Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 07.07.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема български помощи за ...нови  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 11:02



българските управници изпратиха помощи за бедстващите райони от цунамито...чудо голямо!сумата не е много голяма,но ако не можеш да си надвиеш над масрафа, къде си тръгнал бе?при положение,че старческите домове са пълна мизерия,парите в домовете за изоставени деца не стигат,за лудниците пък да не говорим - условията там са за животни, нашите видни демагози намериха излишък,който си позволиха да дарят...правим се на нормална държава, а?на милосърдни християни?да се бяха оправили първо с мизерията тук и тогава да помагат.а и що да помагат въобще?да им помагат тия дето ходят там да ебът - американци и скандинавци.



Тема Re: български помощи за ...нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (номиниран)
Публикувано10.01.05 11:51



ми да
проблема на засегнатите страни си е техен вътрешен проблем,нали?



Тема Re: български помощи за ...нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 13:37



не,бе...наш си е.



Тема Re: български помощи за ...нови [re: дядoБлaro]  
АвторKykyвицa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 17:20



На гол гъз, 4ифте пи6тови, ама нейсе...
Българийо, Българийо, земя пълна с боб, казал го е 4удомир (бг писател, който не се изъ4ава6е в у4или6те), ама е много прав.



Тема Re: български помощи за ...нови [re: Kykyвицa]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 15:10



така е,но някои "европейски" отворковци си мислят,че правим големи работи с тия "помощи".то можеш да се правиш на благодетел когато всичко в държавата ти е нормално,иначе става като прикъзката за голия тумбак и чифтето пищови...



Тема Re: български помощи за ...нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано18.01.05 15:51



ТАКА Е, И ПРОБЛЕМИТЕ НА ИЗРАЕЛ СА СИ ЧИСТО ТЕХНИ. И в тази връзка не мога да разбераз защо САЩ постояно се месят в политиката на Израел.спрямо палестинците. буило то с дипломации и най-вече с пари и оръжие.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: български помощи за ...нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (200 000 лева)
Публикувано18.01.05 16:02



знам ли.
темата е за помощите,с които изразяваме съпричастност към трагедията на няколко азиатски държави.
не виждам връзката израел-палестинските територии-сащ.




Тема Re: български помощи за ...нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано19.01.05 13:02



"не виждам връзката израел-палестинските територии-сащ. "

Ами как ще видиш като си сложил някакви черни очила., които си мислиш,че са прозрачни ама явно нее.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: български помощи за ...нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (200 000 лева)
Публикувано19.01.05 13:44



очилата са Ray Bann.много са готини
просто с тях и без тях не видях причината да не проявим милосърдие към една огромна трагедия.но вас ви разбирам.милосърдието се намира в сърцето.или го имаш-или не.




Тема Re: български помощи за ...нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано19.01.05 15:51



Извинявай, Таркалане ама не съм съгласен с теб.Мене ме боли оная работа че арабите трепят евреи, както ме боли и за това че Хитлер бил трепал някакви.Но ме задължават да бъда съпричастен към техните проблеми, а аз от толерантност трябва да ги търпя и да ме крадят и управляват като добитък.
Та да вземем да си внесеме и жълтури да си хрантутиме че там ги треснало земетресение и се проваля секс туризма и сезона като цяло.Не мога да разбера на тъп ли се правиш или нещо не вдяваш по принцип?

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.