Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За БНС  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано08.05.05 14:26



Пичове този път прекалихте.
До сега само се ебавахме с вас и то изцяло с добри намерения.Явно не сте разбрали че този път сбъркахте, но ще го усетите.Има хора и хора...При някои боят не върви, особено ако са клани от цигани и бити по полиции...Аз харесвам болката, тя ме кара да се чувствам жив и мотивиран.Следващият път използвайте вместо гумени палки железни тръби и ме вкарайте в болница с повече фрактури за да се отървете от мен поне за месец.Или за по сигурно ме убийте.Като бивш скинар това е моят съвет, а като говорител на Кубратов сноп мога да ви обещая че ще използваме всички законови методи да ви го начукаме максимално яко -предизборно...

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: За БНСнови [re: Чepнopизeц]  
Автор Tapkaлaн (кардинал)
Публикувано09.05.05 09:22



знам едни хора,които познават едни хора,които работят за едни хора.
та те могат да ти помогнат
да не са те поступали нещо?да помагам?

за жалби и оплаквания benedictxvi@vatican.vа


Тема Re: За БНСнови [re: Чepнopизeц]  
АвторJBJ (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 06:55



Браво, добре написано. Само да беше и истина, цена нямаше да има.
Яка параноя май те гони и е свързана с БНС, нали? Успокой се, не са те, макар,че им осра форума с 23452345 провокации. Всъщност, не се успокоявай - ами ако са те били клошари, какво правим тогава? (знаеш какво имам предвид). Ами ако сега вземат, че те осъдят за нещо, което не си направил? Малеееее, край, ужас, как сега ще се подиграваш, Черноризецо?



Тема Re: За БНСнови [re: JBJ]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано10.05.05 10:57



който се смее последен се смее най-добре...и във форумът на бнс не влизам както и не смятам да съдя никого...аз чифутската власт за разплата не ползвам.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: За БНСнови [re: JBJ]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано10.05.05 14:07



Аз ти осрах форума бе педал

Не стига, че нападате в гръб сам човек, че и със съд плашите, виждам бързо усвоявате циганските номера, да ви е.. у чифутските подлоги.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Бoян lYl на 10.05.05 14:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от Бoян lYl на 10.05.05 14:30.



Тема Re: За БНСнови [re: Бoян lYl]  
АвторJBJ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 04:18



1. - Не съм педал.
2. - Форума не е мой.
3. - Колко си малоумен личи от постинга ти.
Абе големи усти имате, това го разбрахме. Няма ли кой да ви завре нещо в тях, че да млъкнете? ;)



Тема Re: За БНСнови [re: JBJ]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано11.05.05 12:55



Явно няма.
И кажи на модератора ви да се научи да брои до 4 банна ме на второ предупреждение и собствените си правила сте неспособни да следвате.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: За JBJнови [re: Бoян lYl]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано11.05.05 15:53



Абсолютен педал си цяла тема пусна за да ме направиш смешен и накрая пак ти и твоите хора станаха за смях, много ми хареса статистиката в която повечето хора вярваха на мен.
Ама то е така на лъжата краката са къси за това и прибягва до цензура, пък дано никой не е забелязал как сме се изложили :-))))).
Защо така изтрихте постингите какво ви притесни, че 20 души организация немогат да прикрият някой истини с малко остроумие ли. :-))))
Да форума не е твой той е на протежето на Сорос аз май предния път засегнах нещо еврейския ви спонсор за това ли ме изтрихте преди последно предопреждение. Ама какво очаквам от организация на която и маймуна да бяха спуснали за шеф, пак така сляпо щяха да я следват.
И трето колко съм умен личи от постингите ми така да ви ядосам, че да триете всичко и да преправяте цели теми то това определено не е защото сте по умни от мен. А и толкоз бензин да изхабите за да объркате накрая човека тцтц, просто сте перфектни.
И следващия път като идвайте насам не бъркайте хората, можете просто да се обадите да се видим някъде или да ми чукнете някоя среща по пощата. :-)))))
Или викате чак за такива прояви нямате смелост по лесно е в гръб, чрез изненада. :-))))

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: За БНСнови [re: Бoян lYl]  
АвторHaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 00:25



явно май само ти не можеш да четеш


съобщението е глобално - очаква се да си го прочел



Тема Re: За БНСнови [re: Haблюдaтeлeн]  
АвторCeвap (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 01:20



Да не съм чул за глобални неща, че последия път като ги обсъждахме такива такъв го ядох... Ах вие подлеци!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.