Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Супер разобарована  
АвторKypвe (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:28



Е върнах се. Две години липсвах, не ми се прибираше, ама наложи се. И се върнах. За близо 4 първи часа отново в Майката България успях да се почувствам точно така както се чувствах преди да замина - абсолютно нежелана и излишна. Шибаната ми родина не само, че не се е променила за моето отсъствие, ами е станала по-погрозняла и вулгарна от преди. Още от Софийска аерогара замириса на типично българското ни високомерие, подкрепено с искрена тъпота и селения. Супер несъвместими качества, които тук обаче явно се съчетават успешно. Три дни по-късно вече съжалявах себе си, а 6 дни по-късно започнах да съжалявам всички, които се помещават все още из нашите територии. Сега 12 дни по-късно искам да си ходя и искам да забравя, че това е моята родина.
Знам, че досат от вас ще ме оплюят, ама как не ми дреме вие не знаете. Просто исках да споделя с вас и да се обърна към всички, които се чудят да си дойдат ли или не за лятото. За малко дори - мили хора - тук не става. Що ли?! Чалга. Мръсотия. Селения. Простотия. Оскотяване. Обедняване. Озлобяване. Супер некомфортни чувства. Един плюс обаче има - можете да си легнете с веки, който си пожелаете (за мъжете става дума - за жените други да се изкажат), но не се опитвайте да си говорите после с това парче месо за нищо различно от тривиялните глупости. Доста добри екземпляри се разхождат надървени и само чакат мигване ... ако си дойдете за малко ... мигайте повечко, но не споменавайте финансовото си състояние - рискувате да се сдобиете с гербови марки.

P.S. А какво можете да гледате по националните телевизии ... идея си нямате. Тази тема обаче е за бестселър.



Тема Re: Супер разобаровананови [re: Kypвe]  
Автор Caбaзий (damned)
Публикувано16.07.04 00:03



Благодаря за искренноста ти, курво. Само,че малко не си наясно докъде сме стогнали.. Освен,че ще те наебем след всичко това ще те заколим и ще те хвърлим на кучетата и окото няма да ми мигне. Хайде вън и ако искаш пак да се връщаш имай предвид, че обещах на кучето си да го храня само с национални нихилисти и предатели.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Супер разобаровананови [re: Kypвe]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано16.07.04 06:04



Муцка,

Същата тази "темичка" си я пуснала в Клуб България с ника "Барби". Що ти трябваше да се изрусяваш там, където най-много те сърби...

Сега да ти повторя отново:


БЪЛГАРИЯ,РОДИНАТАНЕМОГАТДАБЪДАТ"ШИБАНИ"

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема ЗАЩОнови [re: Kypвe]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано16.07.04 15:26



А ти срещу какво мислиш че се борят националистите в България и защо е тази злоба в теб срещу твоята и наша Родина.България не е виновна за това което става с нея.Виновни са предателите които я превръщат в бунище кенеф и концлагер за дегенерати.Мислиш ли че аз съм щастлив от това което виждам всеки ДЕН.Цялата тази простотия цигания селяния-мислиш ли че ми харесва...
И какво трябва да направя аз според теб да си хвана автобуса и да емигрирам ли.
Или да събера целият си справедлив гняв и да се превърна във фанатик.Май съм фанатик-просто от мен не става дезертьор-въпрос на мироглед и възпитание.
Имаш два избора да си хванеш автобуса и обратно или да разбиваш стената с глава като нас...
Избери сама.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Горкото!!!нови [re: Kypвe]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано16.07.04 17:21



Знаех си, че трябва да дойда на аерогарата имах особенното усещане, че ако не съм там ще се разочароваш повече от необходимото.
Какво да се прави притесних се неможах да намеря достатъчно голяма делегация по посрещанията, повечето трябваше да ги вадя от калните ниви, хора с мотики в ръце. А и се обади в последния момент неможах да намеря червен килим да постеля пред стълбичката на самолета. Виж добре, че цветарските магазини не бяха затворени поръчах много цветове от рози за да има какво да хвърляме пред теб със селяните когато благоволиш да слезнеш сред нас простонародните на тази мръсна земя. Поръчах оркестър за сватби и погрения (толкоз ми бяха парите)за да ти вдигне духа, наехме едно две жигулата защото знаехме че имаш нужда след дългия път. Обаче автобусе се счупи по пътя, явно така е било писано да останеш незадоволена от посещението си тук. Следващия път звънни предварително.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Tova ne e kurva, a...нови [re: Бoян lYl]  
Автор King (Antiemancipator)
Публикувано22.07.04 05:59



...pak nqkoi mrasen pederast, koi to se prawi na interesen, tuk pri nas imamnogo i moga da go razpoznaq ot kilometri - temata q ima i v drugi klubove...

..'ta mama daiba!!!

-----------------------------------------
"Il s'amuse avec de l'argent..."



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.