

С Атгел Грънчаров съм разменил преди време няколко писма за разпространяването на една полезна информация за отърваване от топлофикация, в което го помолих да се включи и той не отказа, а оцени практичността й и я взе присърце, макар че в Ботевград изобщо няма парно.
Така че, установих, че е свестен човек и разбран.

Но няма как на човек да не му направи впечатление, че така - като с неговия подход - народно движение не се прави - и бих казал същото и на него, а не само зад гърба му - с безкрайни философствания и непремерени неща.
Ядоса ме още сайта на Войни на Тангра, от който така и не можах да разбера що е това тангризъм - само някакви неопределени безкрайни писания и философствания. Също и мегаломански текстове - макар че все пак не могат да достигнат тези на "Дуло".

Да се създава националистическо движение е отговорност и човек не може да си играе с нея и да вмъква свои приумици и да иска хората да ги възприемат.

На народа отдавна му е писнало от всякакви отвлечени философии и извънземни работи, ежедневието у нас е достатъчно тежко, за да има време и сили човек да вниква в тях. Отвлечените неща са за хора без работа и без проблеми.

Затова такива движения ще си останат с ограничен контингент тинейджъри, които са готови да се връзват.

Така се дискредитира и национализма, а не с това, което прави Атака. Тъжната ирония е, че Волен Сидеров може и да е меркантилен и да не е честен човек като Елтимир, нов момента е по-полезен, защото дава нещата ясно и не забърква хората в алабализми.

Същото като за "Тангра" се отнася и за вас - Кубратов сноп. Много глупости ми се набиха в очите в тоя форум. Много изолация от обикновените хора. Дивотиите с озлоблението към всички български емигранти, които са излезли на гурбет. Оплюването на всички други националистически движения. Споделях отношението към БНС, разбирах донякъде отношението към "Дуло", обаче не видях някой да не ви е крив. И дивотиите срещу християнството - при положение, че мнозинството от българите са християни и изживяваме тежки и критични времена, такова изкуствено противопоставяне и разделение е престъпление. Всичко друго сме вързали и само до философии опряхме.

Ако се изживявате като имащи монопол върху национализма, вземете настроенията на БНС - на тях българския народ им е крив, защото бил прост и понякога са го казвали и в прав тескт - не се усещат, че това е същата гнусна чифутска песен, която ни пеят всички медии. Вашето доста се доближава.
Странно нещо е това националисти на които народа им е крив...
Дуло намериха и оправията - как да го превъзпита според техните теории.
За обикновените хора обаче всичко това безпределно смешно. Затова няма да имате и развитие и масовост, докато продавате такива номера. Отстрани изглеждате като нещо екзотично, странно и ... шантаво. Отначало предизвиква вниманието, после става за сеир, цирк и накрая скука.

А давате ли си сметка как изглеждате в очите на хората и как си играете с надеждите им. Отначало всички се кефихме на всеки нов националистически сайт, форум или статия, четяхме ги и ги препрочитахме, после почнаха да ни се натрапват глупостите. Хората очакваха идея, която да ги поведе, а вие им предложихте предрасъдъци и приумици.

Сигурно е нормално в началния период на възникване на народни движения да има и такива залитания. Може и през Възраждането да ги е имало. Обаче вашите станаха прекалено дълги - имам предвид всички (или повечето) националистически групички, а не само Кубратов сноп. Народа няма време да ви чака да излезете от пелените.
Накрая ще ви подмине и ще минем и без всички вас. Не искате ли да си зададете въпроса, защо оставате малки групи, изолирани от хората?
Расате за няколко години стигна до 50 човека. Ега ти грандиозния успех. Други с неговия шанс за медийни изяви щаха да са станали 500, ако не и 5000. И то в страна, където недоволството е стигнало до точка на кипене.

Естествено, вие не можете да носите отговорност за кривиците на останалите групи, обаче почти всички много си приличате, колкото и да се плюете взаимно - сходни предрасъсъци, сходно тесногръдие и доктринерство, сходни залитания.

