Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: хайде, хайденови [re: Caбaзий]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано03.01.05 09:14



инакомислещите наричам инакомислещи.отрепките наричам отрепки.
занимавам се с отрепки,защото ми е един вид хоби.понеже сте малко и бързо изгнивате



Тема Re: И кои сте виенови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано03.01.05 14:18



Това бяха официялни статистики по БТВ или Хоризонт, ще излъжа ако кажа нещо точно. И за да не си в заблуда под изоставане се има в предвид че до няколко години даровитата ни младеж в тези области ще е само мит.
Много ми се иска да те попитам едно нещо, защо казваш сънародници а не българи, нещо се дистанцираш от тази дума.
И при положение, че националистите са отрепки а ти си щаслив човек защо се занимаваш с нас. Нещо не си ми ясен изобщо, супер умен тип се пишеш но най неудобните въпроси ги избягваш а се хващаш за залъгалки, теб определенно нещо те притеснява :-).

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема забележканови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано03.01.05 14:27



моля,навсякъде сънародници да се чете българи /бел.авт.

ча аз съм напълно съгласен,че има изоставане сред младежта в сферата на всички науки и изкуства.вие сте един прекрасен и нагледен пример за това.
мисля,че обясних защо се занимавам с вас.хоби ми е.



Тема Re: забележканови [re: Tapkaлaн]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано04.01.05 21:37



А ти на какво си пример?
На най-успешният опит на Бехтерев или на най-умното куче на Павлов?
Навремето твоят висок резултат се е наричал в СССР -Разпад на Личноста...
Американците като по изтънчени хора са го нарекли -Промиване на "Мозъци"
Като всичко се свежда до една побългарена и много точно пасваша думичка-ДЕГЕНЕРАТ.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: хайде, хайденови [re: Tapkaлaн]  
Авторxeдeй (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 23:55



..изрича това на публично място. Ще ти се смеят и , освен това е наказуемо според законите на Европа



Тема Re: хайде, хайденови [re: Tapkaлaн]  
Авторceтиx.. (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 23:59



се как се наричат хората, чието хоби е да се ровят из кофите за боклук,да събират отпадъци и да се кичат с отрепки и хвалят един на друг колко кашони са събрали!!
Ти от тях ли си?



Тема Re: забележканови [re: Tapkaлaн]  
Авторeти cera (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 00:07



.. ти се отдава възможност да покажеш малко мисъл и идеи. Понеже спомена българи. Какво според теб означава това определение? Покажи малко творчество!!
За хобитата : чети по нагоре !! Ще ми е интереесно да обясниш и този си вид хоби, щот аз имам хоби, но то определено не е свързано с този клуб и още по-малко с разни там "отрепки". мръсни парцали и други неща свързани с миризми и чернилки.



Тема Re: хайде, хайденови [re: ceтиx..]  
Автор Tapkaлaн (номиниран)
Публикувано05.01.05 01:25



написах мисля,че хобито ми е да се занимавам с такива като теб
ти се отъждествяваш с кофа за боклук и отпадък?
лошо седларов,лошо
много ниска самооценка си направи



Тема Re: забележканови [re: eти cera]  
Автор Tapkaлaн (номиниран)
Публикувано05.01.05 01:34



българин е само думичка за теб.
за мен е чувство.а чувствата не се побират в определения.но понеже си ми от хобитата,значи трудно разграничаваш тънката разлика



Тема Re: забележканови [re: Tapkaлaн]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано05.01.05 02:17



Ти май не си наясно със себе си?
Веднъж казваш,че може би си евреин, друг път, твърдиш,че българин е предимно чувства.
Та я обясни по подробно каква е разликата между моите думи и твоите велики и потайни чувства.
Ти какви чувства влагаш в тази "думичка"?


П.С. Много добре знаеш,че не си прав и само слобоблудстваш, което показва отрицателното ти отношение не само към националистите. но и към българският език като израз на човешките Ни чувства и емоции.
Нормалния човек не би се изказвал по такъв начин, освен ако не е преживял лично нещо и ако е от "кухнята" на нещата.
Аз мога да говоря против националситите и Тангра щото съм ги преживял, но ти нямаш моралното право. Още по-малко да наричаш хората "отрепки"!

Всъщност ти желаеш да си изпусна нервите и да те напсувам, нали? В такъв случай си мазохист , което си е извращение. Ника ти донякъде прави асоциации на човек, който се възприема прекалено несериозно, което е съшо някакво ненормално състояние.
Някога Българите знаеш ли как са постъпвали с такива като теб, а?

Айде събразявай се, шуте!

VITA BREVIS ARS LONGA



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.