Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Щото....нови [re: RnB Fenka]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано18.02.05 09:40



.....е тъпо парче......



Тема Не страдай бе душко.нови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 10:09



и то така отчаяно. Блондинки харесвах в гимназията. Тъй-да се каже от тогава вкусовете ми претърпяха еволюция. Пък и модната тенденция в момента е друга. А за лекото да ти дам малко акъл като качествен ленивец:
1.Не прави нещо за ден ако можеш да го направиш за три. Щото после ще ти се стоварят още ангажименти за останалите два.
2. Не изпълнявай нечие задължение щото ти можеш, а този дето е негово не. Щото после задължението ще си остане вечно твое.
3. Ако имаш цяла седмица да свършиш нещо остави го за последните два дни, ще видиш, че ако е важно пак ще го направиш, ама няма да има време да се оглежда и ти или някой друг да му намирате несъществуващи кусури и да си губиш останалите пет дни в излишен перфекционизъм.
Уф, колко дълго писах. Ма нали е от печален опит, болка ми е да те гледам как и ти се съсипваш.



Тема Re: Щото....нови [re: woman_eur]  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано18.02.05 10:19



ама готино!



Тема Re: Не страдам!нови [re: MЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано19.02.05 09:47



Абе, и ние знаем канцеларските номера, ама не е там работата.... Просто някои си можем повече и все сме ние на първа линия. За добро или лошо, ама това уморява! Но пък днес и утре ще си почина! Приятен уикенд!



Тема Е ТЕ ТОВА Е ТОнови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 09:54



нашето злоЩастие: да знаем, ама само да го знаем, виж други може и да не са стигнали до тия практически изводи ма си ги прилагат без проблем. Даже вече спрях и да се дразня, поне от време на време.
А уикенда да ти кажа го изкарах д`ет се вика от дивана до масата и обратно.




Тема Re: Е ТЕ ТОВА Е ТОнови [re: MЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано23.02.05 13:51



Ето това доказва, че истински мъж, на място! Лежачка, мачове, биричка - тези три неща!



Тема Re: Е ТЕ ТОВА Е ТОнови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 14:07



Ти напрао ма разби. За пръв път да срещна жена така добре разбираща мъжката природа



Тема я, и в този клуб си решил...нови [re: hlyc]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано09.03.05 21:33



...да се пробваш в изкуството на словесната война.
Но знай, че измеренията на храбростта не са в твоя полза.
Гей е не spider4o, а на майка ти сина, поради 2 основни причини:
1) Нямаш доблестта и смелостта да ми го кажеш от истинския си ник, защото знаеш, че ще те връхлети гнева ми до такава степен, че ще ти изсъхнат интегралните схеми на пц-то.
2) Писал си в поне 20 клуба на връх Нова Година. Кой колосален идиот, освен теб, ще кисне пред компютъра в датата установена за алкохолизъм, оргии и гърмежи?
Ти осъзнаваш колко си жалък и това те прави още по-нещастен.
Почивай в мир.


Горда Стара планина...

Тема Re: Не разбирам...нови [re: spider4o™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано10.03.05 09:12



.....защо се занимаваш с тоя цървул?! Нали на едно др.място ти казах за Моцарт и Салиери?! И ти го казах не толкова да те величая тебе, а за да подчертая факта, че 2/3 от човечеството е посредствената му част! Т.е. тези, които нищо не могат и само завиждат на останалите! Дори не ми се пише по-пространно!
Хубав ден!



Тема Аз разбирам,нови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:53



Занимава се щото не иска да остави един тъпан да се мисли за много оригинален.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.