Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дамян се завръща?  
АвторSTolMlRa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 11:08



Защо все по-често гледаме Дамян в предаването? Да не би случайно, екипа да е поумнял че Ива не прави нищо и той се завръща?
ееех, по-добре късно отколкото никога - да го проумее, че без Дамян предаването и в канала нема да падне, а в девета глуха на вселената. Щото всички виждаме че Ива не е за телевизията - да си гледа там детето и мъжлето, a ako и това не умее - да се гръмне.



Тема Re: Дамян се завръща?нови [re: STolMlRa]  
АвторNikol (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:45



E, ne biva taka grubo, no ste prav: Damian se predstavi mnogo po-dobre i beche mnogo po-ubeditelen! Moje bi zachtoto ima po-goliam giteiski opit i ima kakvo da kaje samiat toi, izvyn scenaria!



Тема Re: Дамян се завръща?нови [re: Nikol]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано10.04.03 01:37



ami az towa i kazah - 4e toj dobre se izqwqwa, no za6to ne go zabelqzahte kogato be6e w kanal 1, a 4ak sega sled kato go opluhte. Naistina si e dobar kato vode6t... az ne kam nego grubo. Umeq da ocenqwam towa koeto gledam.
Dano se zawry6ta.Iska mi se pak da si go gledam, a ne taq deto ne si gleda Dimi i deteto a sednala da si pokazwa poli4kite w efira.

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Re: Дамян се завръща?нови [re: STOiMiRa]  
Авторaz sum (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 13:34



Stoimira, ti maj zabravi, 4e predi kogato Damjan rabote6e v radio Bravo - ne ti haresva6e i maj vse bjahte v konflikt. 4esto se obijdahte po telefona v efir ili maj samo sum ostanal s towa vpe4atlenie?



Тема Re: Аз в конфликт с Дамян ?нови [re: az sum]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано11.04.03 11:50



Май си в грешка...
А и да ти кажа, че всичко което се казваше в ефир е за шоуто,за пред хората. Правехме си шоуто и си ни беше кеф, а извън ефир и сега и сега нито се заЯЖДАМЕ,нито нищо, даже нещо повече - подържаме контакти (когато се наложи)... Много малко хора знаят как стоят нещата в и извън ефир,а и тук не е нито мястото нито повода да ги разяснявам. Щото сега ако тръгна да обяснявам че не го мразя, а обратното... всички ще почнат да ми се смеят и пак ще се върнем в старото време когато всички от форума ми предлагаха да му направя една свирка за да задоволя неосаществените си мечти.

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Re: Дамян се завръща?нови [re: STolMlRa]  
Авторpica (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 23:22



ne e zle kato idea damian da se varne ama dali 6te stane ne e iasno






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.