Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано06.12.04 15:24



Уважаеми Лн. Председател?
Г-н Русинов

Благодаря ви за факса в който описвате/разказвате/ за вашия Клуб.
Ще ни приятно да сте добре дошъл в Истанбул, Турция.

Нашият Клуб “Босфор” е създаден през декември 1995. И по-точно беше основан 12 декември 1995
Това е франкофонски клуб. Всички членове владеят френски и от 1 до 2 други езика.
Нашият клуб е смесен клуб-жени и мъже.
Нашата основна работа е създаване на връзки в международното пространство(?)
Ние организираме “Денят на толерантността”., Фестивал на храната(?) и други с такова значение. В специални дни ние сътрудничим със различни генерални консули от различни страни, и с хора от региони на нашата страна.
Г-н Бранимир Младенов-предишния консул на България ни е много добър приятел.
През 15 март 2001.....за събирането всички ангажирани места в хотела бяха използвани(?) Надявам се,че вие и членовете на вашия Клуб ще вземат место при нас.(?)
Г-жа Фатма Камбаз е сериозно заета с организацията. Благодаря и за тази работа.

Чувствайте се свободен да контактувате с нас чрез моя електронен адрес:
lizetbehar@ekinoks.com.tr или моя факс номер-902127096057

Лизет Бехар
Президент на Босфор Лайънс Клуб.

Вижте какво правят гадовете и мислите ли че има шанс България да излезе от блатото с такъв елит?Ние сме окупирани и сме вече международен протектуриат на юдомасонерията, управляват ни евреи и сатанисти.


Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Авторбълrapчe (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 21:58



За голямо съжаление е така Политиците са най-големите и нагли курви, а народът излезе от тъп по-тъп и овчи



Тема Ето ги изродите какво правят!нови [re: Чepнopизeц]  
Авторбълrapчe (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 22:06



Гласуваха продажбата на земя на чужди граждани



Декларация!




Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: бълrapчe]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано07.12.04 12:36



Политиците ни са масони, а от народа никога нищо не е зависело.Битката е била винаги между мислещите фракции в самото общество.Т.е. между цветът на нацията и интелектуалният отпадък.А сещай се коя фракция е на власт и се запитай защо другата не функционира.Това е пълният триумф на дегенератите бележещ началото на едно ново летоброене...Юдомасонерията е овладяла на 100% националният организъм и изсмуквайки неговите жизнени сили и национални богатства до дупка с тенденцията да го унищожи напълно и завинаги.А всичко което виждаме, триумфа на Азис, вилнеещите цигански банди или продажбата на земи на чужденци е само следствие от тези процеси.Клуб Босфора и подписът на чифутската свиня Бехар потвърждават най добре кой кой е и кой за какво се бори...
България за Българите!!!
Война до дупка срещу ГАДОВЕТЕ!!!

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Tapkaлaн (жакпот)
Публикувано07.12.04 16:09



да не паднете в дупката докато воювате до нея



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 19:23



ако паднем ще те вземем с нас...но лайната винаги изплуват.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано08.12.04 19:43



Виж ся, на всички тук ни е пределно ясно че си подставено лице.Виждал съм ти писанията и в клуб "Войната срещу Ирак", мисля че присъствието ти тук е голяма чест за нас.Все пак след "Войната" ние сме се превърнали във втора значима тема в Дира за някой.А това може само да ни дига акциите, затова аз лично се гордея с твоето провокативно присъствие тук.По добро е като вариант от това някой само да чете, но без да се обажда.За това Евала!
За съжаление тук не влизат евреи или явни масони, бихме заформили интересен спор.Жалко наистина, все пак ако имаш такива дружки викниги да заформим един сблъсък.Все пак ние не бягаме от спора-а точно те бягат, интересно защо?Ако имаш познати от органите викай и тях, нали знаеш важно е купон да става.А за нас не се тревожи, отдавна сме в дупката...Офицялно само 2% от населението са си подали главите от там, а ние 98% не им се кефим изобщо и искаме да ги набутаме обратно в лайната за да се гърчат с нас.Справедливост за Всички звучи добре нали?

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано09.12.04 10:07



подставено лицене ма виж,поставено дане се гордеи толкова щото пиша и в други клубове.ама понеже те видях тука и си викам я-позната мутра.тук не влизат евреи или явни масони, бихме заформили интересен спорлично не виждам какво ти би спорил с тях.нямаш база.имаш само някакви мъгляви вярвания и нагласи на мислене от времето на неолита.е,ако намериш някой от тази група със сходно такова можете до пенсия да си споритеОфицялно само 2% от населението са си подали главите от тами същто така официално има 4 милиона притежатели на мобилни телефони,2.5 милиона автомобила/без товарни такива и автобуси/около един милион са собственици на жилища и т н.ако тия са 2 % здраве му кажи.ако в микросредата в която се определяш социално 98% са в лайна,проблемът вече не е в цялото общество,нито в масоните ,нито в бедуините.а Справедливост за Всички е вече с изпразнено съдържание.защото мързеливците и неграмотните също се притурят към всички



