Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 15.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Какво й е скандалното?нови [re: Гeoprи]  
Автор zmey_gorqnin (пещерна версия)
Публикувано23.04.03 23:26



Скандално е само скудоумието й. Явно е на твоето ниво, затуй ти харесва.
Какво й е различното? Я се вгледай в екрана по-добре - че тя не се различва от мебелите бе...
Какви са тия ограничени ресурси - освен ограничения й умствен капацитет?
Тя ако има такива защитници като теб, врагове не й трябват.
Иначе аз я харесвам, готина е, само си изключвам звука, като я гледам.



Тема Re: ВРЕМЕ ЛИ Е ДА СИ ХОДИ ИВА?ДАИ МНЕНИЕ!нови [re: Vesel Piligrim]  
Автор zmey_gorqnin (пещерна версия)
Публикувано23.04.03 23:28



Верно че няма представа колко хора я гледат - много много малко.



Тема Уважаема Госпожо,нови [re: Л]  
Автор zmey_gorqnin (пещерна версия)
Публикувано23.04.03 23:46



Не сте ме разбрали правилно. Когато ви призовавам да си представите, че Ива ви го поема, нямам предвид половия ви орган. Тази гнусна инсинуация въобще не подхожда на този високоинтелектуален и във висша степен целомъдрен форум. Всъщност имах предвид, че тя поема темата на предаването или предмета на обсъждане със събеседника си в студиото. Вечните общочовешки ценности, които тя дискутира, биха правили чест на който и да е. Засрамете се, Госпожо. Все пак не ви съдя много строго - щом като сте почитател на Ива, вероятно сте от по-ниските обществени слоеве, за които са характерни възгледите, така картинно изразени от вас.



Тема Гледна точканови [re: baba Qga]  
Автор zmey_gorqnin (пещерна версия)
Публикувано23.04.03 23:53



Ей, боклук, я се връщай при Хензел и Гретхен. Кво си дошла тука да тровиш всеобщото веселие? Ми че ако я махнат Ивчето, на кого ще си точат сарказма утайките като тебе? Аман от беззъби вещици, ние обичаме Ива. Лошото е, че ми е трудно да изгледам някое нейно предаване докрай, но това се компенсира със зверския бяс, който ме обзема, като си помисля, че тя се подвизава по екрана с парите от моите данъци. Ще я гледам, напук ще я гледам, платил съм си.



Тема Re: ВРЕМЕ ЛИ Е ДА СИ ХОДИ ИВА?ДАИ МНЕНИЕ!нови [re: Гeoprи]  
АвторRolllllll (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 03:21



A be pich, ti mai si po-skandalen* i ot Ива .








Тема Re: Гледна точканови [re: zmey_gorqnin]  
Авторsladkata (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 16:31



zavistnizi ako mojexte vsi4ki 6tqxte da badete tam.da ama nemoje.



Тема Re: еи пещерняк....нови [re: zmey_gorqnin]  
Автор baba Qga (6estak)
Публикувано25.04.03 17:59



я бегай при КРО да си лафиш с него

не се праи на отворен
личи че си от икипа на колежката ива
аре, бегаи при кро и мноо поздеаи на Мани и другите от ICE AGE

BEGAI NA SELLO ,`E SMRADI6

Alea iacta est!!!


Тема Re: Гледна точканови [re: sladkata]  
Автор zmey_gorqnin (пещерна версия)
Публикувано25.04.03 18:17



Къде там, сладката? Между краката на Ива ли имаш предвид? То там и мъжа и не ходи, тъй че лошо нема, не завиждаме тоест.



Тема еа стига бенови [re: baba Qga]  
Автортeлe (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:23



здравейте :)
абе кво толко му е на предаването? опитва се момичето да прави нещо... не е кой знае какво, ама става, гостите са добре подбрани, студиото е много приятно... какво тоя Слави, еба си вече се повтаря, става еднообразен...
тя поне изглежда приветлива, то май това е целта по-лежерно така, все едно на гости са й отишли... а и не е някаква позъорка... обикновено усмихнато момиче и тва е... какво повече се иска? то шоуто е за разпускане; а и с какво много други предавания на бнт са по-добри, нивото е горе-долу едно...



Тема Re: еа стига бенови [re: тeлe]  
АвторKoнcтaнтин (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 01:29



предаването си го бива, също и Ива, все пак ако се научи да прави по добри интервюта с гостите си грешка няма да има - иначе ми е много смешна като разказва смешки и ръкомаха бойно наляво надясно напрягайки се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.