Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Личности, на които имаме доверие днес?  
Авторwaffen (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 22:11



Въпреки медийната пропаганда, която ни набива, че у нас няма свестни хора, аз за себе си се сещам поне за няколко имена, а като се замисля - и за още доста освен тях. Нека да не говорим само, кой е фалшив, а и кой е истински, за да си дадем сметка, имаме ли достойни общественици днес.
И така аз имам доверие на:

- Никола Григоров, водещ на Сите българи заедно. За мен той е на първо място - това което прави е наистина възрожденско и се разраства успешно все повече - и възрожденците ни така са започвали.

- Неделчо Михайлов. Ушатия може да изглежда странен тип, но е добонамерен човек. Прецака варненските общински съветници и явно много добре преценява какво прави и накъде е тръгнал. И най-важното - когато някой се обърне към него, винаги търси начин да помогне.

- Ник Щайн. Когато някой е искрен му личи и обратното. На този му личи, че е убеден, в това което прави. Предаването му дава възможност на обикновения човек да каже истината.

- Полк. Петко Йотов, шефа на военния музей. За разлика от Божидар Димитров, този с големите бакенбарди е запален патриот.
И др.

Да видим, за вас как е. Има ли личности, на които можем да се доверим?



Тема Re: Личности, на които имаме доверие днес?нови [re: waffen]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано24.04.04 01:01



Честно да ти кажа, аз май не се сещам за нито един, на когото мога да имам доверие...
Мога да ги гледам и слушам, но винаги бих сравнила с чуто и видяно и от другаде, за да си направя изводите в крайна сметка сама, доколкото е възможно.
Интересно е да отвориш в някоя интернет информационна агенция и да видиш как една и съща новина се отразява по различните вестници... някои (да не посочвам имена) имат толкова обидно жълт стил, че направо не мога да ги чета вече...

За анализи на дадена политическа или икономическа ситуация вярвам съответно на политолози и икономисти / финансисти... Не на политици... И то, оказва се, че стилът на външните анализатори (напр. когато става дума за международна политика) много повече ми допада - по-ясен и изчистен е, по-стройно организирано изложение има, по-добре е подкрепено с факти и като цяло по-обективно, отколкото нашите. Нашите медии се хвърлят на емоционални и популистки изказвания, още с един такъв пропагандаторски стил...

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: Личности, на които немаме довериенови [re: waffen]  
АвторSabazy (Нерегистриран)
Публикувано24.04.04 11:12



Айде стига бе!!
Патриоти-идиоти.
За Григовов не знам .а Ник Щайн?! за Неделчо не ми говори- абсолютно лайно като"синчето" си Бенджи. Или май нещо сбърках? -не са ли син и баща и двамата ултра грозни, уродливи , лигави и противни!!
Виж, полк. Петко Йотов е култова личност !!

Имам доверие само на себе си!! Бих се доверил само на най-близък човек-приятел!



Тема Някои с отрицателно довериенови [re: waffen]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано24.04.04 11:43



Такива, които знам, че работят против българщината. Най-вече пасито ....

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Re: Личности, на които имаме доверие днес?нови [re: waffen]  
Автор Amicus Plato (Apprentice)
Публикувано25.04.04 00:09



Може ли да уточниш доверие за какво по-точно? Да му вярваме като ни предоставя информация, че е надеждна, да му вярваме като ни говори, че е искрен, да управлява държавата или че може да си върши неговата собствена работа? Щото има разлика. Например, може да вярвам на Ник Щайн, че е искрен (което не вярвам, но това е друга тема), но да не вярвам, че ще се справи добре в управлението на държавата примерно.
Или да ги разделим на категории, ако искаш, защото всичките имат значение?

Fato maior prudentia.


Тема Re: Личности, на които имаме доверие днес?нови [re: Amicus Plato]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано25.04.04 10:55



Мисля, че бъркаш категориите - преценка за способности в дадена област и вяра у човека, което си е, че той е искрен с теб.

... И всякоя възраст, класа, пол, занятье зимаше участье в това предприятье ...


Тема Re: Някои с отрицателно довериенови [re: ЯPOCTcлaв]  
АвторBash maistora (Нерегистриран)
Публикувано25.04.04 15:50



Ne samo tozi chifutski izrod, no i vsite idioti v parlament i pravitelstvo, koito dosega sa glasuvali sreshtu balgarskite interesi i za svoite i koito sasipaha stranata ni - Kostov, Bojkov, Koburga, Sviniarov, Panaiotov... ot vschki partii i cvetove! Mrasna dolna pasmina e tova!



Тема Re: Личности, на които имаме доверие днес?нови [re: Amicus Plato]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 01:53



Налага ли се да говорим глупости и да се извъртат нещата?
Вярно е, че Ник Щайн е честен човек, но кога е казал, че има намерение да си вади българско гражданство, камо ли да управлява. Доверието е за това, за което съответния човек се е захванал да върши - все едно дали управлява държава или трактор. Нали не си бавно изостанала? Извинявай, но въпроса ти е безсмислен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.