Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 29.09.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Умря ли топзи клуб?  
Автор Caбaзий (масон)
Публикувано07.11.04 11:44



Айде давайте идеи!
Щото аз като почна никой няма да ме разбере..

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Умря ли топзи клуб?нови [re: Caбaзий]  
Автор KeineSonne (Вечерница)
Публикувано07.11.04 12:15



Ми .. май е в клинична смърт клуба
Но не е необратимо (да се надяваме)
Иначе идеи - кви идеи?? Идеи може да си даваме колкото щем, ама като влизаме същите хора да си ги четем..

Никой не може да избяга от Кръвта Си


Тема Re: Умря ли топзи клуб?нови [re: KeineSonne]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано23.11.04 17:02



Ето ти една идея: Да се унищожи пещерния национализъм в лицето на казионните "националистически" организации. Един много добър начин е да се изпотрепете помежду си за да оцелле най-силното но не само във физическия смисъл.
Защо трябва да се унищожи ли? Ами защото е проводник на болни неработещи идеи и събирателен център за хора с някакви детински комплекси за величие , фюрерство и абсолюртна правота.На всичко отгоре липсата на чуство за хумор у 90% от тях не само отблъсква но и на самите тях не им дава основание дори да отреагират адекватно и градивно на много от въпросите на политиката, религията и т.н.
Забелязва се само озлобление и пак към всичко и всички. Ако се опитате да обърнете мярката, да погледнете през чужди очи, ще забележите ,че сте си и ще бъдете врагове на държавата дори на тази , която описвате в мечтите си.
Националист не може да е професия . Неможе да е партия, а просто една от чертите на всеки нормален човек. Но да ми кажете точно вие кой е нормален и кой не ..

VITA BREVIS ARS LONGA

Редактирано от Caбaзий на 23.11.04 17:08.



Тема Re: Умря ли топзи клуб?нови [re: Caбaзий]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано23.11.04 22:20



Знаех си, че имаш и свестни мисли. Само да ги казваше по-често!



Тема Re: Умря ли топзи клуб?нови [re: Sam]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 00:04



ти да не се фана пак за нормалните...разликата м/у свесните и не свесните мисли е начина на приемането им.



Тема Re: Умря ли топзи клуб?нови [re: дядoБлaro]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано24.11.04 08:05



разликата м/у свесните и не свесните мисли е начина на приемането им

САМО в това ли? Не вярвам.



Тема Re: Умря ли топзи клуб?нови [re: Sam]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 22:54



а в какво друго?вярата ти не е аргумент.



Тема Не клубът, България умира...нови [re: Sam]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано25.11.04 14:14



Хей Сами, да не вземеш и ти да се изкараш интегрален националист?Аз принципно съм съгласен със Сабазий но колкото и да е интегрален един национализъм той не би интегрирал хора с неустановен пол и национална принадлежност- пр."гражданите на света"...Аз съм ЗА отварянето на национализма и против пещерният национализъм, въпреки че ме кефи да правя много крайни изцепки, но това също така не ме прави либерално мислещ.Националист не може да е самоопределение а определение, щото иначе утре Костов и Азис ще станат най големите патриотари.Така че според мене думите колкото и да са красиви ако не са подкрепени със действия не означават нищо, ето затова рядко влизам тук.На по на две ракии или от скука всеки става патриотар или националист, но какво от това?Има си там някакви пещерни казионни организации и т.н. демокрация е...Нали вече е гласуван новият бюджет, на кой му пука кой какво си плямпа в някакъв си форум?И ти който си стоиш на мекото кресло кво ти пука за ставащото и какво предприемаш срещу него?Убеждаваш може би някакви "идиоти" че и педалите са хора ли?В такъв тип спорове не се ражда истината а конфронтацията.И както е казано в библията "по делата ще ги познаете", а какви са твоите дела?Какво ще направиш ти за твоята умираща Родина, ето това е въпроса...

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Не клубът, България умира...нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано25.11.04 21:13



Ами аз правя. Обаче правя също разлика между правенето и писането по форуми. И не е форумът мястото, където да си пиша отчетите за направеното. Има и още нещо - хората които наистина правят нещо, не държат да бъдат "познавани". Дори напротив.



Тема Re: Умря ли този клуб?нови [re: дядoБлaro]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано25.11.04 21:14



Цъ - не съм детска учителка за да ти обяснявам непрекъснато и подробно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.