Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 26.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: смях в залатанови [re: ....................]  
АвторPan4ev (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 16:51



Skupo mi mnogoto4ie, ne tursi opravdaniq vuv Bobi Turboto, za nego trudno se namirat dumi - smqtam, 4e prostotiqta ne e na4in za tursene na originalnost, kakto mnozina smqtat. No sushto taka smqtam, 4e Bobi Turboto namira sushtite opravdaniq, kakto i ti, za svoite izcepki, toj sigurno bi kazal : "Ama vizte kak psuva svobodno Azis i to v nacionalnata televiziq!"
Ki4a kojto luha na talazi ot tova i drugi pradavaniq ot efira e sushto tolkova razvrashtavasht kakto i otkrovennite idiotshtini. Taka naprimer nqkoj vash kolega bi kazal: "Vizte gi tiq kakvi gluposti govorqt i sus kakvi drebni problemi se zanimavat, togava zashto puk az da ne se izcepvam vuv efira?!" I po4vat edni ...
Nacionalniq efir, iska ili ne, e merilo za ka4estvo, kogato to e nisko go ponizava i za mnozina drugi predavaniq vutre ili vun ot BNT. A Vasa Gan4eva e edin otli4en kritik, smqtam, i e dobre da se vslushvate v kritikite i vmesto plosko da i se podigravate.
A samoto predavane "Po-dobre kusno i t.n." sqkash ne sushtestvuva vuv Bugariq, a nqkude drugade, primerno na Bahamite. Vuobshte organizatorite naqsno li sa, 4e bita kojto se demonstrira tam e korenno razli4en ot tozi na obiknovenniq zritel, 4ieto vnimanie se stremqt da privlekat?! Vodeshtata 4e e sladka sladka e, spor nqma, no kolko sladki zeni se razhozdat po ulicite na Bulgariq ?! Tvurde mnogo sa, za da se iztukva sladostta kato ka4estvo, ta i zatova zritelite ne se vpe4atlqvat ot vodeshtata. Iva trqbva da potursi neshto drugo, osven hubavi4koto si izlu4vane sus, koeto da privle4e vnimanieto na nqkoj.
Samoto predavane prili4a na epizod ot sapunen serial, i to4no takiva sa i zritelite mu. 2- ma gosti sa tvurde mnogo, za nashata malka strana, a lipsata na kakvato i da e intriga go otrqzva ot obshtestvenoto vnimanie. Nqma nikakvo dejstvie, kamerata e stati4na, kakto i geroite. Dejstvieto se ograni4ava do prikazvane, koeto burzo dosku4ava podpomognato ot bezinteresnite vuprosi.
Vuobshte mnogo sa neshtata zaradi, koito zritelqt prevklu4va na drugiq kanal primerno BTV. Za kakvo sluzat onezi prostranstva zad stuklenite vrati i steni? Za nishto, prosto prisustvashtite smenqt ot vreme na vreme pozite - ot sednali v legnali i obratno, tvurde malko za takuv skup dekor, kojto daze stoi skrit prez po-golqmata 4ast ot vremeto.
Naskoro razbrah, 4e e imalo variant za vodeshta da bude izbrana Veneta Rajkova, no nqkoj skodoumen tupanar sus vlast, strahliv i zaluk kato hlebarka veroqtno se e protivopostavil. Nishto 4udno vse pak za nacionalnata televiziq stava vupros - tam sa se skrili tvure mnogo ot tezi li4nosti. Bezli4nite i sivi hora proizvedeni ot "socializama" sa ne po malko vredni, ot kojto i da e zlodej poneze te sa sviknali da se pod4inqvat i da nqmat mnenie i taka komandvashtiq gi nekadurnik primerno ima pod ruka bezropotni nishtoziestva gotovi da izpulnqt vsqko negovo zelanie. Tipi4en primer e samoto predavane. Ne znam koj go rukovodi, no toj e to4no takuv - nishtozen i kakto vinagi stava, bezli4nite se stremqt da unishtozqt vseki kojto se otli4ava ot tqh, ta i zatova g-ca Rajkova ne e namerila mqsto.