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано09.12.04 10:59



Да имаш таратайка, панелка и мобилен телефон означава че си добре ли?А бе ти си много весел човек, аз имам дори и комп. значи ли това че съм още по добре?Стига вицове пич, не стига че гледам и слушам полуолигофрени които ми говорят колко съм добре че и ти ли ще ме зарибяваш.Това е като наркомана на който дилърът обяснява колко му е добра стоката нищо че е дом. производство-прах за пране,отрова за мишки и разни други синтетики...
Важен е цветът и чисто новата спринцовка...
Ти да не си от София???Там съм чувал че идиотите били най много като процент, то си личи по време на избори.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано09.12.04 23:22



Пич, ще се повторя, та дано го запомниш. На теб диагнозата ти е ясна: "На калпавият водолаз, водораслите му пречат". Ако не е тази, ще да е "На кривата ракета Космосът й пречи". Всъщност, на некадърника всички са му виновни: юдеите, масоните, циганите. Той, некадърникът, на където и да се обърне, всички работни места са заети: златар не може да стане (ами как да стане, той от гравюра разбира колкото от атомна енергетика); той чистач на улиците не може да стане (от къде се фащаше метлата? ама няма значение, то си е обидно, нищо, че за друго нито акълът, нито образованието му стигат); нито в тайно общество може да влезе, защото никой не го ще... защото всички го знаят, че каквото му е сред косата, такова му е на устата)...

пич, вземи си дългосрочна творческа отпуска и размисли, къде ти е мястото и какво искаш.

Твоята така наречена чест се нарича глупост от всеки средно-интелигентен човек. Моята чест е да раБотя за България всеки ден. Пиша тук в извънработно време. С идеята да намеря поне един сред вас, който е готов да работи за България. Ако някой от вас иска, нека ми пише на бележка. Не обещавам отговор.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Sam]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано10.12.04 07:32



Виж ся приятелю, първо си имам добра работа, второ се занимавам с изкуство, трето имам самочувствие.Да си дойдем на думата за водолаза, на тебе и на още няколко съмнителни субекта пък националистите ви криви интересно защо при положение че ние сме аутсайдери за момента?
Верно, ще има промяна и някой сериозно се е поуплашил, защото Аз и други като мен сме просто авангарда на нещо което се задава и което ще вдигне летвата.Така че мога да те посъветвам безплатно и абсолютно приятелскида се поогледаш като уважаващ себе си нагаждач.Примерно масонската ложа Тан Нак Ра от Добрич отдавна се е преуриентирала към национал-патриотизма и дори май финансира едни клоуни от София.Така че вместо да ми даваш съвети влез в някоя книжарница и си направи една справка от какъв тип литература е оборота.
Ако не ми вярваш- влез в една обикновенна кръчма и се развикай че си педал евреин либерал и ще бъдеш линчуван.Така ми се струва най добре ще усетиш народните настроения на "мързеливите некадърници"-все пак те са гласоподаватели...
И не храни надежди че от пишештите тук някой ще те потърси, те не харесват "нежните мъже" с дамска психика- все пак познавам голяма част от тях лично.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 17:39



трябва всеки ден да палиш свещичка и да благодариш на господа,че сме много търпеливи,че като се врътне калъча,такива като теб първи ще си идат,заедно с насраната ви демокрацийка и англо-еврейска цивилизацийка.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Sam]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 17:51



я кажи кво точно и как работиш за българия,че не ни стана много ясно.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: дядoБлaro]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано10.12.04 22:45



Пич, че вече си го издухал мноо яко е ясно... чакай калъчката да се обърне, чакай паницата да се разсипе, че да оближеш млякото от земята... Чакай и мрънкай по форумите. На дядо ви Благо и внуците няма да дочакат...



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано10.12.04 23:05



Виж ся приятелю, първо си имам добра работа, второ се занимавам с изкуство, трето имам самочувствие. - и аз тъй. И кво от това?

Не си ми крив, само си ми смешен . Аутсайдер си, защото не знаеш какво искаш. Знаеш, какво не искаш и постоянно мрънкаш срещу. Обаче като стане ред да се чуе ЗА, настъпва мълчание... С негативизъм положителни резултати няма как да постигнеш.

Няма шанс да уплашиш и пудел, приятелю. За да си авангард, трябва да можеш нещичко повечко от другите. Например, не че е задължително, ама е желателно да владееш български. Включително и правописно. Ориентирам не е производно на уринирам и съответно не се пише "уриентирам". Та не е лошо да влезеш в книжарница и да си купиш книжка, та дори и да е любовна история...

