Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 24.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Първото интересно предаване на Ива  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 23:44



Срещата с Лили Иванова беше първото интересно издание на иначе традиционно слабото предаване *По-добре късно,отколкото никога*.Това навежда на мисълта,че причината за негледаемостта на шоуто не е толкова в Ива,колкото в сценаристите ,режисьорите и продуцентите на предаването,както и в отровната атмосфера в Канал 1.
Срещата с искрената Лили Иванова и Драгомир Драганов,лишена от сценарии накара цяла България да хареса поне за една вечер и Ива,което никак не е малко...



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: Ивaн]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 01:23



napulno podkrepiam mnenieto ti 4e tazi ve4er predavaneto be6e interesno,po-to4no gostite biaha.Lili Ivanova i Drago biaha dosta iskreni,koeto e pohvalno.V tselia sviat si uvajavat horata na izkustvoto ,no nie bulgarite za tova sme na tova deredje..samo zloba i zavist bulvame.EVALA na Lili 4e im kaza na tia mafioti ot M-tel...........kakvoto triabva6e.A otnosno Ivka,,,,abe mnogo e slaboumna bre mnogo....



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: az]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 11:24



Може да не харесвате Ива, но тя за разлика от други водещи излъчва доброта, а не злоба. Благодаря на нея и на сценаристите, че поканиха Лили - тази велика жена, която за пореден път доказа, че е неповторима. Гордея се, че България има такъв талант, но не се гордея с простотията, злобата и завистта на повечето българи.



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: Ивaн]  
АвторThe top (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 13:25



Лили й спаси предаването - добре, че не й даде възможност да говори!

А Лили си е ... Лили, т.е. Върхът!



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: Mилeнa]  
АвторKa6pirovski (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 14:47



Единствената заслуга за предаването е на Лили и на Драго. Да, Ива е добра, но простовата.Е, поне малко се научи да се облича сносно.Но и това е спорен въпрос. Както го каза в разговора и Лили:Човек или го носи това в себе си или не.На някои неща не може да се научи, ако го няма вътре в себе си.Абе ужасно си е предаването, единственото силно нещо са интересните събеседници.А участието на Лили Иванова е Бинго за Ива.



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: The top]  
Автор piligrim (непознат )
Публикувано29.07.03 16:17



Лили Иванова знае къде да отиде като гост..
Знае кои са и приятели ..........и поради тази причина ги дарява с искреността си...
Това е положението.



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: Ивaн]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано29.07.03 23:48



Лили и Драго цяла вечер говориха против Слави, само дето от културно поведение не му казаха името. А пък трябваше! Като почна с МТел, да беше споменала и Слави. Но нищо, може би показаха, че не са на неговото ниво.

Hades, Saint Seiya

Тема Re:нови [re: Mилeнa]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 23:54



Има нещо такова...
Ок,на първо време трябва да се натирят тъпите и сценаристи, а иначе девойчето с малко бой и лишаване от храна ще се научи на вкус и стил.



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: Ивaн]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 04:48



аз пък се чудя как Лили Иванова е приятелка с тоя мазник Драгомир Драганов?
много ме размя Драго като каза първо, че не се взема на сериозно като певец, а малко по-късно стана ясно, че ще издава самостоятелен албум.след като не се взема на сериозно,а издава албум, може би го прави за нас хората? в такъв случай албумът би трябвало да бъде озаглавен: "Светът има нужда от моята песен"
а представете си, ако гост на Ива беше само Драго...щеше да бъде даден утвърдителен отговор на въпроса :" Възможно ли е да има по-лигаво предаване от това?"



Тема Re:нови [re: Ивaн]  
АвторKa6pirovski (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 19:00



Тази грозотия Ива в интервю за сп.Кой се изцепи че била братовчедка на Венета Райкова.Само че Венета Райкова я оскуба после...А на въпроса защо никога не говори за първия си брак, Ива отговаря:Защото бях забравила.Вие ме подсетихте.Имаше май нещо такова,ама какво беше...
Ами тъпа си е Ива и това си е.Колкото и да се мисли за оригинална,истината е че никога няма да бъде на ниво.Защото не й идва отвътре.И когато гост й беше Лили Иванова добре си пролича разликата в класите.Абе Ива,къде си тръгнала да се тикаш в"А "група?



