Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Уф,нови [re: ....................]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано26.06.03 21:50



успокоих се! Притеснявах се да не го преживееш прекалено болезнено края на предаването, поне с Ива. Иначе, зай боже повече такива предавания, като схема имам предвид. И добре изработени. А иначе има една приказка, че не всичко, което блести е злато. Надявам се, като изостанеш от другите да не се увериш в това, въпреки че вероятността е малка... Колкото до сценаристите за тях всичко е пари, ако не тук - другаде, но ПАРИ... Правилно си забелязал за многобройните им ангажименти и че така не се прави сериозно предаване. Заради това се страхувам, че може и да го надживееш, но в крайна сметка ще останеш разочарован... Дай боже да не съм прав, защото и аз не желая лошото на когото и да било, особено когато наистина работи за успеха...
Колкото и странно да ти звучи, желая ти да спечелиш виртуалния бас, но май нямаш никакви шансове...

Щом каязваш чао - чао!



Тема а-ханови [re: мaлkия]  
Автор....................... (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 16:50



ЕИ ,братле.......
Аз казах Чао за момента - неизобщо..................................................................

От 2 предавания насам виждам , че операторите са се посъбудили малко.
И това е хубаво .........но хаиде да не ги хваля.......... ......... ............................,
че токувиж са поискали повишение на заплатата...............





Тема И ха-ханови [re: ....................]  
Автор........................... (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 16:14



Ти ми спомена нещо за смяна на водещата...........................................................
Твое мнение-всеки има право......................
Има нещо в това момиче.Аз нали ти казах - обикновено стандарт-момиче.
Ти ще ми кажеш обаче -такива под път и над път................много;;;;;;;премного
Но точно това може да я направи волеизразител на всичките такива като нея
Ти пак ще ми кажеш сигурно------------------------:::-- какви ги плещеш----------------
аз пък ще ти кажа--:::------- във нея виждам ,че има вътрешен респект от публиката..................а пък и от 2 , 3 предавания насам виждам нещо различно и в нея , и в цялата визия==============================



Тема Re: И ха-ханови [re: ....................]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано28.06.03 17:00



Ти си непоправим! Виждаш, че Ива пада от екран всеки момент, както казах най-късно до лятната ваканция и пак твърдиш, че в това момиче има нещо... Но пък какво, ти сам каза, че не мога да те накарам да мислиш по друг начин за Ива, а и аз нямам намерение да те карам да мислиш така... Само й потърси някакаво друго поприще, че ще легне на ръцете на Дими, а и там гледам напоследък нещата не вървят розово...



Тема Re: И ха-ханови [re: мaлkия]  
Автор.............................. (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 14:53



To e recheno-
che vseki sam si nosi krusta...............\
Ako i e pisano da ya bude -------------nikoy ne moje da ya spre...........
Ako tya si vyarva shte premine i prez igleni ushi................................

CHAO DO ESENTA......................



Тема Re: А басът...нови [re: ....................]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано29.06.03 19:41



...важи ли? На по бира, че няма да я бъде. Тук няма пръст съдлата, та да й е писано, а нейните способности...



Тема Басът си остава................................нови [re: мaлkия]  
Автор......................... (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 16:26



Басът важи.................
НаЕсен ще се види..................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.