Тема данови [re: Pan4ev]  
АвторШyми (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 20:48



Присъединявам се към позицията ти.
Особено за Васа Ганчева.
Само за сладкото на "сладката" водеща сме на различно мнение.



Тема Привет от мененови [re: Шyми]  
Автор................... (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 11:52



Драги приятелю ...........Панчев.
Аз никога не взимам скандалното държание като самоцел.
Например .........ако аз се държа така то би било в някакъв контекст
както се казва - всичко е въпрос на пропорции..................
При онзи шмекер , който уваважаваните от мен Иван и Андрей поканиха дори за гост - ни пропорции ...,......ни каквото и да било..............................
Така като анализирам думите ти разбирам .............,. че си разумен човек
и че ти- също взимаш словата ми насериозно ........като същевременно търсиш бели полета , по които да прокараш фигурите и да ме атакуваш.........с Царицата

Ако ........случайно работиш в БТВ ; мога да те успокоя ; тази ТВ ми харесва
но ми харесва не заради Слави а заради Гергана Стоянова - за съжаление
екипа и обаче я вкарва в рамката на отегчително холивудско предаване....
а тя има заложби за много по- големи неща........................................................
Нана също е кураж- момиче.....................

За Васа Г. нищо лошо не съм искал да кажа а само това ....що съм видял
Ако някой ........леле ..........случайно я изкритикува ........милата .....веднага
търчи при своите дружки и интелектуални лобита да търси индулгенциии за дисбаланса си ......иначе ............дати кажа и в нея добро съм видял.............

Но ..........да си доидем на темата.
Не знам с какво те безпокоят празните и неизползвани пространства в декора на предаването....
По принцип ......верно е, че ако има пушка на стената то задължително е тя да гръмне
но ==аз бих те попитал за какво е публиката в..Шоуто на Слави.. нима за да ръкопляска по команда?

Аз драги....... не обичам Блажжжжжжжните предавания
а ПОСТНИТЕ..........

Когато човек пости .изведнъж разбира всичко в прояснен вариант...............
Разбира дали .........музите , които го вдъхновяват са Ангели или бесове-изкусители и всичко това е ..........много лично и дълбоко по различен начин за всеки човек...............

Едно Голямо Благодаря на екипа и Ива , че поканиха за гост МИРЕЛА
ИВАНОВА
Това е от мене засега..........ЧАОООООООООООООООООООООО



Тема Re: Привет от мененови [re: Pan4ev]  
Автор kalina (термин 29.09.03)
Публикувано30.05.03 12:55



Истина е че Ива е безхарактерна! Защо Слави го гледат? Защото е силна личност с позиция!



Тема Re: Привет от мененови [re: Pan4ev]  
Автор....................... (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 13:34



Никога не съм твърдял ,че общия вкус на обществото е нисък.
Обществото обаче не е ли съвкупност от отделни личности, които мислят по различен начин. Какъв е реитинга на Сл.Трифонов е проблем на теб и хората ,които сте в екипа му.
Не знам обаче защо същия Слави като е толкова видна личност и има лична позиция ,наистина ......;......тази ......лична позиция негова ли е?- или е на Росен Петров и другите сценаристи.?
Ето -аз сега говоря своите собствени мисли и никого не ангажирам с тях .
Шоуто на Славчо Тр. е един своеобразен Биатлон...........Ако няма достатъчно
точки от скечовете и Гостите си ги набавя от музиката...---,
което е похвално, но.......само толкова...................................................................
За да го бъде обаче същия горепосочен господин дял голям имат и
Н.Русакиев и И.Ангелов.
Те горките са се впрегнали с хубавото Ивче като Бременските Музиканти
да правят ново предаване .................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

в което да поставят заедно ......ЕДИН ДО ДРУГ.........ЖЕНАТА И МЪЖА
във всяко едно отделно шоу - като равноправни.......................................

Мен не ме интересува какъв е реитинга на когото и да било , за да ме заинтригуват възможностите му..........