"Нежен мъж" наричай някой друг. На мен това определение не върви. Не храня надежди, че някой от този клуб ще ме потърси. Отдавна ми стана ясно, че тук няма мъже, а сте мрънкалца... Обаче се забавлявам, бъзикайки ви . Всъщност, защо да не намеря българин тук? Нали и аз пиша... Все някой като мен пише и чете и тук, дори и да е само за забавление.

И последно, ще те цитирам: влез в една обикновенна кръчма и се развикай че си педал евреин либерал и ще бъдеш линчуван.
Ами отговорът е във въпроса, приятелю. Сам определи нивото си - то е за кръчма, за никъде другаде.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано11.12.04 14:52



Що бе, аз бих го потърсил?!.. Да му видя колко са му сини очите. Щот ако не са достатъчно, ще му помогна да ги посини повечко.

VITA BREVIS ARS LONGA

Редактирано от Caбaзий на 11.12.04 15:10.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Sam]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано11.12.04 15:07



Ай да ми обясниш пък какво е всъщност това с което ти и всички дето се опитваш да защитаваш са наясно!
Лично впечатление от подобни хора/масони и др/ с които работя.
На тях наистина много неща не им са ясни , Виждам някаква липса на адекатноста отностно цялостното развитие в бъдеще./това не им е работа, нали/ те си гледат бизнеса и това е ,а за по-натаък? Девиза им е :" Аз служа"... служели на обществото, но какво е обществото?
Така и не стана ясно на кого обаче служат. Та и твойта работа такава: работиш за България ,ама и ти не знаеш какво точно е България и какво са българите.
О, сигурен съм,че можеш да ми прехвърлиш какви ли не обвинения но отговор не можеш да дадеш!
и ти си ми бил наясно..

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано11.12.04 15:15



Справедливостта се прилага с някаква идея за Бъдещето. А какво трябва да е то? Ти как го виждаш? Или не ти се мисли, а?

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано11.12.04 15:19



Само за инфо:
Може би знаете,че дъщерята на същият този г-н лайънс президент арх. Русинов загина наскоро при автомобилна катастрофа... Бог да прости невинното дете!
Обаче както е казал кан Пресиян "........ Бог вижда!"

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано14.12.04 09:14



аз паля свещичка за успокоението на вашите души и за това да намерите покой,ако не на тоя свят,поне на оня



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано14.12.04 09:18



бъдещето започва от днес.и за него не е нужно някакво виждане,а това,как искаш ти самия да изглежда твоето бъдеще.не моето.ако живееш в хармония със себе си и околните всичко е ок.ако ли не-превръщаш се в аутсайдер.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 00:05



на оня покоя ми гарантиран,а на тоя си го имам.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 00:08



като е казано - в природата отцеляват не най-силните,а най-приспособимите. за животните може и да е вярно,но ние не сме животни...поне ние не сме и за това искаме да променим нещо,но това нещо,тази промяна е далеч от вас,щото е чужда на вашия дух.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Sam]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 00:09



на котката си като говоря ме разбира,ти как не разбра...?



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано15.12.04 09:09



ние осъществяваме промени,които са близки на нашия дух.ти може да имаш дух,по различен от духа на днешното общество.ако противоречията ти с него са неприемливи за теб самия,значи покой нямаш.търси си сам алтернатива за това.тук никой няма да ти помогне.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Sam]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано15.12.04 15:57



Сами приятелю, наистина си прав че мястото ми е в кръчмата въпреки че почти не пия.Какво да се прави когато не са ми по вкусът нито прогресивните гей клубове масонските ложи или нарко комуните неразделна част от така нареченото цивилизовано общество.Наистина съм упадъчен и прогресивно изостанал тип който си вярва в нещо и не се влияе от висшата мода.Но като такъв едва ли ще се самоубия от мъка че немога да бъда като теб- човека работещ тайно и подривно за България.По важно за мен е че си имам гордост и самочувствие на човек който не ближе задници.Ха със здраве!!!

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано15.12.04 16:06



Да си дойдем на думата за живота в хармония с другите-разбирай педали крадливи цигани, масони, наркомани, дегенерати и всичко което можеш да се сетиш.Та значи според теб трябва да се приспособя към тях за да не бъда аутсайдер.И как го виждаш това?Да прослушам Азис, да се боцкам с хероин за да бъда актуален, да обърна резбата за да съм модерен и накрая да продам душата си като доктор Фауст ли?Нещо не схващам твоите съвети, няма да е зле да поясниш как се живее с циганите в хармония че ми стана интересно?