Това не за да обиждам или за да нападам някого - безразлично ми е дали става дума за "Тангра", БНС, вас или някой друг. По-скоро е добронамерено, иначе защо да си правя труд да пиша. Не съм графоман, имам достатъчно трибуни за писане (и не по форумите) - такава ми е работата.

А да споделя като човек, който се смята за националист с други, които също се определят като националисти. И то е, че трябва да има съзнание за отговорността, която се поема, когато се тръгне по пътя на национализма. И с тая отговорност не може да се играе, защото това не е електронна игра, а хората ни са в тежко положение.
Не сме от захар, да не можем да си казваме нещата директно. Ако някой се обижда си е за негова сметка. Другото е лицемерие.
Преди време влизах тук с ник Ивайло.



Тема Re: За гея - Светлозар Асенов - Севарнови [re: Aндpeшko]  
Автор Aнreл Гpънчapoв - Eлтимиp (новак)
Публикувано19.07.05 14:28



Ивайло, благодаря ти за коректния анализ. Съгласен съм с теб, че е гадно един, който претендира да е български националист, да плюе по други български националисти, дори да не споделя техните виждания. Винаги съм казвал, че си имаме предостатъчно врагове за плюене, за да се плюем и помежду си. Именно поради това в определени моменти съм подкрепял и продължавам да подкрепям както БНС, така и Атака. Само че нямаше как да не отговоря на тоновете помия, които се изляха върху нас. Ето ти пример. Бил съм циганин и съм живял в кв. "Севера" на Ботевград. /Единият от вариантите гласеше - на Благоевград/ Дал съм точния си домашен адрес във в-к "Съпротива", качен от мен на сайта. Публикувах не само мои снимки, но и снимка на дядо ми. после почнаха други гадории. бил съм пропаднал алкохолик. Е, не съм пълен въздържател, но много хора са се убедили как вечер след вечер съм в Мрежата с ясен разсъдък. сега нови идиотщини. Та погледни само какво пишат и как го пишат.
Всъщност тези малоумници са подтиквани от бившия вече админ на бившия сайт tangra.org. Нямаше как да не дам отпор.
Втория момент - за организацията. Никога не съм имал претенциите да бъда народен водач. Моето призвание е да пиша и това напълно ми стига. Имам какво да кажа, знам как да го кажа и съм на мнение, че това не е малко.
За Тенгрианството. Ако си забелязал, след като на тая тема започнаха да се пишат всякакви нелепости, аз престанах да я коментирам. Това е голяма и сериозна тема, но явно не й е дошло времето. само ще посоча, че никога не съм виждал Тенгрианстово в ролята на българска държавна религия. замисълът ми беше доста по-различен, само че не тук му е мястото да го разисквам.
И последно - сайтовете. Предишният сайт не само не се намираше под мой контрол, но в момента, когато получих някаква възможност да влияя поне върху форума, целият сайт беше спрян. Сам можеш да си направиш изводи. И не само твоята идея за парното, много други идеи на други хора съм се опитвал да пусна и да подтикна към участие и активност. В повечето случаи - без резултат. Не по моя вина. това е, което имам да кажа. Намоя сайт http://angelg.nm.ru/
има мейли за връзка. пиши ми, ако искаш и ще продължим темата.
Накрая - благодаря ти за подкрепата. Не че някой толкова им обръща внимание на тези идиоти, но е противно всеки ден да ти казват, че по твой адрес е излязла поредната доза неграмотно написана помия.



Тема Re: За гея - Светлозар Асенов - Севарнови [re: Aнreл Гpънчapoв - Eл]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 20:45



Ивайло, благодаря ти за коректния анализ. Съгласен съм с теб, че е гадно един, който претендира да е български националист, да плюе по други български националисти, дори да не споделя техните виждания.

И това го казва човек, написал тонове клевети

Айде бегай легай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.