Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моята теманови  
Автор Caбaзий (damned)
Публикувано04.05.04 15:27



Айде откривам тема за тези, които имат какво да ми кажат.
Айде ,,комплексиран "фашист расист, хомофоб, анти семит, антихристиянин, нацист и грозник"..
Смело!! Давайте кажете си го, какво не ви харесва и какво ви!!
Айде аз как обиждам...



Тема Re: Моята теманови [re: Caбaзий]  
Автор Caбaзий (damned)
Публикувано05.05.04 10:56



Нали се разбрахме! ?Който исак да ми каже нещо лично по отношение на мен да пище в тази тема а не в други. Другите теми са по съответни въпроси. Там разни отровени прочие дядоблаговци- за тях е тази тема



Тема Нека е и моя...нови [re: Caбaзий]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано06.05.04 00:48



Хайде неолиберални отрепки като искате да се псуваме аз съм отново тук.И педалите могат да заповядат-3 теми за извратеняци в клуб на националисти-елате тук бе отрепки няма само с вас да се занимаваме постоянно.Очаквам включване от отрепките...


Моята чест се нарича вярност.


Тема Re: Нека е и моя...нови [re: Чepнopизeц]  
Автор Aнacтacия Cepбeзoвнa (ШУЛЦ)
Публикувано06.05.04 00:57



TE UTREPKITE VE4E SA SE VKLIU4ILI, ZA KYDE POVE4E DA SE VKLIU4VAT???



Тема Re: Моята теманови [re: Caбaзий]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано06.05.04 01:18



Пич, правиш сериодна грешка. Във форумите не се обсъждат личности, а тези. Никой няма нищо против теб. На никого не пречиш с циганската си физиономия, ситно-негърската ти къдрава коса и обрязания ти по еврейски член, облия ти дебел череп, сплескания нос и т.н. (познавам те лично, затова ги пиша тия работи). Хората пишат/спорят защото не са съгласни с теориите, развивани от теб. Пиши неща, които да имат връзка с главния мозък и тази тема ще остане празна.



Тема айдеееееееенови [re: Sam]  
Автор Aнacтacия Cepбeзoвнa (ШУЛЦ)
Публикувано06.05.04 01:38



Черноризецо и ти ли си педерунгелче.

..... обрязания ти по еврейски член..... хахахахах с каква любов го каза само




Тема Re: Нека е и моя... [re: Чepнopизeц]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано06.05.04 13:45



ще те видим черноризец,къв воин си със сабята и тебе сабазий колко струваш като ариец с меча.всичко друго са бля-бля-бля...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.