Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема IVA V "RUSKA RULETKA"нови  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано22.07.03 16:39



Male sram i ujas i pozor. Wse o4akwah da se slu4i rezila,ama twa da widq konskata mucunka na Iva w liubimoto si predawane - neeeeeeeeeeeee. kak moje. towa predawane mi be6e lubimoto a tq go okepazi. trqbwa6e tq parwa da padne w dupkata ida si s4upi kraka... ama ne. za6to SYDBATA ne q podmina a zastana do neq, trqbwa6e da q izostawi kogato pada, ta da se prebie dano. i za6to DIMI q puska na takiwa mesta,a ne si q darji v apartamenta zaklu4ena. Mislq si bate DIMI tolkowa li q e zakasal s fenkite, ta se e sprql na neq. Wse si misxlq 4e kato izwesten w sredite ima golqm izbor,ama to4no pyk na taq da se spre. winagi sam se iznenadwala ot izbora na myjete sprqmo jenite. i ako bqh na Vladi Aprilow 6tqh da se sramuwam 4e mi e bratov4edka. No nikoj ne izbira roda si,nali.

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Ей, ей, ей...нови [re: STOiMiRa]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано22.07.03 19:44



изневеряваш на Дамян с Дими, недей така! Друго си е да се изправи исполина Дамян (1.65 м) в "Руска рулетка" и да отговори перфектно на въпроси от рода: "Гранична река в Б/я, започва с Ду и завършва на нав", "Плод, от който се прави компот от круши", "Малкото име на Петър Стоянов", "Каква длъжност има министърът на транспорта" и тем подобни, защото други въпроси ще го затруднят...

Предложих ти нещо в отговор на твой постинг - плети си чорапките и си носи домотканите пуловери... От телевизия разбираш, колкото прасе от кладенчова вода...



Тема Re: Ей, ей, ей...нови [re: мaлkия]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано22.07.03 19:52



E,po dobre 6te otgowori ot Mi6o 6amara w 'stani bugat'.
twoqta uriginalnost me hwarli w orkestara ot smqh. sled kato pomislih 3 4asa koe e malkloto ime na Petyr Stoqnow,re6ih da se obadq na Damqn i da go popitam.

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Ива, ма това ти ли си?нови [re: STOiMiRa]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано22.07.03 20:29



Не, не е Ива, тя би отговорила по-умно (защото по-тъпо не може) пръц!



Тема Re: Ива, ма това ти ли си?нови [re: мaлkия]  
Авторвaлeнтин (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 11:17



Каква е тази злоба? Тая Стоимира е тотално сбъркано същество- как ще пожелаеш на някой, който и какъвто и да е в твоите очи, да си счупи крака?!?! Това е болестно състояние! Не е нормално да искаш някой, който дори не познаваш, да пострада. Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!



Тема Iva si s4upi glawata w 'Ruska ruletka'нови [re: вaлeнтин]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано18.08.03 05:41



hahahahhahahhaa
naskoro me pusnaha ot ludnicata,bqh gledala samo 1 predawane s Iva i poludqh.
E,hajde da ne si 4upi kraka,glawata da si s4upi. belki poumnee malko pone.

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Re: IVA V "RUSKA RULETKA"нови [re: STOiMiRa]  
Автор AHГEЛИHA (Пилот)
Публикувано26.08.03 14:58



Na koi vypros padna???

Kolko sa petimata ot REMS, li?



Тема Re: Na koj wapros padna IVAнови [re: AHГEЛИHA]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано27.08.03 00:33



Ruska ruletka: Kakwo otgowarq ogledalceto, sled kato ma6tehata go pita koq e naj-krasiwa na zemqta?
1. nqma druga po-krasiwa ot teb
2. snejanka e naj-krasiwa na zemqta
3. Iva e naj-krasiwa na zemqta
Iva: (poznajte kakwo otgowarq na6ata umnica,za da padne i da si na4upi glawata)
tq otgowarq - s otgowor 3
(abe tuj momi4e gleda li se w ogledaloto izob6to ili e izhwarlila wsi4kite si ogledala w apartamenta - kakto 4etoh w edin westnik s 3 bukwi - za6toto wse j napomnqli za ujasnata gledka)

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Re: Na koj wapros padna IVA [re: STOiMiRa]  
Авторkolio (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 18:43



Fakt e, che otgovori na vsichki ostanali vaprosi i ostana pochti do kraya. A vie, Stomira, yavno hranite mnooooooogo zloba v sebe si.



Тема Re: Na koj wapros padna IVAнови [re: kolio]  
Авторaraven (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 21:45



tja taja muhla stoimir4eto...o6te si me4tae da e jurnalistka i nali taka stava , 4e koito za kakvoto ne stava, a mu se iska, prosto go otri4a...
Zlobata e neinija baipas na milata...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.