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано16.12.04 10:10



не съм циганин не се боцкам с херо не съм масон хетеро съм и не съм си продал душата според моите разбирания за това.живота не е радикален.не всички хора са крадливи цигани и не всички останали са с отклонения като теб.повечето сме съвсем нормални и обикновени.и се опитваме да живеем с околните и със себе си в хармония.като използваме едно много силно оръжие.казва се толерантност.както към циганите,така и към вас.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано17.12.04 18:08



Бих желал да ти го припомня така, както го припомних на една моя позната която беше много хуманна преди мангалите да и направят въртележка и да и сцепят задника.Даже казваше че са по готини и човечни от българите.Успех в любовта към дегенератите, и дано попаднеш на двуфазови че да не си капо.
И не си мисли че съм нетолерантен, все пак водя някакъв диалог с теб.Ако беше някой циганин нямаше да си направя и този труд.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано20.12.04 11:18



не съм казал,че искам ти да си толерантен.въпросът е,че аз съм такъв.и поради тоя факт,мога да твърдя,че проблемите на обществото,тия,неотложните са далеч от проблемите с малцинствата,ако въобще има някакви проблеми с тях.защото "въртележки" правят не само циганите.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано21.12.04 12:02



"В бъдещето тъмно той гледаше ясно.
Той любеше свойто отечество красно..."
Е , струва ми се че отричаш Вазов и .. Левски.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано21.12.04 12:12



напротив
единия е гениален поет и писател,другия е национален герой,пред който се прекланям.не виждам с какво ги отричам.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Tapkaлaн]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 21:43



подставено лицене ма виж,поставено дане се гордеи толкова щото пиша и в други клубове.ама понеже те видях тука и си викам я-позната мутра.тук не влизат евреи или явни масони, бихме заформили интересен спорлично не виждам какво ти би спорил с тях.нямаш база.имаш само някакви мъгляви вярвания и нагласи на мислене от времето на неолита.е,ако намериш някой от тази група със сходно такова можете до пенсия да си споритеОфицялно само 2% от населението са си подали главите от тами същто така официално има 4 милиона притежатели на мобилни телефони,2.5 милиона автомобила/без товарни такива и автобуси/около един милион са собственици на жилища и т н.ако тия са 2 % здраве му кажи.ако в микросредата в която се определяш социално 98% са в лайна,проблемът вече не е в цялото общество,нито в масоните ,нито в бедуините.а Справедливост за Всички е вече с изпразнено съдържание.защото мързеливците и неграмотните също се притурят към всички


Я, Таркалан проговори Я, Таркалан върза цели няколко изречения на български Направо не мога да повярвам. Ако кажа на другите от Войната срещу Ирак и те няма да могат да повярват. Таркалане, какво ти се е случило? Да не си се разболял от нещо?



Тема личен секретарнови [re: Ивaйлo]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано22.12.04 09:15



си има.той /шефа/ диктува и аз пиша.няма време за всички клубове.



Тема Re: личен секретарнови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано23.12.04 11:01



Що толкова кухо чувство за хумор имаш, бе?
На всички е ясно,че си провокатор!! Независмо кой стои за д теб и какво ти плащат да се праиш на глупак ти в крайна сметка ще се окажеш просто глубак. Тарикатлъкът ти няма значение когато не си се научил да твориш. Вземи попреочети нещо, помисли и ако чувстваш че ще си полезен тук пак ела. Дотогава ти нямаш място в клубовете.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: личен секретарнови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано23.12.04 12:49



щото поне имам някаво чувство за хумо за разлика от тебе,ма
а зад мен стоят асоциацията на тибетските монаси в букуреш;сдружението на нинджите в горна оряховица;федерацията на производителите на консервирана риба тон и гражданско сдружени с идеална цел "олио от класа-клас олио"
за четене съм чел,даже и филми съм гледал
но все пак за мен е чест че се запознах с пазителя на клубовете.гордия ключар на портала.синът на великата мечка малкото кафяво мече-сабазийоще не се е появил човека който ще ми каже къде ми е мястото

и понеже си любител на латинския
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
и така ще отмине твоето жалко материално превъплъщение-в показване мястото всекиму и ненамиране на своето



Тема ВЪН!!нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано23.12.04 14:44



.. ако имаш поне малко чест.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема вътре!!!нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано23.12.04 15:05



нямам




Тема Re: вътре!!!нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано23.12.04 15:24



разбрах разбрах вече и причината знам..
Горкото "богоизбрано" прасе.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: ВЪН!!нови [re: Caбaзий]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано23.12.04 19:57



Пич, смешно е да се изживяваш като някой, който може да раздава етикети и "входни билети" за измисления ти рай.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 15:45



ние осъществяваме промени,които са близки на нашия дух - то това е ясно...ние против това се борим - против вашия дух.
духа на днешното общество - обществото има само един дух - духът на разрушението.обществото и тълпата не са довели до нищо прогресивно.довели са само до разрушения.така,че не ми говори за "дух на обществото".света се движи от елита.така е на всякъде.този елит е едва 2% от любимото ти общество и никога този процент не се е променял.в българия обаче има традиция този елит да се унищожава при всяка промяна.сега в момента няма бг елит.тези дето управляват са някъв чужд елит.наречи ги европейци,американзи,занзибарци и каквато си искаш сволач,но те не са българи,щото им липсва българския дух.
търси си сам алтернатива за това.тук никой няма да ти помогне. - аз не чакам помош от такива като теб - не съм паднал толкова ниско.