По принцип желая успех всекиму - не за един или двама отбрани.
Ти обаче ...,..явно , гориш от нетърпение да разбереш защо съм се впрегнал
да хваля Ива..............- ами ............,защото ми е симпатична,
защото има интелект , но не го натрапва -на всяка цена
защото има Чар ................и същевременно е простодушна като дете
защото има Поетичен талант, но никога не е парадирала с него
и.......защото е КРАСИВА ЖЕНА............................................................................



Тема Re: Привет от мененови [re: ....................]  
АвторПaнчeв (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 11:09



Не съм в екипа на Слави Трифонов.
Във форума обаче господства критичното отношение към предаването на Ива. Което все пак е показателно за общия вкус и как се възприема от аудиторията. Няма нужда от социологически изследване, за да разбере човек, че има нещо не наред. Вместо да се гледа встрани е добре да се видят пропуските.



Тема Re: Привет от мененови [re: Пaнчeв]  
Автор....................... (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 12:01



Az sushto ne sum v ekipa na ,,Po-dobre,,
No da sporish tochno s mene ne e bezsmisleno .

Poradi prostata prichina,che vse shte da e ot polza za ekipa.

A za,, showto na Ucindolskiya markuch,, moga da ti kaja samo,che tsikli namesto...
Ekipa mu e pulen ot intelektualni muftajii .



Тема Re: Привет от мененови [re: ....................]  
Автор.................... (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 12:30



Horata ot ekipa na tova predavane pone ne gi e strah da napravyat takuv gramaden forum za vsevuzmojni mnenia ...........................................
a ya otidi v saita na Slavcho i vij negoviya forum -liliputche...........................
Vsichki temi tam sa predvaritelno napisani ot ekipa ...........................................

Kakvo me gree mene,che Slavcho imal goleeeeeeeeemata darba
ot malko show da pravi mnogo pari. Na chovek s mnogo pari nikoga na sum zavojdal- vse edno da zavishdam na shopar podlejasht na ugoyavane.
Showto mu e prekopirano ot U.S showprogramite.
Bravo =,che mojel da hrani 100 broya gladni gurla ..........Bravo........................., no takiva u nas mnogo

A na ekipa na ,,Po-dobre ,,jelaya Uspehi.



Chaoo0



Тема Re: Привет от мененови [re: ....................]  
АвторPan4o (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 16:02



mnogoto4ieto qvno e zarazeno s izvestna doza zlu4 i daze omraza kum ekipa na Slavi. Kakvo da se pravi ne Slavi se postavi v edin4asovi poqs sus "Po-dobre kuzno i t.n." Vsi4ki koito poznavam smqtat 4e predavaneto na Iva e nekadurno i nastoqvat da se prevklju4i kanala.
КАЗВАМ ВИ ГО ПАК ПРЕДАВАНЕТО Е ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪПО,
КИчОЗНО, ИНФАНТИЛНО И НЕРЯДКО ПРОСТАшКО. И ЗА ТОВА СЛАВИ ТРИФОНОВ НЕ НОСИ ГРАМ ВИНА.



Тема Re: Привет от мененови [re: ....................]  
АвторPan4ev (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 12:50



Vuprosite sa ot4ajwashti, kojto gi pishe mislq 4e celi edinstveno zagrobvane na predavaneto. Vuprosite 4esto sa prekaleno li4ni i gostite razbira se otgovarqt po priblizitelno edin i sushti na4in. Edin put na gosti shte dojde da kazem shefa na pozarnata i na nego shte mu bude zadaden kakto i na vsi4ki ostana li gosti vuprosa: Kazete neshto za sebe si? s lujubezna usmivka ili Kakvo pravqt decata? -dosaaaaaaaaaaaaaaada. Vodeshtata trqbva da se podgotvi po-seriozno za gostite si i s tova s koeto se zanimavat. Na horataa shte im e po interesno da 4uqt neshto ne ot kuhnqta na tqhnoto semejstvo (koqto vseki se stremi da izkara mirna, tiha i vesela) a ot kuhnqta na tqhnoto rabotno mqsto i delo. Vuobshte da se izklju4at vsqkukvi vuprosi ot roda na Kak ste sus zenata i decata? i da se zadavat obshtestveno angazirani temi kakto podobava na BNT.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.