Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Не само съм чувал бе душко, ами съмнови [re: Elvenpath]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано28.02.05 17:35



и виждал в действие. Че и съм страдал пряко от това. И финансово и морално.
И хич не е приятно да знаеш. Разбирам дъщеря ми, която е на 5 години да са червосва и мазоти щото си мисли, че така ще е голяма и красива, ама жени с бая опит зад себе си да седят и да ме разпитват: "Ама кажи сега какво не ти харесва в мен? Признай си, не може нещо да няма." Е т`ва не мога да го проумея.

и с дълго и с късо...


Тема Re: Не само съм чувал бе душко, ами съмнови [re: kЪЖ]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано28.02.05 18:52



Мдам! И аз не мога да го проумея! Може би не точно това което ти имаш в предвид! Аз не проумявам как може жена да пита мъж какво ТОЙ не харесва в нея?! Аз съм доволна когато аз си се харесвам,а кой ме харесва и кой не си е лично негов проблем! Нямам намерение да ставам ничие "творение"! Суетата на месец ми струва средно към 40-50 лв.! Не много,но не и малко! Предпочитам също да си ги давам от моя джоб-първо заради самочувствието че не си зависим от мъж и второ за да няма натяквания

Трием всичко сръбско!

Тема Виж сега,нови [re: Elvenpath]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 11:04



при тебе явно още не стои проблема "Ами сега като ги минах трийсетте..."
Та затова не те гложди. Цената на суетата ти не мога да кажа дали е приемлива или не това сама си го решаваш. Тая честно казано не е толкова болезнена за мен щото някои неща съм свикнеал да ги приемам като дадености, просто като се рачоплимхме за цветове си спомних едно лично преживяване преди около 15 г., което сега ме размива ама тогава...



Тема Re: Виж сега,нови [re: MЖ]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано01.03.05 11:17



Ами да,доста далечко съм от трийсетака,но тва не променя нищо! Ъъъъъ преживяването тайна ли е?!

Трием всичко сръбско!

Тема Re: Виж сега,нови [re: Elvenpath]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано01.03.05 13:27



Що да е тайна, не е. В зората на пазараните отношения и на запълване на дефицита от стоки за жената, мисля 1991-92 г. реших да се изпраскам с подарък пред гаджето и като направих кратък обзор на това, от което би имала нужда, а не си го е осигорила към момента и понеже бая време отделяше да споделя възторга си от появата на козметични продукти по витрините, които доскоро бяха кът, реших да и купя качествен крем. Щото червила, парфюми и дезодоранти си имаше вече доста. Според мен де. Хем да съм полезен, хем да блесна с познаване на въжделенията женски. Та ръснах се къде 180 кинта/на ония пари не бяха малко/ за някаква серия, френска. Оказа се, че съм купил нещо дет се препоръчва за суха сбъчкана кожа на лице, ръце и т.н.т. Ела да видиш после к`во стана. Засегна се, че още и било рано за такива работи, отпусната ли съм намирал кожата и? Какво искам да кажа с това? С две думи след една седмица натяквания ме натири. Ако бяхме я задълбали работата и не бях се издънил, сега сигурно щеше и тя да ме пита как намирам лицето и има ли бръчки и т.н.т. Всяко нещо с времето си. Вече от такива въпроси ми става весело. Ама само на мен. И ми викат простак.

и с дълго и с късо...


Тема Re: Виж сега,нови [re: kЪЖ]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано01.03.05 17:23



Ахахахаха! Аз ако бях на нейно място щях да се спукам от смях!Ми какво толкова,заменяте ги и толкова,кво има да бучи една седмица за нищо?!

Трием всичко сръбско!

Тема Re: Виж сега,нови [re: Elvenpath]  
АвторkЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 19:19



А кажи ми де?!!



Тема Re: когато картофите свършат настава същинскатанови [re: пak kapтoфи зa вeчep]  
Автор aдckият kapтoф (страшен)
Публикувано17.06.05 21:58



Мдааааа така е! криза в картофената популация води до глад.

Важното е гълъби да няма.



Тема Re: когато картофите свършат настава същинскатанови [re: aдckият kapтoф]  
Автор Elizabeth Bathory (дзвер незнаен)
Публикувано18.06.05 13:26



мисля че гълъбите проядоха картофи!

Не насилвай нещата - вземи по-голям чук.

Тема Re: когато картофите свършат настава същинскатанови [re: Elizabeth Bathory]  
Автор kapтoфeнo извънзeмнo (нло)
Публикувано22.06.05 11:54



така им се пада! това е наказание!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.