Тема Re: вътре!!!нови [re: Caбaзий]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 15:50



остави ги,нека са вътре...повече хора ще им видят срамотийте...



Тема какво е "дух"?!!нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано27.12.04 16:20



"...по различен от духа на днешното общество..."-
Тъпото еврейско прасе твърди,че съвременното общество имало 'дух"!!
Бря, и какъв е този дух?!!: на изпразнени от съдържание консуматори,озлобени завистливи и егоистични хорица. На умиращи от глад и фанатизъм араби и негри. На бели роби напускащи родния си дом с някакви мъгляви идеи за кариера и бъдеще......
Но най-важното на озлобените към всичко чисто, честно и непорочно , твои фанатизирани съплеменници-юдеите!!

Съвременното "общество" няма дух и от там нататък изказването ти губи всякаква стойност!

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано27.12.04 16:27



Като каза "торбалан" си спомних как когато бях малък родители ме плашеха с някакъв дядо Торбалан, който крадял малки деца и ги продавал!!
Другата такава опасност беше циганката дето проси и краде.. Не е случайно не е случайно.
Почвам да си мисля,че едно от фундаменталните самопреления почива на принципа свой-чужд. Тук Таркалан е чудж и струва ми се отдавна не е ял бой

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Caбaзий]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 20:55



ако боя щеше да го оправи,пръв щях да му помогна...ама ябълката вече е червива...



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано28.12.04 08:55



боен клуб било това да си не навехнеш ръцете. че има едни стени такива.като стигнеш до тях и започнеш да ги биеш,те падат върху теб



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано28.12.04 08:58



моето общество се бори срещу духа на озлобени завистливи и егоистични хорица,към които се числите вие,нафталиновите хора.и бих се изразил както любимия ви фюрер-държим фронта



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано28.12.04 09:04



напротив,ние градим.и осъществяваме човешкия прогрес.на тази мисия сме посветени
света се движи не от елити,а от прогрес.и всеки,който се опита да спре този прогрес,изпитва на гърба си нашата мощ.мощта на всички нормални хора,които искат да живеят в мир и разбирателство
аз не търся помощ тука алтернативните сте вие.вие сте малцинството.лузъри,неудачници и безперспективници.на които торбалан ,циганите и евреите са виновни за това,че не сте успели да се реализирате в сферата на нашето общество.
аз се забавлявам с вас



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано28.12.04 10:33



Щом така се изказваш явно нищо не си рабрал. Явно говорим на различни езици.
По начина по кото употребяваш чужди изрази "нвфталиновите хора" си лии,че си лишен от собствено мислене.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано28.12.04 11:05



трудно е за разбиране,нали?
е,със злоба и завист е някак по-лесно защо трябва да се затормозиш,като всичко може да се обясни с 3 причини?!



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 14:52



ти си нещастник.вярваш в измислени неща.извадил си си очите за да не видиш истината.прогреса се създава от елита,той не пада от небето.
колкото до реализацията във вашето общество - това никога не ми е било мечта,камо ли цел.като те чета си мисля,че ни смяташ за някакви безпарични утрепки които не могат да си изкарат хляба и всички са им виновни.само ,че истината е съвсем различна таркалане.за теб реализация в обществото може да означава по-висока заплата, или определен кръг подчинени които ти лижат гъза,само че ние сме далеч от тези твой добродетели.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано28.12.04 15:13



всичко,за което говориш е свързано с пари.интересно.ценностната ти система,ако я имаш въобще е доста изкривена.прогрес се осъществява не само с пари изпразнена е от съдържание и единствените добродетели,в които виждам че вярваш,са сравнението на финансовото ти състояние с това,на другите,членовете на омразното ти общество.обществото на нормалните и обикновените хора
жалко.за теб.
иначе,аз съм щастлив.Коледа е



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 18:48



за мен парите са най-лесното нещо....аз за тях не мисля и проблеми с тях нямам.теб те вълнуват тия неща.колкото да нормалните и обикновените хора:90% от тях са посредствени,50% са тъпаци,другите проценти ще ти ги спестя, за да не ме упрекнеш в расизъм.това е любимото ти общество,което те води напред.на мен пък никак не ми е любимо и нямам никакво желание да ставам обикновен и нормален.
свинете също са щастливи...тяхното щастие обаче свършва на коледа...