Тема Re:нови [re: Ka6pirovski]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано02.08.03 01:10



Спомням си един случай от миналата година, преди Ива да стане медийна звезда. Имаше презентация на съвременна японска поп-рок музика в Зала 2 на НДК и се бяхме събрали един куп фенове на японска музика и разни учещи японски, дори и цялото японско посолство беше там. И кой мислите беше водещ на събитието - Ивчето! Цяла вечер се лигави, а на всичкото отгоре се кълнеше, че слуша страхотно много японски рок, обаче имаше сериозни затруднения при произнасяне имената на певците, хахаха! Да не говорим, че ни засипваше с абсолютно грешна фактология.
В това време нейният съпруг беше специално дошъл да си я гледа и стоеше гордо в центъра на залата.

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: дo-pe-ми]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано03.08.03 19:07



що за мислене?
Не ми е ясно защо според някой българи,интелигентния човек е смятан за лигльо...Това е нечувана злоба!
Драгомир Драганов си е природно интелигентна личност и тези,които СЛУШАТ добре със уши,разум и сърце са наясно с това.Престанете със зависта и неуместната критика!!!
Лили и Драго бяха идеален тандем,взаимнодопълващ се...Искреността им беше очеВАДНА и неподправена
Очакваме появяването им в Бургас на 08 август с нетърпение!!!



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: sea-farer]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 01:53



хаха
що за глупости?
на мен пък не ми е ясно защо според теб "не харесвам" означава "завиждам"?
напълно съм съгласна,че интелигентният човек не е лигльо, аз нарекох лигльовци ива и драго.за искреността на лили не споря, но виж за драговата може да се поспори, обаче ти като смяташ че е искрен,що пък да те убеждавам в противното?само бих те посъветвала да го слушаш малко повече с ушите си,от колкото със сърцето си,когато говори.
приятно изкарване на концерта.



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: дo-pe-ми]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано05.08.03 18:16



от къде ти хрумна странната мисъл,че според мен "не харесвам",означава:"завиждам"?
Аз по принцип не бъркам двете понятия-имат различен произход!
Ще ти кажа нещо,с което не целя да създавам спор:Драго е артистичен тип натура,а това доста често се определя като ЛИГАВЕНЕ от непросветените!
И друго:твърдиш,че Драго е неискрен...предизвиквам те да се обосновеш!Ако доводите ти са достатъчно разумни ОК,в противен случай ще считам,че мнението ти е изцяло изградено върху неразумна основа-СИМПАТИЯ/АНТИПАТИЯ....
И последно:не знам начина ти на слушане,но най-ефикасния начин да РАЗБЕРЕШ и да си НАЯСНО с това,което чуваш е съвкупността от добър слух,трезв разум и сърце!!!В противен случай някой елементи са ти убягнали от чутото,тоест-почти нищо не си разбрал....

Благодаря ти за пожеланията



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: sea-farer]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 03:33



да, двете понятия са със съвсем различно значение, но те набедих,че ги вземаш за едно и също нещо,поради простата причина, че след като изказах антипатията си към драго, ти го отпраши в разсъждения,за човешката злоба и прочия.та това,че някой не харесва така любимия ни незнам-си-кой не озанчава задължително,че му завижда,злобее и прочия.а искреността не се доказва с факти и аргументи (истината в съда,може би да,но искреността...),тя се усеща и нея или я има или я няма, така,че да ти докажа, че драго е неискрен е толкова възможно, колкото ти да ми докажеш на мен,че е искрен. а "неразумната основа симпатия/антипатия" се поражда все от нещо си, не мислиш ли? най-ефикасният начин да разбереш нещо може би е тази съвкупност,но това е пордедната крилата фраза, като примерно:" обичай така сякаш никога не си бил нараняван" и т.п., т.е. на теория е добре, но на практика издишат, защото човек винаги дава превес на нещо си,в твоя случай на сърцето,но лошо няма щом така си щастлив/а, аз се радвам за теб.
и не приемай лично антипатият ми към драго, той си е един лигав мазник за мен,но това не трябва да те трови, все пак аз не се притеснявам, че ти и незнам си колко още пенсионерки страшно си падат по него.
всичко добро ти желая!



