Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 31.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кой и гледа детето?  
АвторEkO (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 20:37



Някой знае ли кой и гледа на водещата бебето? Та то е само на 7 месеца...



Тема Re: Кой и гледа детето?нови [re: EkO]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 12:46



po to4niat vapros e ot coi e deteto



Тема Re: Кой и гледа детето?нови [re: EkO]  
Авторadi (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 20:15



tova vse pak si e neina rabota.teb nqkoi pita li te koga kakvo pravi6 i koi ti gleda deteto i tem podobni.a i vseki si znae kakvo pravi ne e na6a rabota da se barkame v takiva vaprosi.



Тема Re: Кой и гледа детето?нови [re: adi]  
АвторEkO (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 11:28



Вижте не се заяждам както се опитвате да направите двете по-горе.Питам пак някой знае ли кой и гледа детето,защота аз имам дете на същата възраст и знам,че то си иска 12-18 часа непрекъснати грижи.Просто искам да почерпя малко опит как го прави хем бебето да се гледа хем кариера да се прави през седмицата.Моля за сериозни отговори!Дали бабата го гледа дали Дими го гледа дали са си наели домашна прислужничка ??? Ами вечер Ива при малката си дъщеричка ли спи,та бебетата се събуждат много често и това ще навреди на външния и вид? Та ?



Тема Re: Кой и гледа детето?нови [re: EkO]  
АвторAZ go GLEDAM (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 22:45



PREDLAGAM EKO da naeme za detegledachka, moje da go ogree da mu pusne mejdu 2 spinkaniq na beb4eto.



Тема Re: Кой и гледа детето?нови [re: EkO]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:04



Човек стига да иска винаги успява. Аз имам детенце на 2 години и откакто е навърши 4 месеца аз работя. Уча и право / задочно/. Детенце през деня е с гледачка, а вечер с мен и баща си. Уча след, като тя заспи и когато има кой да ме замества /татко, баба, леля/. Въпроса е да знаеш какво искаш и да направиш своя избор. Ти явно искаш да бъдеш добра майка и домакиня. И в това няма нищо лошо, но незанимавай хората с глупави въпроси на които межеш да си отговориш и сама. Май теб те интересува нещо друго, а?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.