Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 05.10.24 
Непрофесионални
   >> Българи за България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема За форум, свободен от извратенинови  
Авторwaffen (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 02:31



За някои неща трябва да има търпимост и толерантност, обаче други минават границите. Куриоз е да ги търпим.
Обратните вече навсякъде имат повече права и власт от нас. Мафията им управлява страната ни и доведе пенсионерите, които цял живот са работили до кофите. Резил!
И тука ли трябва да ги търпим и защо? За какъв чемер? И за какво ни е да разговаряме с тях и да им четем философиите - това е абсурдно.
Може ли да има поне едно място, свободно от тях или не може?
Кубратов, това патриотичен форум ли ще е или лудница, либерално дружество и педераска среща? И Мошето ни се смее и с право.

Предлагам форумът да се забрани за извратени.



Тема Re: За форум, свободен от извратенинови [re: waffen]  
Авторwaffen (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 03:06



Да видим какво смятат останалите.



Тема Re: За форум, свободен от извратенинови [re: waffen]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано16.04.04 03:23



Т.е. ти искаш да ми забраниш достъпа, защото:

1) Гей мафията е довела пенсионерите в България до кофите за смет.
2) Страх те е какво ще си помисли някой за теб, ако разговаряш с мен.

ОК, забранете ми достъпа. Няма проблеми. Няма да кажа на гей мафията. :-)



Тема Re: За форум, свободен от извратенинови [re: jaytee]  
Авторwaffen (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 03:56



По-добре да разговарям с радиото.

Нищо лично(освен че никак не обичам Хайван Костов) - въпросът е принципен.



Тема Сятам, ченови [re: waffen]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано16.04.04 04:19



ТИ СИ КУКУРИГУ!!!

КУУ-КУ-РИ-ГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!

Наред с още 3-4, които сте се събрали тука и си гукате задушевно.
...... Предсказанието ми се сбъдна, за съжаление......

Този клуб е бита карта!


Споко, за вас ще стане рай за душевноболните, когато в скоро време си изберете за модератор един от вас и изгоните всички свестни хора!

И така - ето, давам ти повод да викнеш избори за модератор, скъпи г-н КУКУРИГУ! Понеже в момента не можеш да ме триеш, оплачи се на Арменския поп да ти назначи модератор да ме изтрие. Пък, междувременно, аз може и да се опитам да направя нещо за тоя клуб.

Все пак, зависи не от мен, а от дир-а. Ако са решили да бъдат сериозни с тоя клуб, ще си проличи. Ако ли пък ще е поредната сбирщина на губи-времевци с дупки между ушите и ями между зъбите, хахаха, СПАСЕНИЕ НЯМА.

Кууууууууууууууу-куууууууууууууууууу-риииииииииииииииииииии-гууууууууууууууу

Don't mess with the messer!


Тема глупостинови [re: waffen]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано16.04.04 11:14



я се стегни
гей мафия, еврейска мафия, турска мафия, циганска мафия, западноевропейски и американски "подривни елементи" и изпортени съвременни ценности... нагледах се достатъчно на обвинения в тоя клуб

най-лесно е някой ДРУГ да ни е виновен за дереджето!

аз казвам: всеки да си гледа под собствените чаршафи и да не се вре под чуждите
все тая е кой с кого спи, важното е дали решенията, които взима като политик, са добри за България или не
омразата към "другия" не е нужна на България
ако почнем да се разединяваме отвътре, съвсем на разграден двор ще се обърнем
правилният път е да се сплотяваме - всички, които се чувстваме българи и милеем за тая страна!
иначе чрез разединение... нали знаеш за Кубратовия сноп...

a wee little girl with a can of gasoline


Тема За малоумната овцаКнови [re: oтвopeнa]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано16.04.04 12:56



Виж-тук всеки защитава някаква позиция с аргументи и факти това си е основата и на гражданското общество и на демокрацията а както и сама знаеш в спора се ражда истината.Не виждам какъв ти е проблема-това че не можеш да кажеш нещо умно си е лично твой проблем както и избиването на комплекса за малоумност.Мога да уважавам хора които се опитват да мислят или го правят а не такива като теб които открито провокират останалите-да бъдат псувани и обиждани.Мога да приемам чужди мнения да споря и отчасти дори да се съгласявам с тях-но все пак трябва да са мнения с аргументи и факти нали!Евала на гея-дразни постоянно- ама го прави с интелект.Ти си далеч под неговото ниво.Затова върви при някоя маймуна те поизмушка и да родиш още някое копеле-за да си имаш някаква работа-щото то като стоиш на сухо-само глупости ти се въртят в главата.

Моята чест се нарича вярност.


Тема Re: глупостинови [re: Loretta]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано16.04.04 13:19



гей мафия, еврейска мафия, турска мафия, циганска мафия, западноевропейски и американски "подривни елементи - за съжаление сме разединени вече до неузнаваемостточно точно от тези фактори които вече си имат навсякъде по една пета колона.Няма го вече дори елемента конспирация-има едно брутално и вулгарно управление на малцинството заело власта над мнозинството.
Пример-Лидия Шулева -министър-братовчедка на Соломон Паси-Исак Паси -директор на БАН-баща на Соломон Паси.Дотука ги знам-за по нататък мога да се досещам-те дори не се крият.И Миглена Кунева е еврейка и Надежда Михайлова и Сергей Станишев...
Мисля да пусна един списък на българските масони и ложи в политиката...
Нека играем с факти-нека наричаме нещата с истинските им имена.Колко евреи има в България и колко са в политиката и в бизнеса.Покажи ми евреин работник!
Тук се сплотяваме около общият враг -заради който сме в такова положение-
и за да променим системата трябва да го познаваме добре-иначе всичко е безсмислено.

Моята чест се нарича вярност.


Тема Re: глупостинови [re: Loretta]  
Автор Sabazy (ариец)
Публикувано16.04.04 13:28



Лоретке, какво наистина ви правят в Норвегия та не виждате нещата?
Не казвам, че мафята е виновна , но тя е виновна затова най-вече ,че вие скапала ценностите/още тук/ и постоянно говорите за права за единение на куцо и сакато в името си на някаква си България, която най-вероятно вие виждате като масонска Норвегия или комунистическа Швеция!
Но я се замислете на човек само храна , веселби и спане ли му трябват?!



Тема Re: Сятам, ченови [re: oтвopeнa]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано16.04.04 13:57



Бря ти си била силна и в смятането, сега ще почнеш и да мислиш.
От теб свестния човек нищо не чухме по някоя тема освен "съботаж, тоя клуб е провал".
Ами кажи нещо свястно де пред което да онемем или върху което да помислим.
Ще ти дам един съвед защото виждам, че освен да мрънкаш тук с друго не си полезна за сега.
Явно те бива в граматикат защо не намериш и някой да разбира от компютри и не направите един редактор на Български за програми като майкрософт офис
или нещо друго, така наистина ще си полезна не просто мрънкаща.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.