Тема Re:нови [re: Tomoe]  
АвторЧичoлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 11:34



Минала тя Ива покрай медийните звезди...Наесен, като я изритат да я видим кой ще я прибере тогава...



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: дo-pe-ми]  
АвторBecи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 15:43



Драго е отврат! Не знам по каква причина обяви в последния "Чай", че Азис е "най-голямото явление в българския шоубизнес за всички времена". Сантиментален лигоч!



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: Becи]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано07.08.03 18:47



симпатичен или не,Азис си е явление в българския шоубизнес!!!
Не казвам това воден от лично предпочитание,не харесвам Азис,но твърдя,че той Е явление...
Между другото,без да обиждам тийнейджърската ви възраст,но съм наясно,че съдите хората по доста странни критерии...
Нищо лично!



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: Becи]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 02:37



ами причината най-вероятно е, че Азис му е бил гост.



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: sea-farer]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 03:11



това май е нагледен пример за избирателна чуваемост. драго е казал:"най-голямото явление в българския шоубизнес за всички времена". а ти си си избрал само "явление в българския шоубизнес".
да те питам само, ако драго искрено твърди това (а според теб той е искрен, следователно би трябвало да е така), значи лили иванова стои след азис или как?
такива сме си ние тинейджърите, още непокварени,отващаваме се от фалша и лицемерието, ама това е поради крехката ни възраст,все още не сме свикнали с тези неща и ни правят впечатление.



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: дo-pe-ми]  
Автор sea-farer (околосветски)
Публикувано09.08.03 12:51



а ти,драга ми до-ре-ми,чула ли си лично с ушичките си какво и кога го е казал Драго по адрес на Азис?
Доколкото схващам,май не си?!
Хайде да не се впускам в разяснения как и по какъв начин се разпространява информацията в България...Съгласна ли си?
Не се хващай веднага за моите думи,в случая не е важно аз какво съм чул и как съм го разбрал...а между другото,ще ми разясниш ли моля,какво означава шоубизнес?Защото нещо не мога да направя връзката между това,което прави Лили и шоуто на Азис?
Дано схванеш все пак смисъла на това,което аз искам да кажа!
И,хайде да не правим коментари точно на това място за ценностната система на вас,тиинейджърите в днешно време!Страхувам се,че в по-голямата си част тя просто ЛИПСВА...НЯМА Я,разбираш ли?Имам възможност да работя с младежи до 18 годишна възраст и знам отлично за какво става дума...Страшно е само като си помисли човек,че много от вас са просто ЖИВИ-УМРЕЛИ!
Без идеали,без цели,само заведения,гаджета,дрога-и това на съвсем крехка възраст!!!Страшно е...
За другото си права...



Тема За Драго иАзиснови [re: дo-pe-ми]  
АвторTake me home (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 11:52



Истината е, че двемата са просто едни тъпи педали. Не се чудете, защо Драго е толкова лигавл Та нали е с лява резба!



Тема Re: Първото интересно предаване на Иванови [re: sea-farer]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 12:21



Много ясно, че не съм го чула лично с ушичките си, тъй като не гледам "Чай". Само че в случая приемаме, че Веси цитира, понеже сложи изказването в кавички. А и ти не спомена, че си гледал лично предаването и Драго не е казал точно така, а само се хвана за част от цитата и се опита да интерпретираш на тая основа – това го видях с очичките си. И как така да не е важно какво си чул ти и как си го разбрал като с теб си говоря в момента, точно това е важното за мен в случая , нали спориме двама със тебе на тема …
По въпроса със шоубизнеса, да, разбирам те ти какво влагаш в думата, но и в тоя случай пак не Азис е най-голямото явление, а Слави Трифонов, нямам симпатии към нито един от двамата, но такива са фактите или пак не си съгласен?
За тийнейджърите какво да ти кажа, гледах преди в едно предаване за някакви разкопки в Египет и там бяха намерили някакъв съд от преди не знам си колко години пр.н.е. и на него пишело "Днешните младежи за нищо не стават", така че мнението ти не е особено оригинално, а дори бих го определила като нормално и както виждаме от както свят светува е така, но щом еволюцията все пак е факт, мисля,че можеш да се успокоиш.
Как беше на концерта ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.