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 18:59



зависта е желанието да си на мястото на някой друг, да притежаваш това, което той притежава.повярвай ми, не желаем да сме на вашето място,нито нещо ваше,така,че завист няма.и злоба няма...по-скоро - презрение.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано28.12.04 22:46



"колкото до реализацията във вашето общество..."

"Гроздето е зелено..."



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 09:12



нямам никакво желание да ставам обикновен и нормален
абе ти във филм ли живееш?комик.
или си някаъв такъв необикновен?
или в твоето "общество" посредствените и тъпаците ги колят?на 1ви май?
според психолозите,90% от посредствените и обикновени хора се определят като необикновени.различни от другите.това се дължи на комплекс за малоценност,както в семейството,така и в извънсемейната среда.някои успяват да го преодолеят,други-никога.



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 09:15



добре дефинираш завист.
аз не бих могъл.
а презрението също е признак на комплекса,за който ти говорих.
аз наблягам на радоста и на любовта към ближния.



Тема И кои сте виенови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано29.12.04 13:28



Забавен тип си ти търкалане, говориш за прогрес но какво разбираш под това. :-) Знаеш ли че вътрешно човек не е дръпнал никак от каменната ера, ти си същото животно каквито са били и твоите предци, разликата между теб и маймуната е само в 2% ДНК а между теб и другите бозайници около 5%. В същност грешка ти си дори по лошо животно защото си потиснал истинската си същност и си се превърнал в една съвременна пародия на човек, жалък невротизизиран консуматор въобразяващ си, че е връх в еволюционното развитие.
Казваш че сме неудачници интересното тук е, че България е пълна с такива, можеш ли да ми кажеш колко от хората днес живеят тук добре като процент. Ако всичко беше толкова хубаво защо всички бягат от тук и отиват някъде за да станат бели роби въобразявайки си че са постигнали много като лъскат някоя закусвалня в щатите или паубата на някой презокеански лайнер.
И каква е моща на нормалните хора, всъщност кои хора днес са нормални лумпените манипулирани от медиите, тези които са издигнали в култ угаждането на затлъстелите си задници ли. В природата има два основни закона този на еволюцията и този на етропията и всяко нормално живо същество служи на първия закон за разлика от цивилизования съвременен човек.
Мен не ми пука дали хора като тебе ще победят защото когато изчезне мислещия творец и остане само жалкия консуматор света ще си отиди бързо и няма да има победители и победени, бъдещето е единственно в тези които осъзнават недъзите на цивилизацията.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: И кои сте виенови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 14:43



може да съм всичко друго,но не и невротизиран.спокоен в своето бъдеще щастлив човек съм.а ти се изявяваш като човекът-процент
всичко в цифри и проценти.не знам колко бягат от тук,но има и такива,които бягат от германия.а напускащите британия са повече от напускащите тук .като процент..и не си мисли,че всички работят в закусвални и на презокеански лайнери.днес прочетох,че един от разрушените хотели на остров патонг бил на българин.значи има и друга гледна точка нормалните хора днес са тези,които не мислят за манипулации,за теории на конспирацията ,а работят и създават блага за едно общество,което утре ще е по-добро от днес.
а мислещия творец ще изчезне,когато изчезнат консуматорите на неговото мислено творчество.това е един природен закон,за който обаче не си чул бъдещето не принадлежи на тези,които осъзнават недъзите на цивилизацията.бъдещето принадлежи на самата цивилизация.


Редактирано от Tapkaлaн на 29.12.04 14:46.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 14:48



ти вярваш на психолози...иди да ти помогнат на теб.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 14:51



вярвай на екстрасенси .твой проблем.скрий го дълбоко в себе си и живей с него.
ако е мой-разрешавам го.



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 14:53



любовта ти към ближния няма да промени кастите в обществото колкото и да се напъваш.обществото е кастово и това е реалноста - колкото и да се радваш отделния човек не може да смени кастата която му е отредена.може да стане само чандала,но за такива като теб това е главната цел нали?



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 15:48



любовта ми е към хората от всички прослойки.или касти. това е главната цел на такива като мен.да се обичаме без да се презираме



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 18:02



аз нямам никъв проблем.ти се опитваш да ми лепнеш такъв.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Sam]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 18:03



да бе,всички мреме да сме като вас...



Тема Re: И кои сте виенови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 18:11



горкото то...колко лайна е навряло в главата си...



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 18:12



значи и нас обичаш...то от такава любов да бягаме на далече...



