Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 14:52



ти си нещастник.вярваш в измислени неща.извадил си си очите за да не видиш истината.прогреса се създава от елита,той не пада от небето.
колкото до реализацията във вашето общество - това никога не ми е било мечта,камо ли цел.като те чета си мисля,че ни смяташ за някакви безпарични утрепки които не могат да си изкарат хляба и всички са им виновни.само ,че истината е съвсем различна таркалане.за теб реализация в обществото може да означава по-висока заплата, или определен кръг подчинени които ти лижат гъза,само че ние сме далеч от тези твой добродетели.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано28.12.04 15:13



всичко,за което говориш е свързано с пари.интересно.ценностната ти система,ако я имаш въобще е доста изкривена.прогрес се осъществява не само с пари изпразнена е от съдържание и единствените добродетели,в които виждам че вярваш,са сравнението на финансовото ти състояние с това,на другите,членовете на омразното ти общество.обществото на нормалните и обикновените хора
жалко.за теб.
иначе,аз съм щастлив.Коледа е



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 18:48



за мен парите са най-лесното нещо....аз за тях не мисля и проблеми с тях нямам.теб те вълнуват тия неща.колкото да нормалните и обикновените хора:90% от тях са посредствени,50% са тъпаци,другите проценти ще ти ги спестя, за да не ме упрекнеш в расизъм.това е любимото ти общество,което те води напред.на мен пък никак не ми е любимо и нямам никакво желание да ставам обикновен и нормален.
свинете също са щастливи...тяхното щастие обаче свършва на коледа...



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 18:59



зависта е желанието да си на мястото на някой друг, да притежаваш това, което той притежава.повярвай ми, не желаем да сме на вашето място,нито нещо ваше,така,че завист няма.и злоба няма...по-скоро - презрение.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано28.12.04 22:46



"колкото до реализацията във вашето общество..."

"Гроздето е зелено..."



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 09:12



нямам никакво желание да ставам обикновен и нормален
абе ти във филм ли живееш?комик.
или си някаъв такъв необикновен?
или в твоето "общество" посредствените и тъпаците ги колят?на 1ви май?
според психолозите,90% от посредствените и обикновени хора се определят като необикновени.различни от другите.това се дължи на комплекс за малоценност,както в семейството,така и в извънсемейната среда.някои успяват да го преодолеят,други-никога.



Тема Re: какво е "дух"?!!нови [re: дядoБлaro]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 09:15



добре дефинираш завист.
аз не бих могъл.
а презрението също е признак на комплекса,за който ти говорих.
аз наблягам на радоста и на любовта към ближния.



Тема И кои сте виенови [re: Tapkaлaн]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано29.12.04 13:28



Забавен тип си ти търкалане, говориш за прогрес но какво разбираш под това. :-) Знаеш ли че вътрешно човек не е дръпнал никак от каменната ера, ти си същото животно каквито са били и твоите предци, разликата между теб и маймуната е само в 2% ДНК а между теб и другите бозайници около 5%. В същност грешка ти си дори по лошо животно защото си потиснал истинската си същност и си се превърнал в една съвременна пародия на човек, жалък невротизизиран консуматор въобразяващ си, че е връх в еволюционното развитие.
Казваш че сме неудачници интересното тук е, че България е пълна с такива, можеш ли да ми кажеш колко от хората днес живеят тук добре като процент. Ако всичко беше толкова хубаво защо всички бягат от тук и отиват някъде за да станат бели роби въобразявайки си че са постигнали много като лъскат някоя закусвалня в щатите или паубата на някой презокеански лайнер.
И каква е моща на нормалните хора, всъщност кои хора днес са нормални лумпените манипулирани от медиите, тези които са издигнали в култ угаждането на затлъстелите си задници ли. В природата има два основни закона този на еволюцията и този на етропията и всяко нормално живо същество служи на първия закон за разлика от цивилизования съвременен човек.
Мен не ми пука дали хора като тебе ще победят защото когато изчезне мислещия творец и остане само жалкия консуматор света ще си отиди бързо и няма да има победители и победени, бъдещето е единственно в тези които осъзнават недъзите на цивилизацията.

nf_kubratov_snop@abv.bg
nf_kubratov_snop@yahoo.com



Тема Re: И кои сте виенови [re: Бoян lYl]  
Автор Tapkaлaн (биг брада)
Публикувано29.12.04 14:43



може да съм всичко друго,но не и невротизиран.спокоен в своето бъдеще щастлив човек съм.а ти се изявяваш като човекът-процент
всичко в цифри и проценти.не знам колко бягат от тук,но има и такива,които бягат от германия.а напускащите британия са повече от напускащите тук .като процент..и не си мисли,че всички работят в закусвални и на презокеански лайнери.днес прочетох,че един от разрушените хотели на остров патонг бил на българин.значи има и друга гледна точка нормалните хора днес са тези,които не мислят за манипулации,за теории на конспирацията ,а работят и създават блага за едно общество,което утре ще е по-добро от днес.
а мислещия творец ще изчезне,когато изчезнат консуматорите на неговото мислено творчество.това е един природен закон,за който обаче не си чул бъдещето не принадлежи на тези,които осъзнават недъзите на цивилизацията.бъдещето принадлежи на самата цивилизация.


Редактирано от Tapkaлaн на 29.12.04 14:46.



Тема Re:я,торбалан ми е отговорил!!!нови [re: Tapkaлaн]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 14:48



ти вярваш на психолози...иди да ти помогнат на теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.