Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 09:56



Мисля си, водещата на "Елит" по БНТ - Надя (Донка-също) е ужасно лигава. То не бяха големи зъби, то не беше тръскане на главата на всяка дума, то не бяха малоумни изречения, а за измислените прически просто няма да говоря... Кой ги избира тези водещи - искрено оценявам неговата заблуда...! Толкова сериозни хора гледат ТВ, че чак ми става обидно като си помисля как ги третират като олигофрени като им поднасят само простотии представяни от простотии. И не са прави като казват да си сменим канала като не ни харесва предаването, защото ние си плащаме и данъците и таксите за кабелна ТВ, за да гледаме качество и като образ и като съдържание, било то на 1-ви, 2-ри, 5-ти, 8-ми, 35-ти и т.н. канал! Прав(а) ли съм? Ега ти живота, ега ти държавата, ега ти ......



Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: passion]  
Авторgaga (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 15:47



Protivno ligava. Pada rejtinga i na Elit.



Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: passion]  
АвторЛили Ивaнoвa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 06:48



Напълно си прав.Ужасна е...Ива Екимова е проста като гъз и поне е без претенции.Докато тая ебла е и нагла.Кои ги събира такива в Канала...
Да не говорим за водещия на Панорама Бойко Василев,които има гъз колкото гъзовете на Ива и Донка взети на квадрат.
Ааааааааааааааа,ще полудея...
Искааам Люба Кулезич и Явор Дачков,махаите тия курви.



Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: passion]  
Автор miss_independent (непознат )
Публикувано05.08.03 15:01



Ami tq i Radost ot "Ogleadala"malko neadekvatna go razdava...



Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: miss_independent]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 15:57



да ама на нея някак й ходи...



Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: passion]  
Авторkoбpичka (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 14:43



А...бе ...вие така звучите...все едно ,че слушам баби пенсионерки дето всички са им криви. Имам едно такова усещане ,че всички тук злобеете../ама чак ще се пръснете от злоба/ и завиждате /чак ще се спукате по шевовете/... и то не защото са толкова слаби като водещи...ами защо те са се уредили , а не вий..........нищо де....злобейте...плюйте....типично български звучите...пък кервана си върви......



Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: koбpичka]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано08.08.03 14:53



Затова пък ти компенсираш с широко скроена душа, а;)))))

На мен Ива ми е много ужасна на екран, затова няма как да кажа нещо добро за нея:) Съвсем не всички са ми криви, а именно тя.

Не оклюквам други водещи, защото няма никой друг който да ме дразни толкова :)

The wind of change blows straight
into the face of time......


Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: Kapли]  
Авторkoбpичka (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 15:02



а...бе за скрояването...си прав...!!!
но като четеш мненията по темата...не ти ли се струват гадни и злобни!!!
наистина малко преиграва нашата"хубавица" ама пък кани и интересни събеседници. А Слави как ти се струва....започна да се повтаря...и да пошлее напоследък???



Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава...нови [re: koбpичka]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано08.08.03 15:09



На Слави мъжът ми му е фен, аз не съм. Но гарантирано мога да изгледам цяло негово предаване без да полудея от гняв. Което не мога да кажа за Ива, независимо кой й е събеседник повече от 5 минути не мога да гледам - просто тя не става за водеща, липсва й това което се нарича личен чар и то в степен, която много дразни. Като се опитва да го компенсира с "непосредствено" поведение, още по-лошо става. Тя може да е много интелигентно и нормално момиче, но пред камерата просто става на гъз, ако мога така да се изразя.

The wind of change blows straight
into the face of time......


Тема Re: И Надя от "Елит" е мнооого лигава... [re: passion]  
АвторЯдocaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 16:16



Много се прав!
Тези бивши "асистентки" на Къци са пълна скръб. Но нали са от една школа "Нееееее-е-е-е-еееевада"! Вярно е, че са прекалено лигави и празноглави и затова не трябва да им се позволява да говорят в ефир! Изказванията им са на такава висота , че дори блондинките от вицовете биха им завидели. Моето скромно мнение, че че Ивето и Надето не ги бива за нищо друго освен да се кълчат и хилят, всякаш им дават филийка намазана с пастет "Апетит". Същото важи и за Албена Вулева, но с едно малко допълнение, че освен тъпа е и грозна. Грозна е, защото е злобна и завистлива.
Какво да ги правиш "Невадки"............




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.