Тема Re: И кои сте виенови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано01.01.05 20:10



Предпоставка за невроза често е противоречие в мисли, желания и инстинкти а доколкото съм забелязал писанията ти тук и във войнат в ирак като, че ли са противоречиви.Освен това ако беше толкова щаслив нямаше да си губиш времето в заяждания по клубовете, щасливите хора не се занимават с глупости.
По други мои наблюдения ти изобщо не си в час говориш за неща на изус или не живееш в българия или средата ти на живот е от оня малък процент българи които са по добре от масата, така че един съвет слез малко на земята.
Разбира се има и друг вариянт в който от подобен тип провокации имаш личен интерес.
Да има успели Българи повечето успяват след време, сестра ми е дизайнер в голяма фирма за вътрешно обзавеждане в чужбина, в България те също имаха свой бизнес но нямаха сигурност, както и повечето хора които желаят да се развиват тук.
Днес дори да имаш добра работа и добър бизнес в България това не е фактор защото милите ни политици не осигуряват необходимата сигурност в страната ни а и като се прибавят към това и много некоректни работодатели и ниски заплати.
В крайна сметка въпреки че сестра ми не търка под в чубина и е в реномирана фирма не прави живота и по лесен за тях тя винаги ще е чужденка и ще трябва да се доказва два пъти повече от другите.
Самия факт че Държавниците ни позволяват от българия да изтича интелектуален потенциял за мен е достатъчно показателен колко мислят за родината ни.
Един интересен факт е че българия е на второ място в света по прогресивно изоставане в обучението по природоматематически науки.
Не само че ни изтича потенцияла но и се подпомага той да не се развива тук, но разбира аз не мога да очаквам един лумпен да схване това.
Не се обиждай но чуството ти за хумор е под всякаква критика тук определено имаше по интелигентни и забавни типове от теб.
Твореца може да е консуматор но консуматора неможе да е творец.
Цивилизацията за която ми говориш е обреченна защото за да съществува е нужно интелекта на земята да расте уви той е константа само бройката на човекоподобната измет се увеличава.
Аз лично се радвам че влизаш в този клуб защото си чудесен пример за дегенератщината която ни залива.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: И кои сте виенови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано02.01.05 23:44



Един интересен факт е че българия е на второ място в света по прогресивно изоставане в обучението по природоматематически науки.

с прочитането на заглавието на тази тема просто няма как да не се съглася с това твое твърдение.
не се обиждай,но си твърде елементарен за мен.тук има къде къде по големи палячовци от теб въпреки,че го играете от един отбор,съдейки по еднаквите ви мейли.ти си резерва.



Тема хайде, хайденови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано03.01.05 00:37



Много мие интерсно ти как виждаш нещата. Знаеш ли що?
Щото досега не съм чел нито едно тове аргументирано, логично, чувствено и разумно изказване. Само отделни изречения , намеци, обиди с което създаваш впечатлението, което неминуемо отправеяш към инакомислещите И то е това, което ти искаш да видиш.
Ясно е от само себе си,че имено отрепките наричат всички според тях инакомислещи "отрепки", Че лъжците виждат навсякъде лъжци, че честните хора не мога да повярвяат, чеима толкова гнусни и гадни "хора" като вас-чифутите. .,. Е всико е поради слабата информираност. която съм убедн на теб ти липсва. Изкаваш се оценяваш без дори да се замисляш. Сбъркал си адреса!!
..
Така, а сега спокойно можеш да обясниш на тук присъстващите що се занимаваш с "отрепките" , националистите и хора за които нямаш представа какви са!?
Хайде, няма да боли!!

nf_kubratov_snop@abv.bg

Редактирано от Caбaзий на 03.01.05 00:40.



Тема Re: хайде, хайденови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано03.01.05 09:14



инакомислещите наричам инакомислещи.отрепките наричам отрепки.
занимавам се с отрепки,защото ми е един вид хоби.понеже сте малко и бързо изгнивате



Тема Re: И кои сте виенови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано03.01.05 14:18



Това бяха официялни статистики по БТВ или Хоризонт, ще излъжа ако кажа нещо точно. И за да не си в заблуда под изоставане се има в предвид че до няколко години даровитата ни младеж в тези области ще е само мит.
Много ми се иска да те попитам едно нещо, защо казваш сънародници а не българи, нещо се дистанцираш от тази дума.
И при положение, че националистите са отрепки а ти си щаслив човек защо се занимаваш с нас. Нещо не си ми ясен изобщо, супер умен тип се пишеш но най неудобните въпроси ги избягваш а се хващаш за залъгалки, теб определенно нещо те притеснява :-).

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема забележканови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано03.01.05 14:27



моля,навсякъде сънародници да се чете българи /бел.авт.

ча аз съм напълно съгласен,че има изоставане сред младежта в сферата на всички науки и изкуства.вие сте един прекрасен и нагледен пример за това.
мисля,че обясних защо се занимавам с вас.хоби ми е.



