Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 31.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ако мога в кратце да обобящя:нови [re: woman_eur]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано27.02.05 15:28



Тръгнахме от морални категории дали е добре да си навлек и защо не на всеки т`ва състояние е неприсъщо и стигнахме до опознавателство на природното си амплоа. Оказа се, че тя е брюнетка обичаща банани, а аз дълбокоподводно зверище.В тоя ред на мисли, кат` гледам ти ма си стройна червеноска или мислиш да си смениш цвета на косата?

хруссс!



Тема Re: Е после...нови [re: Elvenpath]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано27.02.05 15:31



Не е толкоз просто! Има си и природни обусловености!

хруссс!



Тема Re: Накратко:нови [re: kЪЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано27.02.05 15:37



Не съм аз нито едната нито другата. Просто не съм толкова малка вече. За добро или лошо.



Тема Re: Накратко:нови [re: woman_eur]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано27.02.05 16:08



К`во пък може да му е лошото? Е не знам при тебе как е, ама при мен все още косата си ми е на място, малко тъй да каже придобих "благополучие", та вече не мога да рипам по стълбището ама за сметка на т`ва се радвам на "житейски" опит и някои други неща дето идват само с времето...

хруссс!



Тема Re: Вие двамата ........нови [re: woman_eur]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано27.02.05 22:16



върви,върви! по терлъци ама върви

Трием всичко сръбско!

Тема по въпроса за коситенови [re: woman_eur]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано27.02.05 22:20



една година бях бялоруса/значително ми намаля през това време количеството коса на главата,добре,че ми е много гъста,та не оплешивях съвсем/,после две години ми беше толкова яркочервена-към розова почти! накрая ми писна и сега съм черна от половин година!

Трием всичко сръбско!

Тема Начи русите оплишевяват по-скоростнонови [re: Elvenpath]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 13:37



така ли? Или е по-скоро от начина на прилагане на средствата за придаване на различни от натуралните, цветови окраски? Не че има голямо значение ама ти спомняш ли си природно дадения ти от родителите цвят?



Тема Re: Начи русите оплишевяват по-скоростнонови [re: MЖ]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано28.02.05 16:31



Зависи от начина на прилигане! Аз включих за спешни резултати 30%-тов перхидрол!! Хаха! С родния ми цвят не сме се виждали откакто бях 6-ти клас!

Трием всичко сръбско!

Тема Re: Начи русите оплишевяват по-скоростнонови [re: Elvenpath]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано28.02.05 16:48



Може и да прозвуча като невежа ама к`во е т`ва перхидрол? Интуитивно предполагам, че е препарат приравнен с пестицидите. ДОБРЕ БЕ, ЗАЩО,
ЗАЩО вие жените непрекъснато нещо се чоплите зарад външния си вид?
Не е само заради мъжете. Не казвам, да затворят фабриките за парфюм или
червила и мазила, ама в 90% от случаите т`ва дето се наказвате така е излишно.

и с дълго и с късо...


Тема Re: Начи русите оплишевяват по-скоростнонови [re: kЪЖ]  
Автор Elvenpath (темерут)
Публикувано28.02.05 17:14



Хахахаха! Препарат за дезинфекция! Чисти петна от кръв,в работата на майка ми го използват за дезинфекция на операционната! За изрусяване се използва около 6%! Хехехе! Аз да не се мина-30%! За женска суета нещо да си чувал?!

Трием всичко сръбско!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.