Тема Re: забележканови [re: Tapkaлaн]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано04.01.05 21:37



А ти на какво си пример?
На най-успешният опит на Бехтерев или на най-умното куче на Павлов?
Навремето твоят висок резултат се е наричал в СССР -Разпад на Личноста...
Американците като по изтънчени хора са го нарекли -Промиване на "Мозъци"
Като всичко се свежда до една побългарена и много точно пасваша думичка-ДЕГЕНЕРАТ.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: хайде, хайденови [re: Tapkaлaн]  
Авторxeдeй (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 23:55



..изрича това на публично място. Ще ти се смеят и , освен това е наказуемо според законите на Европа



Тема Re: хайде, хайденови [re: Tapkaлaн]  
Авторceтиx.. (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 23:59



се как се наричат хората, чието хоби е да се ровят из кофите за боклук,да събират отпадъци и да се кичат с отрепки и хвалят един на друг колко кашони са събрали!!
Ти от тях ли си?



Тема Re: забележканови [re: Tapkaлaн]  
Авторeти cera (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 00:07



.. ти се отдава възможност да покажеш малко мисъл и идеи. Понеже спомена българи. Какво според теб означава това определение? Покажи малко творчество!!
За хобитата : чети по нагоре !! Ще ми е интереесно да обясниш и този си вид хоби, щот аз имам хоби, но то определено не е свързано с този клуб и още по-малко с разни там "отрепки". мръсни парцали и други неща свързани с миризми и чернилки.



Тема Re: хайде, хайденови [re: ceтиx..]  
Автор Tapkaлaн (номиниран)
Публикувано05.01.05 01:25



написах мисля,че хобито ми е да се занимавам с такива като теб
ти се отъждествяваш с кофа за боклук и отпадък?
лошо седларов,лошо
много ниска самооценка си направи



Тема Re: забележканови [re: eти cera]  
Автор Tapkaлaн (номиниран)
Публикувано05.01.05 01:34



българин е само думичка за теб.
за мен е чувство.а чувствата не се побират в определения.но понеже си ми от хобитата,значи трудно разграничаваш тънката разлика



Тема Re: забележканови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано05.01.05 02:17



Ти май не си наясно със себе си?
Веднъж казваш,че може би си евреин, друг път, твърдиш,че българин е предимно чувства.
Та я обясни по подробно каква е разликата между моите думи и твоите велики и потайни чувства.
Ти какви чувства влагаш в тази "думичка"?


П.С. Много добре знаеш,че не си прав и само слобоблудстваш, което показва отрицателното ти отношение не само към националистите. но и към българският език като израз на човешките Ни чувства и емоции.
Нормалния човек не би се изказвал по такъв начин, освен ако не е преживял лично нещо и ако е от "кухнята" на нещата.
Аз мога да говоря против националситите и Тангра щото съм ги преживял, но ти нямаш моралното право. Още по-малко да наричаш хората "отрепки"!

Всъщност ти желаеш да си изпусна нервите и да те напсувам, нали? В такъв случай си мазохист , което си е извращение. Ника ти донякъде прави асоциации на човек, който се възприема прекалено несериозно, което е съшо някакво ненормално състояние.
Някога Българите знаеш ли как са постъпвали с такива като теб, а?

Айде събразявай се, шуте!

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: хайде, хайденови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано05.01.05 02:37



Стига остроумничене!!
Наричаш националистите отрепки-това факт!!!.
Хобито ти е да се занимаваш с националисти , демек с отрепки. Просто и ясно!!
Та ти значи примеаш ролята на боклукчия и клошар? така ли да разбирам!?!

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: хайде, хайденови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (номиниран)
Публикувано05.01.05 09:06



wъобще съм далеч от мисълта да наричам националисти отрепки отрепки наричам теб и компания.не виждам тук националисти,за да ги обиждам.впрочем "националист" е достатъчна обида



Тема Re: забележканови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (номиниран)
Публикувано05.01.05 09:18



един кроманьонец или неандерталец или по-просто казано един първобитен човек няма как да разбере как може едновременно да си българин по националност и по рождение,евреин по произход и да имаш дори още едно гражданство.наистина е трудно за разбиране.от първобитен

както казах,чувствата не се обясняват.можеш да изразиш чувството на задоволство от чденето на тиква с грухтене,но това ти е ясно.чувството на гордост,любов към родината и съпричастност към проблемите на обществото са много далечни за ерата на ледниковия период,в който живееш.
ти можеш да говориш и против заразата по полските култури,защото вероятно и нея си преживял.ще преживееш много други неща.света е далеч от определението тангра и национализъм.отдавна ги е преживял.и надживял
а говорейки за никовете
ти наистина ли вярваш че си апостол?
или не го приемаш насериозно.
или наистина си сериозен
Някога Българите знаеш ли как са постъпвали с такива като теб, а?

знам как те постъпват с такива като теб сега.



Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано07.01.05 04:11



Здраво ризец,

България няма да се затрие!!!

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема Re: Що е това животно ЮДОМАСОНЕРИЯ и как вирее у нас?нови [re: Bvlgari]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано07.01.05 18:35



Правиме каквото ни е по силите за да предотвратим краят.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.